[pomoc]oko posla

Započeo Aldin Begovic, Oktobar 05, 2011, 09:14:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: gta rp
Detaljan opis problema:eh ovako ! kod posla cisstac ulica sa komandom /cisti mogu da aktiviram rute ciscenja i mogu sa tom komandom da aktvirim prevoz smeca sa kamionom! ehh ja bi sad zelio da napavim da kad sjedem u kamion mogu sam da koristim rute prevoza smeca a kad sjedem u onaj mali kamion da mogu sam ukljucit rute ciscenja!! nestao kao da mu izbaci da nije u vozilu za ciscenje! hvala
Dio skripte:/
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/

Imas misice al' si p'uko. (( sala ))

Pogresan board jbt. Odakle uzmes ova pravila, tu i postas ovo...



EDIT: Temu napravi u boardu koji treba pa ces onda dobiti pomoc...

Poslednja Izmena: Oktobar 05, 2011, 14:14:19 POSLE PODNE od [URP & BM] ¤ SpaMaster ¤

Citat: [URP & BM] ¤ SpaMaster ¤ poslato Oktobar 05, 2011, 11:22:02 PRE PODNE
Imas misice al' si p'uko.

Pogresan board jbt. Odakle uzmes ova pravila, tu i postas ovo...

ma idi ebi se kontas !!!! ako neces pomoc i uputit me nemoj ni da pises jel ti jasno!

Citat: Aldin Begovic poslato Oktobar 05, 2011, 13:58:09 POSLE PODNE
Citat: [URP & BM] ¤ SpaMaster ¤ poslato Oktobar 05, 2011, 11:22:02 PRE PODNE
Imas misice al' si p'uko.

Pogresan board jbt. Odakle uzmes ova pravila, tu i postas ovo...

ma idi ebi se kontas !!!! ako neces pomoc i uputit me nemoj ni da pises jel ti jasno!

evo tebi jedan report smod-u sta se izdires ovde, prvo ne znam zasto si nasao pravila pawn skriptanja i stavio ih u ovaj board  ::)
a drugo: citaj pravila
Poslednja Izmena: Oktobar 05, 2011, 20:05:48 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri