[MAP] LCN baza

Započeo Dario_Choki, Oktobar 08, 2011, 12:22:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

La Cosa Nostra baza
Izradio: Dario_Choki
Vrijeme rada: 20 min.
Slike:


Ove ograde mi stvaraju mali non-rp, ipak mafija ne treba biti ogradjena ko da je vojska,

ocena: 8/10
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 08, 2011, 12:31:59 POSLE PODNE
Ove ograde mi stvaraju mali non-rp, ipak mafija ne treba biti ogradjena ko da je vojska,

ocena: 8/10

OK
Hvala na ocjenama.   ;)

7.5/10




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Citat: Kovacevic poslato Oktobar 08, 2011, 13:20:31 POSLE PODNE
non rp  :( 0/10

lol 0/10, koj si ti fejl, uradi bolje pa pricaj nesto ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 08, 2011, 14:20:35 POSLE PODNE
Citat: Kovacevic poslato Oktobar 08, 2011, 13:20:31 POSLE PODNE
non rp  :( 0/10

lol 0/10, koj si ti fejl, uradi bolje pa pricaj nesto ;)

Pa on nam je fino dao da ocijenimo mapu, a ne da se nasom kurcimo. Ja nisam rekao da je ova mapa losa, nego da je non RP. Ulozeno je dosta truga u ovu mapu, ali je i dalje non RP, s time joj dajem nulu cistu  ;)



8/10 Nije loše samo što mi nije neki RP to, ali i dalje je dobra mapa. I da zanima me kako se zove ta ograda nikako je nmg nac nigdje :) Hvala :D


Citat: pHon.pwn poslato Oktobar 12, 2011, 09:19:36 PRE PODNE
8/10 Nije loše samo što mi nije neki RP to, ali i dalje je dobra mapa. I da zanima me kako se zove ta ograda nikako je nmg nac nigdje :) Hvala :D

Objekt se zove SFNvilla