Mafia Game RolePlay [Update]

Započeo Mark_ElitaLorenci, Oktobar 04, 2011, 17:10:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UVOD

Na serveru Mafia Game radnja se odvija u jednom gradu tj. u Los Andjelesu. Na serveru imamo 78 kuca i 25 biznisa. Server posjeduje dobar antimoneycheat tako da se nemoze spawnat novci. Imamo 19 poslova od kojih su 2 ilegalna, I 9 organizacija od kojih su 3 ilegalne. Server je vec tri puta bio na hostingu, ali nismo imali srece s igracima. Nadamo se da ce ovog puta biti vise igraca.

ORGANIZACIJE

Los Santos Policija
Federal Bureau of Investigation
Central Intelligence Agency
Hitna Pomoc

ILEGALNE ORGANIZACIJE

18th Street Gang
The Escobar Cartel

POSLOVI

Automehanicar
Farmer
Advokat
Detektiv
Kamiondzija
Transporter
Raznosac Droge
Prijevoznik
Gradjevinar
Kosac Trave
Granicar
Smecar
Cistac Ulica
Diler Droge (u izradi...)
Diler Oruzja
Postar
Raznosac Pica
Vozac Autobusa
Tjelohranitelj
Vozac Taksija
CNN Novinar

Slika nazalost nema. Opis nije bas nesto, no samo da igraci cuju za novi Balkan server.

Forum: www.samp.slaven-stanojevic.com
IP adresa: 85.25.95.100 :7782

Glavni I Odgovorni Urednik: Slaven S.



Nisam mogao bas sve na serveru da slikam, al evo slikao sam ponesto. Opis poslova. Posao Granicar se radi u tome sto uzmes kamion i odes na granicu u tu budes nekoliko casova. Posao Transporter se bavi prenosom ilegalnih stvari. Ako ga uoci policija dobija veliku kaznu. Posao CNN Novinar se radi u tome sto raznosi informacije po Los Santosu. Posao Vozac Taksija se bavi prevozom gradjana Los Santosa. Posao Farmer, tu morate da orete zemlju. Sto vise izorete to bolje, jer ce vam plata biti veca. Posao Postar je duzan da raznosi postu kucama i firmama. Plata je veomda dobra. Na serveru imamo sad 6 organizacija od kojih su 2 ilegalne. Imamo 1 event, al uskoro cu dodati jos par eventa. Server posjeduje dobar auto salon. Takodje server posjeduje dobar antimoney i antiweapon hack tako da nemozete spawnati oruzje i novac. Vase podatke mozes naci na komandi /pda. Sve komande se nalaze na listi /komande. Za bolji nalazak objekata u Los Santosu kucajte /gps. Da vidite online lidere ili admine kucajte /lideri ili /admini. Upit adminima mozete pisati samo na /report. Server je testiran bez bug-ova.















Poslednja Izmena: Oktobar 07, 2011, 23:17:49 POSLE PODNE od Informatika >3

Srecno sa serverom ....


Ultra Rol3Play ://

MOD: Prijava smodu, fala cao.
Poslednja Izmena: Oktobar 04, 2011, 17:19:23 POSLE PODNE od elDar.
ODSUTAN

Sretno sa serverom, mada vam preporucujem da ubacite nekakvih slika, napisete nesto sto vas server ima a drugi nemaju samo da privucete raju...

SoNNix

sretno sa serverom,mada saumljam da ce itko doc na ovakav opis... 0/10

Zlatan_Ibrahimovic


Bice bolji opis. Nisam imao vremena. Hvala Svima!

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Oktobar 04, 2011, 18:21:51 POSLE PODNE
sretno sa serverom,mada saumljam da ce itko doc na ovakav opis... 0/10
slažem se.. ali je moja ocjena 5/10 :D

Sretno..
Opis sredi sto prije.. :D
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...


taj si domen  dobio uz nekakvu nagradnu igru il iskon?

Forum: www.samp.slaven-stanojevic.com
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Srecno sa serverom mada domena foruma mi je smesna hahah xD  :D

Ne svidja mi se opis ni forum ali ipak sretno.


OPIS Popravljen, slike dodate!
Poslednja Izmena: Oktobar 07, 2011, 23:18:48 POSLE PODNE od Informatika >3

!!! OBAVJESTENJE !!!

Server se otvara, u SUBOTU, 15.10.2011 g u 18:00 casova !
Ocekujemo Vas u sto vecem broju, ocekujte i nagrade !

Na forumu je ostalo jos par praznih mjesta za lidere organizacija.

Mapa je unikatna, i ima mnogo novih stvari na serveru, koje nismo uslikali, zato dodjite na otvaranje !


Ocekujemo Vas  !
Poslednja Izmena: Oktobar 11, 2011, 12:41:10 POSLE PODNE od [MG] Pavle_Dejanovic