Budala!

Započeo Don_Vito, Januar 26, 2010, 23:27:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovak...radi se o tome da je na fejsu kreirana grupa da mi se ovaj kolega iz mjesta u kojem ja zivim ako skupimo 2k ljudi , baci s balkona!U svakom slucaju to ce se dogoditi ako se sam ne bude htio mi cemo ga jer smo dogovorili s njegovim starcima,koji su pristali da ga bacimo ako skupimo 2k ljudi jer je lik budala i kako njegova stara kaze kad se polomi bit ce malo mira... :)

Balkon je visok 4 .18 M :D  :) :) :)

Pomozite i zovnite ako imate nekog svog , video cu ja snimat pa ce bit i na youtubeu a nesto i dogovaramo da posaljemo na RTL televiziju ili na 24 - sata  :)
http://www.facebook.com/group.php?gid=287687537436&ref=ts


nastoe

hahahhahahaha neznam zao mi se prikljuciti sta ak mu se nes. dogodi rade se skupite malo mu dajte batina i to je to XD

samo se vi uclanite i posaljite koi invite  ;D i imat cemo video kako covjek od 60 kilograma i 180 cm visine leti sa balkona sa visine 4.18 metara uz pristanak i prisustvo oba roditelja,,,,,i naravno sve cu ja to zabiljezit fino i objavit na svemu mogucem  ;D ;D ;D

nastoe


Lamine Diarra

Ma bezi bre, ce me hapse posle :D. Svih 2k ce da uhapse ako pogine :S.

Omg niste normalni covjek ce se ubit...

iYoko

Jao vama ako se ubije... Opet ce to sve povezat sa Crnom ruzom..  :)


O.o budala!!!Ja se sican kad san skocio 2 metra dole jer sam bizao ubio sam se ko stoka! a kako se tek on :o :o

e oču da mu omogučimo tu želju......  ??? ;D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Baff

Citat: [CC]Stormer poslato Februar 01, 2010, 14:41:20 POSLE PODNE
haha jeste ludi u pm. ovaj ce snimat pa ce jos u zatvoru zavrsit xd

cao gspn Priv. Detektiv PINK PANTHER  :-*

necu se prikljucim decko ce slomiti kicmu

Citat: [CH]Aleksa poslato Februar 01, 2010, 14:45:30 POSLE PODNE
necu se prikljucim decko ce slomiti kicmu


pa polomti će je i bez tvog priključenja....
ŠTA MU ZNAĆE LJUDI NA FACEBOOKu
??? :D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Pa hoce covek da postane popularan,samo mi nije jasno da hoce sebi da unisti zivot!!! ;D