Sef

Započeo Fico_Milosevic, Januar 29, 2010, 18:15:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako!Trebam malu pomoć.Želim napraviti da se može iz sefa uzeti novac samo ako je slika ispred njega spuÅ¡tena.Sad dal bi mi netko mogao objasniti kako da napravim da mi koriÅ¡tenjem komande /podigni [količina] uzme odreÄ'enu količinu novaca iz sefa,ali samo ako je slika spuÅ¡tena.Ako nije nek mu napiÅ¡e "Prvo morate spustiti sliku"! Hvala unaprijed!!

Balkan Secret nije još jedan GF edit. Ovaj mod je pisan od nule.

Baff

Citat: Fico_Milosevic poslato Januar 29, 2010, 18:15:01 POSLE PODNE
Ovako!Trebam malu pomoć.Želim napraviti da se može iz sefa uzeti novac samo ako je slika ispred njega spuÅ¡tena.Sad dal bi mi netko mogao objasniti kako da napravim da mi koriÅ¡tenjem komande /podigni [količina] uzme odreÄ'enu količinu novaca iz sefa,ali samo ako je slika spuÅ¡tena.Ako nije nek mu napiÅ¡e "Prvo morate spustiti sliku"! Hvala unaprijed!!
znaci napravis 'varijablu' koja kada "SPUSTAS"(valjda mora postojat funkcija za spustanje te slike) se stavlja na 1 a kada dizes sliku(isto nekom funkcijom koju si napravio) da se stavlja ta 'varijabla' 0

onda pri komandi /podigni samo dodajes 'check' jeli varijabla 0(ako jest da returna "Prvo morate spustiti sliku"! Hvala unaprijed!!") a ako je 1 da uspije taj mali 'transfer' novca

;)

Tnx!! Postoji komanda za spuštanje hh.

Balkan Secret nije još jedan GF edit. Ovaj mod je pisan od nule.