[POMOC]

Započeo SHadow, Januar 27, 2010, 09:38:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako trebo bih par stvari pitat...trazio sam na forumu al nisam naso...

1.)Otkako sam prebacio sa 9.2x na 0.3a verziju svaki mi pockup nestao.On postoji u skripti al ne ingame pa zna li iko sta da napravim da vidim te pickupove?

2.)Imam jedan bug sa spawnhealthom.
if(MedicBill[playerid] == 1 && PlayerInfo[playerid][pJailed] == 0 && PlayerPaintballing[playerid] == 0)
{
    new string[256];
    new cut = deathcost; //PlayerInfo[playerid][pLevel]*deathcost;
GivePlayerMoney(playerid, -cut);
format(string, sizeof(string), "DOC: Vas bolnicki racun iznosi $%d, Ugodan dan.", cut);
SendClientMessage(playerid, TEAM_CYAN_COLOR, string);
MedicBill[playerid] = 0;
MedicTime[playerid] = 0;
NeedMedicTime[playerid] = 0;
PlayerInfo[playerid][pDeaths] += 1;
SetPlayerHealth(playerid, 50.0);

Mislim da ovo je sve u redi al problem je ovaj zadnji redak.Ovdje je stavljeno 50HPa,da stavim 10HPa spawno bi se stalno s 10hp a stavio sam da se spawnam sa 100HPa ingame pa zna li iko kako to rjesit?

3.)Imam mali problem s /g [chatom].Nisam neki pr0 skripter al bi htio da /g [gamemaster chat] vide i admini i gamemasteri i da i admini mogu tamo pisat al da gamemasteri nemogu vidjet /a.Pokusao sam nesto sklepat al neide xD.

4.) I jos ako bi neko mogo komandu /diskvalificiraj rec kako napravit.Kad ukucam /diskvalificiraj [ID] da tog igraca automatski porta ne neko mjesto.

5.) Komandu /kill [ID] al da tu komandu moze admin samo koristit na nekom,znaci kad neko zatrazi samoubojstvo da ukucam /kill [ID] i on umre,pokusavo sam nesto s al neide
To je to..Hvala!!

EDIT: e imam jos jedan problem koji sam zaboravio,radio sam Gamemastere po ovom tut-u i sve je ok sam mi nece da ostane gamemaster,postavim se za gamemastera,odem relog vise nisam gamemaster,a kad si stavim admina budem admin i nakon reloga...znate li mozda do cega je?

Baff

1.
u 0.3 verziji na pickupe su ubaceni virtual worldsi na pickup
http://wiki.sa-mp.com/wiki/Pickups < eto ti tu malo procitaj :)
NPR>  CreatePickup(1274, 2, 2491.7900, -1668.1653, 13.3438, -1); je pickup koji ce se prikazivati u SVIM virtual worldsima,a pretpostavljam da su u tebe sada u skripti ovako > CreatePickup(1274, 2, 2491.7900, -1668.1653, 13.3438); :P

2.
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=1954.0

Ostalo nezelim da ti pomazem jer su vecinom LOW pitanja koja bi skuzio sam samo da malo 'prosetas' po modu(jer vidim koristis GF/GF-EDIT) skonto bi i sam :P