Balkan-Gaming Role Play

Započeo [GF] ^SupernaturaL?!, Januar 30, 2010, 22:02:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima !

Danas u 19:00h po vremenu GMT+1 otvoren je jos jedan Balkanski server. Naime, rijec je o Balkan-Gaming Role Play-u, koji u samo nekoliko sati nakon otvorenja prikupio 28 igraca.

Server je lijepo uredjen, Admini su se trudili i oko servera i oko foruma. Forum je www.balkangaming.info

Svakako nas posjetite i registrirajte se. Na serveru je max. Role Play, GameMaster i Admini su dobri, pomazu, zabavljaju igrace, prave super evente itd.

Ukoliko se zelite prikljuciti Balkan-Gaming zajednici dodajte IP od servera, koji glasi: 88.198.69.101:7778

Takodjer postoje i Donacije, kojim odrzavate Balkan-Gaming forum i server, te tako dobivate i pogodnosti na forumu i server, a traju beskonacno.

Uzivajte u igranju i RP-anju sa nasim igracima. Nadam se da ce Vam se svidjeti i da cete ostati nas vjeran igrac ! Hvala !
Poslednja Izmena: Januar 30, 2010, 22:12:25 POSLE PODNE od Frenky (:


Ludi Grad

Citat: |PS|Demir|PS| poslato Januar 30, 2010, 23:01:20 POSLE PODNE
Srecno sa serverom....mada nevalja sto vise servera na balkan ali..sad ce se dosta pogasit oni koji neuspiju oni koji uspiju srecno
Demir sry ako te mucim ali veceras nisi nikako u pravu.......kazes ne valja sto vise servera na Balkanu....pa i ti si skoro otvorio ako se ne varam svoj server isto BALKANSKI, tako da mislim da ne trebas nista komentarisati pogotov ti........  8)
Frenky SRECNO sa SERVEROM!!!!!  ;)  :D  ;D

Hvala Vam sa cestitkama !

Isto tako zelim da i vasi serveri uspiju (ukoliko ih imate).

Sretno ! (;

Sretno frenky!
BTW: payne...demir ima po nekoj strani pravo...kada dode li-rp gasi se vecina servera :D

Baff

pisi kuci propalo xD

"mapname  Misek aka Misk0"  :D

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 31, 2010, 09:58:13 PRE PODNE
Sretno frenky!
BTW: payne...demir ima po nekoj strani pravo...kada dode li-rp gasi se vecina servera :D
btw: pomalo ste dosadni sa tim li-rp...bgti koda krist ponovo dolazi -.-' + NEMOGUCE je da ce SVI igraci otici na njega prema tome  :P

Smijesni ste s time da ce se gasit pol servera i otic pola igraca kada dode LI-RP.
Prvo sto im je vjerojatno draze igrat s balkancima (Nemojte mi sad govorit da je internacionalni LI-RP jer to znam,bit ce i domacih i svakakvih ali kada ti igras na svome to je drugo),a drugo to sto svatko tko igra na nekom si je vjerojatno postavio neki cilj(90%igraca) i pokusavaju ga postic odredeno vrijeme i za njih nema tog gamemoda zbog kojeg bi oni otisli na drugi server,osim ako im se ta pozicija ponudi nizasto.
Ja jos uvijek stojim kod toga da LI-RP nece privuc bas previse igraca s balkana,tojest da nece opasnije utjecat na trenutno stanje igraca na serverima.

@ONTOPIC
-Sretno sa serverom,niste bas morali pokrast od SmartEx-a stare ikone za Administratora,Gmoda itd.itd

Jos jedna informacija.

Jucer smo skupili 49 igraca od mogucih 50, broj igraca cemo povecati na 100, pa ako bude dalje potrebno jos cemo povecavati.

Evo i slika:

nastoe


Citat: ExtremePower poslato Januar 31, 2010, 10:20:25 PRE PODNE
a sada ti server ima 0 igraca

Za sada ima 3..

Ko ce ujutro bit online, bili smo do pola 3 u noci na serveru.

Citat: Frenky (: poslato Januar 31, 2010, 10:06:40 PRE PODNE
Jos jedna informacija.

Jucer smo skupili 49 igraca od mogucih 50, broj igraca cemo povecati na 100, pa ako bude dalje potrebno jos cemo povecavati.

Evo i slika:


nevjerujem da ste imali 49 igraca jer u game-monitoru je maksimum negdje oko 20-25 i to ste imali negdje pola sata tako....a ovo je slika u ps napravljena sto posto

Ludi Grad


Citat: |PS|Demir|PS| poslato Januar 30, 2010, 23:01:20 POSLE PODNE
Srecno sa serverom....mada nevalja sto vise servera na balkan ali..sad ce se dosta pogasit oni koji neuspiju oni koji uspiju srecno
e to si ti napisao!!!! i ja sam ti odgovorio to za citiram "mada nevalja sto vise servera na balkan" pa sam zto rekao da nemas pravo da pricas nikome drugome posto si i ti nedavno otvorio server!!!!!
Citat: |PS|Demir|PS| poslato Januar 31, 2010, 11:03:50 PRE PODNE
Ja sam otvorio server cisto onako....da vidim dali cu uspeti
pa svi otvaraju da vide hoce li uspjeti, pa tako i Frenky!!!!!

@ Chris ja ne znam sto ste se prepali svi tog LI-RPa.....sto kaze Baff ne dolazi Isus Hrist, imace igraca, ali mislim da ce pretezno biti STRANCI!!!!

Citat: Frenky (: poslato Januar 31, 2010, 10:06:40 PRE PODNE
Jos jedna informacija.

Jucer smo skupili 49 igraca od mogucih 50, broj igraca cemo povecati na 100, pa ako bude dalje potrebno jos cemo povecavati.

Evo i slika:


Ovakva laz vam stvarno nije trebala,pokusavac bacit farbu u oci a svi dobro znamo da je jedini slikani rekord 22(tu negdje)...

Ne morate vjerovati.

Nema tu nikakvog PhotoShop-a.

Btw. server nije moj, ja sam samo posao ovdje jer neki nisu dobro u gramatici i sastavljanju.

Citat: Frenky (: poslato Januar 31, 2010, 12:57:27 POSLE PODNE
Ne morate vjerovati.

Nema tu nikakvog PhotoShop-a.

Btw. server nije moj, ja sam samo posao ovdje jer neki nisu dobro u gramatici i sastavljanju.

U kolko sati je bilo 49 igraca?