[ProGaming.Ba] RolePlay is back

Započeo ProGaming, Oktobar 07, 2011, 01:09:31 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

                                                                                         ProGaming.Ba RolePlay                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Forum:www.progaming.ba
                                                                                                               IP: 62.113.4.11:7788

                                 
                 Cijenjeni SAMP-eri ovim putem vas obavjestavamo da je ProGaming.Ba SAMP server ponovo otvoren!
Naime, svi se sjecamo jednog od boljih modova na ProGaming.Ba severu ali ugasen je zbog velikog buga koji je mijesao accounte, sada je taj bug ispravljen i server je ponovo u akciji!...Ne zelim da puno spamam obasnit cu vam sljedece!

                                                                                           Registracija i Login:

Registracija i login je vrlo jednostavna kada se prikljucite serveru, pojavice vam se dialog za registraciju, u njemu trebate upisti svoju sifru, i nastavite dalje. U narednim koracima cete trebati upisati: vas pol, godine, odakle ste..i td.



                                                                                          Glavno mjesto grada:
Kao i na svakom drugom serveru najcesece se igraci okupljaju kod Main Burga gdje se i najcesce dogadaju problemi,tuce a i senzacije kao sto su vatromet,vjencanja ,proslave i td.


                                                                                                House Sistem:

Naime imamo jedan odlican House Sistem koji ima mnogo funkcija! Kuca ima oko 189 ali razvijanjem servera povecat cemo broj! Imate opciju da stavite novac u kucni sef,da zakljucate kucu,da mijenjate interier kuce i jos mnogo toga!. Morate biti oprezni jer je moguce i provaljivanje u kuce od strane kriminalaca!



                                                                                                  Biz Sistem:
Biz sistem je takoder jednostavna, ima preko 30 bizzova raznih u kojem imate isto tako jednostavne komadne za koristenje i mnogo zanimljivih stvari!


                                                                                           OwnerShip Sistemi:

Postoje tri ownership sistema a to su CarOwner,HeliOwner i MotoOwner...Svaki igrac moze da posjeduje jedan motor,jedno auto i jedan helikopter!Imate opcije da zakljucavate vase vlasnistvo da mijenjate boje,da prodate i td...



                                                                                                   Spawn:

Spawn se nalazi na glavnom aerodromu u Los Sanotosu!


                                                                                                  Rentovi:

Mnogo renotva posotji na serveru ali glavni su bas na spawnu tu su: car rent,bike rent i motor rent...





                                                                                                   Poslovi:
Najveci trud je stavljen oko poslova jer su imali previse bugova!Koji su sada isravljeni i svaki posao je u funkciji!

Lista poslova:

Kamiondzija,Ribar,Dostavljac,Pilot,Smecar,Drvosjeca,Rudar,Elektricar,Bus Vozač,Diler Oruzjem,Diler Drogom,Diler Vozila,Kradljivac Vozila,Vlakovodza,Automehanicar,Postar,Seljak,Kurva,Komunalac,Vodoinstalater,Advokat, HotDog Prodavac,Provalnik!

Necu puno da opisivam poslove dovoljno vam govori ovo sto sam nabrojao!

                                                                                        Legalne Organizacije:

Su sljedce:LSPD,LSMD,CNN,FBI,SWAT,TAXI,Hitman Agency!







                                                                                             Mafije/Bande:
Su sljedece:Crips,LCN,Yakuza,Mara Salvatrucha!








                                      Ne znam vise sta da napisem jednostavno kad dodete na server ovo ce vam se sve potvrditi!

                                          Otvorenje servera je u suobtu 15.10.2011. u 20h


Poslednja Izmena: Oktobar 08, 2011, 02:12:30 PRE PODNE od ProGaming

Uh, sećam se da sam pre ovaj server mnogo voleo i uživao da igram na njemu.
Srećno!


Pa odtkad himtani nisu legalna organizacija -.- u rl su legalna  ???
Uglavnom hvala svima i svi ste dobro dosli!

Dobar opis sretno!
Poslednja Izmena: Oktobar 07, 2011, 11:36:42 PRE PODNE od DJeronimo
big respect 4 Blaeks Vuzimir  Shoorty Scripter HamZa

Sretno sa serverom  ;) , dobar mod i ako je on već objavljen ovdje :-X

Citat: ProGaming poslato Oktobar 07, 2011, 10:32:11 PRE PODNE
Pa odtkad himtani nisu legalna organizacija -.- u rl su legalna  ???
Uglavnom hvala svima i svi ste dobro dosli!

Å to ga lupaÅ¡ bezveze  :D

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Sretno..samo trebali ste drugi mod posto ovaj je vec objavljen.( :D )
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Citat: Narco_VK poslato Oktobar 07, 2011, 14:44:00 POSLE PODNE
Sretno..samo trebali ste drugi mod posto ovaj je vec objavljen.( :D )
pa neznam da je bas i bug ispravljen... bug koji je mijesao racune...
a kao sto vidis oni su to ispravili,a vjerujem da su jos nesto izmjenili/dodali/obrisali nepotrebno....

decki,sretno ;)





Hvala svima ali zbog ne sigurnosti servera tj zbog nekih problema...Otvorenje servera ja pomjereno za 15.10.2011. u 20:00h...Hvala na razumijevanju!
Poslednja Izmena: Oktobar 08, 2011, 02:10:35 PRE PODNE od ProGaming