Las Venturas Balkan Party Server, otvaranje

Započeo nastoe, Januar 30, 2010, 23:50:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

Las Venturas Balkan Party Server se otvara u nedelju 31.1.2010 u 13h

Prioriteti na serveru i o modu.

Server je iskljucivo za zabavu znaci, Stunt, DM, Party, Freeroam...
MODE sam radio ja, i to mi je prvi GM bili su neki ljudi odavdije na testiranju i dobio sam samo pohvale sto mi je bilo jako drago evo neke komande itd.

Sve se odvija na LV airportu (zracnoj luci)
komande su sljedece

/pomoc
/komande
/tele
/admins
/premium
/info
/anims
itd
ima oko 25 tele komanda, zracna luka je puna zgrada,  naselja, stunta, dm dvorana itd. samo je potrebno za napisati /pomoc da se sve vidi
/premium koristi za kupnju boljeg oruzja

KUCA
na serveru nije moguce kupovati kuce, posto je server za zabavu, a ne RolePlay, ali sam napravio jednu kucu u koju se moze ulaziti takoder za zabavu
ANIMACIJE
Stavio sam org. skriptu anims
REGISTER/LOGIN
kada ce te ulaziti na server, dobi ce te ljepi GUID meni u kojem ce te ispuniti neke stupce za daljnje igranje

SERVER INFO
IP: 188.72.231.183:7777
Slotovi: 50

FORUM: http://royal-gaming.net/index.php <<<< nemojte me pitati zas je royal-gaming XD
Igra se na princip zabave i DM
npr. DM: stvoris se na mapi i kada nekoga ubijes dobijes +1 score i 1000$, ali kada umres izgubis sve novce i -1 score na pocetku dobijes 50.000$ < sasvim dovoljno na serveru postoje 2 tenka takoder za bolji DM
Zabava: Ima puno nacina da se zabavis u nju je ukljucen i sami DM ali ako niste za DM onda imate super tele komande skydiving skokove itd. ima dosta da se super zabavis...
Jos jednom govorim da mi je ovo PRVI GM stoga ako zelite vidjeti i zabavit se sa nama dodite u nedelju 31.1.2010 u 13h na ovu IP adresu: 188.72.231.183:7777

FORUM: http://royal-gaming.net/index.php
Hvala svima koji su mi pomogli testirati server!!! >NIJE PRONADEN NITI JEDAN BUG, TJ. 2 SU NASLI ALI SADA SVE RADI PERFEKTNO<

PRIJAVE ZA FORUM MODERATORE SU OTVORENE

-ExtremePower
EDIT: server se otvara za 15min !!!
Poslednja Izmena: Januar 31, 2010, 12:45:18 POSLE PODNE od ExtremePower


Evo sad sam bio navratio na server i svidio mi se.
Navratit cu aj jos koji put kad mi je dosadno  ;)

de stavite malo po drugim forumima server, plakate po gradu XD nema nikog  :-\ A NEMAm GDJE DMat
Poslednja Izmena: Februar 03, 2010, 18:31:05 POSLE PODNE od ¤Metallica¤ Tomo§
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Lamine Diarra

Srecno sa serverom. Odavno nije bio neki u LV, poseticu vas :).

iYoko

NEznam nekako mi je bolji BALKAN-EXPRESS nego ovaj server...