[POMOC] Nece da se konektuje na server

Započeo Maestro, Oktobar 05, 2011, 13:49:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Maestro

Detaljan opis problema: Od kako sam skinuo GF GameMod,udjem na taj Kucni server i pise Connecting IP..Pa Server didn't reponde..I sve tako,nece da se konektuje :S
Skripta koju koristim:GodFather
Neke slike/video/kod za lakse dobivanje pomoci (npr.slika server.cfg, server log ili slično): / (ako bude trebala,postavicu)

to se i meni desavalo

nas sta uradi

uzmi skini samp server cist

i taj tvoj mod lepo sve prebacis u to fs u fs
                                                         include u include

i sve tako redom i radice ti onda
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Maestro

Citat: danijel123 poslato Oktobar 06, 2011, 12:15:56 POSLE PODNE
to se i meni desavalo

nas sta uradi

uzmi skini samp server cist

i taj tvoj mod lepo sve prebacis u to fs u fs
                                                         include u include

i sve tako redom i radice ti onda
Ne razumijem brate,mos' li mi to pojasnit malo?

imas razlicitu verziju clienta i servera(moda)...
provjeri koja ti je verzija client i koja je verzija server (mod)...

Jesi uopste pokrenuo server ? Ako nisi, pokreni pa udji. Ili uradi sto ti je ovaj rekao:

Citat: KombinatoR poslato Oktobar 06, 2011, 14:56:01 POSLE PODNE
imas razlicitu verziju clienta i servera(moda)...
provjeri koja ti je verzija client i koja je verzija server (mod)...

Maestro

Ovako,ja kliknem conect,ono mi se ucita i pise Connecting to 123.12.12.12:7777( To sam lupio IP)
i tako stoji oko 10-ak sekundi,pa posle pise "Server didn't respond" pa se opet konektuje pa opet nemoze i tako se sve vrti..

Evo koristim ovaj GameMod: Click skinuo sam ga,preveo do 10000-og reda,ubacio ponesto,i htio da udjem da vidim kakav je,imal bagova itd,kad nemoze da se konektuje

A koristim Samp 0.3c ako ste me to pitali..
Poslednja Izmena: Oktobar 06, 2011, 15:13:19 POSLE PODNE od Шћепo

Citat: Шћепo poslato Oktobar 06, 2011, 15:11:41 POSLE PODNE
Ovako,ja kliknem conect,ono mi se ucita i pise Connecting to 123.12.12.12:7777( To sam lupio IP)
i tako stoji oko 10-ak sekundi,pa posle pise "Server didn't respond" pa se opet konektuje pa opet nemoze i tako se sve vrti..

Evo koristim ovaj GameMod: Click skinuo sam ga,preveo do 10000-og reda,ubacio ponesto,i htio da udjem da vidim kakav je,imal bagova itd,kad nemoze da se konektuje

A koristim Samp 0.3c ako ste me to pitali..

Jesi pokren'o server ? To te ja pitam :D

Maestro

Pa jesam,naravno..Pokrenuo ga al nece da se konektuje..


Maestro

Citat: Dario_Choki poslato Oktobar 06, 2011, 16:33:18 POSLE PODNE
Pa jel ti i server 0.3c
Da.Server je 0.3c a mod neznam stvarno -.-,dao sam gore link odakle sam ga skinuo.

Citat: Шћепo poslato Oktobar 06, 2011, 17:54:19 POSLE PODNE
Citat: Dario_Choki poslato Oktobar 06, 2011, 16:33:18 POSLE PODNE
Pa jel ti i server 0.3c
Da.Server je 0.3c a mod neznam stvarno -.-,dao sam gore link odakle sam ga skinuo.
server (mod) ti je 0.3b ako se ne varam... prema tome, moras skinut 0.3c server i onda compileat...
http://www.sa-mp.com/download.php skini s ovog linka 0.3c server , ne client....
onda prebaci filterscripts,scriptfiles,gamemode mapu i onda udi u pawno koji si dobio uz taj server i compile... ;)
javi mi na PM jesi uspio...

Maestro

Ja to krenuo,al prije nego sto pokusam da udjem moram da ga upalim i pokusao al mi se ovo pojavi :S

C L I C K



Molim te reci sta sad da radim.

Citat: Шћепo poslato Oktobar 08, 2011, 19:40:06 POSLE PODNE
Ja to krenuo,al prije nego sto pokusam da udjem moram da ga upalim i pokusao al mi se ovo pojavi :S

C L I C K



Molim te reci sta sad da radim.
include "LIBMQSYL.dll" ti nije pronaden, moras i includeove.... ja sam zaboravio za ono, ali nemoj include od pawna,samo ove koji ti trebaju za server...

Maestro

Citat: KombinatoR poslato Oktobar 09, 2011, 00:00:12 PRE PODNE
Citat: Шћепo poslato Oktobar 08, 2011, 19:40:06 POSLE PODNE
Ja to krenuo,al prije nego sto pokusam da udjem moram da ga upalim i pokusao al mi se ovo pojavi :S

C L I C K



Molim te reci sta sad da radim.
include "LIBMQSYL.dll" ti nije pronaden, moras i includeove.... ja sam zaboravio za ono, ali nemoj include od pawna,samo ove koji ti trebaju za server...
Pa mozes li mi rec sta i dje da ubacim,novi sam u scriptanju..

Citat: Шћепo poslato Oktobar 09, 2011, 09:57:20 PRE PODNE
Citat: KombinatoR poslato Oktobar 09, 2011, 00:00:12 PRE PODNE
include "LIBMQSYL.dll" ti nije pronaden, moras i includeove.... ja sam zaboravio za ono, ali nemoj include od pawna,samo ove koji ti trebaju za server...
Pa mozes li mi rec sta i dje da ubacim,novi sam u scriptanju..

samo trebaš čitat...
imaš mapu include i tamo ubaci...
nadam se da si skužio...