[MAP] Lv-Burg by Mrki Drakula

Započeo Mrki_Drakula, Oktobar 22, 2011, 23:56:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dobar Dan.

Prvo, zeleo bih da se predstavim, slabo sam dolazio na ovaj forum, uglavnom sam bio na Engleskom SA-MP-u, mada evo odlucih da se pridruzim i nasima malo. Nick Mrki Drakula vec par godina. Drzao sam CS Servere (Beotelnet, Udri Ga Kolega JailBreak i druge), ali sada sam presao na SA-MP, to jest pre godinu dana, do sada, po meni, nije mi lose krenulo, ucio sam pawno, a c++ i c vec znam, tako da mi je lako, sad malo eksperimentisem mapiranje, pa evo da vam predstavim, jedan od mojih, malo losijih i slabih radova (nisam dugo radio na njemu)....

Evo da vam predstavim.

Ime Mape: Las Venturas Burger Shot
Dizajner Mape: Mrki Drakula
Vreme Izrade: 4-5h










Eto ga, pa ocenite.

Ukoliko vam se svidi mapa, mogu da vam je stavim na download, samo kazite.

Hvala.  :)
Poslednja Izmena: Oktobar 31, 2011, 02:07:29 PRE PODNE od Mrki_Drakula

Po meni najbolji burg vidjen... Samo nisi trebo ovu cestu mnogo kititi... inace 9/10 zbog ceste ;)

Ovo je jako dobro samo burgovi u RL ne trebaju biti bas ovako uredjeni kao diskoteke, mozda si mogao da ovakvu ideju realizujes na nekom drugom mestu.. u svakom slucaju predobro, 10/10 :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Hvala puno, ukoliko zelite napravicu i drugu verziju bez diskoteke i ovih stvarcica na cesti...:)

Hvala jos jednom.

Super 10/10
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Svidja mi se
10/10  ;)







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




Paco

Svaka cas 10/10 daj mi pls mapu kodove,download

Hvala puno, evo da ispravim nesto sto vam se nije svidelo, ako budem postavljao na download, stavicu oba dve verzije, evo ovo je druga verzija, sa cistom cestom, i bez diskoteke.





Pa ocenite i ovu verziju :)
Poslednja Izmena: Oktobar 31, 2011, 02:08:10 PRE PODNE od Mrki_Drakula


1 Slika desno, to je verzija sa diskotekom i  tim stvarcicama po putu,
U drugoj verziji, nemas nista na putu, a nema ni diskoteke, druga verzija je iznad tvog prvog posta ja msm....



Covece najbolji burg ikada vidjen od strane mene :D

Dobar burg, 9.99/10 :D
Posebno mi se svidjaju ove slike kako si ih napravio, kao da su zamagljene :)