~Pomoc Plzz~

Započeo [CH]Nino, Januar 31, 2010, 02:47:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo posto ne igram vise ch nazalost iz mojih par razloga  :-\ :-\ ocu napraviti moj server da se ja i moji frendovi malo zezamo...I isao sam sve po sopranovome tutu kako napraviti server fort portao 2 porta 8428 i 7777 i tamo pise da onda idem na http://www.whatsmyip.org/  i koji mi izbaci (to jest moj IP) taj ip koji mi dade da dam frendu (da ga reklamiram ako cu reklamirati s :xxxx) dam frendu s portom..i ja sam dao frendu da proba uci i nista samo brojevi player 0/50 ping 9999 ... MOLIO bih nekoga da mi objasni ovo...Hvala!..

nastoe

ima vise nacina da server bude online ali najbolje ti je dati oko 30-tak kuna i kupit server, i miran ti i svi ostali i to ti je najkvalitetnije

Citat: bobi9876 poslato Januar 31, 2010, 10:01:49 PRE PODNE
Skini PFF port checker da proveris jesul otvoreni portovi i jesi se mozda setio da skines game mode i server pack sa www.sa-mp.com
Lol iman ja port checker brajo moj a game mode iman jedan probni!!2 porta su mi otvoreni...Nisan retardiran xD za GM

Citat: ExtremePower poslato Januar 31, 2010, 10:02:21 PRE PODNE
ima vise nacina da server bude online ali najbolje ti je dati oko 30-tak kuna i kupit server, i miran ti i svi ostali i to ti je najkvalitetnije
Ma znan....Nije meni problem lova nego ja ocu da vidin kako ce ic oce li bit ista mojih frendova ako bude onda cu kupit..
Poslednja Izmena: Januar 31, 2010, 10:33:13 PRE PODNE od deadmencro