[pomoc] Matematicke operacije

Započeo kizla, Oktobar 09, 2011, 13:20:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Mod od 0
Detaljan opis problema: Ima mozda neki tutorijal negdije, di mogu naci sve matematicke funkcije koje se mogu koristiti u PAWN skriptanju
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /
Trenutno radim novi DeathMatch server... Trazim ljude koji mogu pomoc na bio koji nacin.. Za vise info PM ;)

iste koje i u ostalim programskim jezicima

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

ne valja ti odmah od 0, kreni s nekim DM modom i proucavaj... a za sve ostalo, tu je samp wiki ... ;)

Citat: KombinatoR poslato Oktobar 09, 2011, 13:54:39 POSLE PODNE
ne valja ti odmah od 0, kreni s nekim DM modom i proucavaj... a za sve ostalo, tu je samp wiki ... ;)

najbolje je od 0 krenuti ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

*
/
-
+


Najosnovnije, a ako trebaš kvadrirat ideš int*int,
a ako trebaš korjenovat floatsqroot(int) i on će ti returnat korjen broja, nije teško

A onda naravno imaÅ¡ usporeÄ'ivanja a možeÅ¡ i sam raditi jednadžbe i slično (( ||, &&, <, > itd...)

Citat: KombinatoR poslato Oktobar 09, 2011, 13:54:39 POSLE PODNE
ne valja ti odmah od 0, kreni s nekim DM modom i proucavaj... a za sve ostalo, tu je samp wiki ... ;)

On nije pitao s čim da krene već je pitao koje matematičke operacije postoje! Drži se teme!
Poslednja Izmena: Oktobar 09, 2011, 14:00:21 POSLE PODNE od BloodMaster

Citat: BloodMaster poslato Oktobar 09, 2011, 13:59:09 POSLE PODNE
On nije pitao s čim da krene već je pitao koje matematičke operacije postoje! Drži se teme!
pa mislio sam da malo pregleda u DM skirptama operacije i to... pa da nest napravi i isproba,ak radi,e onda krenut s kompliciranijim stvarima...

Citat: BloodMaster poslato Oktobar 09, 2011, 13:59:09 POSLE PODNE
*
/
-
+


Najosnovnije, a ako trebaš kvadrirat ideš int*int,
a ako trebaš korjenovat floatsqroot(int) i on će ti returnat korjen broja, nije teško

A onda naravno imaÅ¡ usporeÄ'ivanja a možeÅ¡ i sam raditi jednadžbe i slično (( ||, &&, <, > itd...)

Citat: KombinatoR poslato Oktobar 09, 2011, 13:54:39 POSLE PODNE
ne valja ti odmah od 0, kreni s nekim DM modom i proucavaj... a za sve ostalo, tu je samp wiki ... ;)

On nije pitao s čim da krene već je pitao koje matematičke operacije postoje! Drži se teme!

znao sam za osnove, trebalo mi je za korijen, radim neki Matematički include, za rijesavanje i tako, fala puno :*
Trenutno radim novi DeathMatch server... Trazim ljude koji mogu pomoc na bio koji nacin.. Za vise info PM ;)