Minjati Usere

Započeo [CH]Nino, Januar 29, 2010, 23:17:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Znaci Evo testan na kucnome serveru gledan se ocu li staviti na host,..moje pitanje--->Ako ja imam rcon pass sve to kad kucan /rcon login xxxxxxx kako cu ja sebi staviti u script files da sam lv 20 admin lv 1338 itd molim pomoc :(

Odes u scriptfiles i nadjes svoj folder [Ime_Prezime ingame] i udjes u njega pise ti one informacije...
I recimo nadjes ovo [na samome pocetku];

Level=20 AdminLevel=1338

I to mijenjas po zelji
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Stormer,Kako mislis /setstat [ID] [sta ode???] [sta ode???]

Citat: [CC]Stormer poslato Januar 30, 2010, 10:28:08 PRE PODNE
a preko igre za adm: /rcon login pass onda kad se logiras /makeadmin id admlvl,a za level imas /setstat id 1 20 :)

Nije istina, /makeadmin bi bilo ako mu je definirano u /makeadmin "IsPlayerAdmin", a vjerojatno mu nije




A ovo za /setstat ti je ovako: /setstat [igracev id] [tip stata, 1=lvl, 7=respecti...] [kolko stata]

Npr. /setstat Ivan_B 1 27

Tad ce igrac Ivan_B imat lvl 27

Fala vam svima...  ;D trazin hostin/ness da mogu postat...server....eh da vas pitan kad otvorin samp pod "internet" jel to sve hostano ili!?  :-[

Ludi Grad

Citat: deadmencro poslato Januar 30, 2010, 11:33:36 PRE PODNE
Fala vam svima...  ;D trazin hostin/ness da mogu postat...server....eh da vas pitan kad otvorin samp pod "internet" jel to sve hostano ili!?  :-[
kad otvoris pod INTERNET svi ti se SERVERI pokazu.......a na HOSTED samo oni sto su uplatili.....  :D  8)
Jesi to mislio?  ;D

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Januar 30, 2010, 11:44:28 PRE PODNE
Citat: deadmencro poslato Januar 30, 2010, 11:33:36 PRE PODNE
Fala vam svima...  ;D trazin hostin/ness da mogu postat...server....eh da vas pitan kad otvorin samp pod "internet" jel to sve hostano ili!?  :-[
kad otvoris pod INTERNET svi ti se SERVERI pokazu.......a na HOSTED samo oni sto su uplatili.....  :D  8)
Jesi to mislio?  ;D
daa....Ali kako cu ja svoga tu stavit,..Jel se placa?

Ludi Grad

Citat: deadmencro poslato Januar 30, 2010, 11:59:41 PRE PODNE
daa....Ali kako cu ja svoga tu stavit,..Jel se placa?
da placa se da stavis podHOSTED, a pod internet ako imas svou pravu IP adresu od servera ona ti se nalazi tu!!!  ;)