Brutal Public Ewolution

Započeo CrtNN, Oktobar 03, 2011, 23:39:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Neznam o cemu pricas Niko od nas Nije Reklamirao Na vasem Forumu To je mozda neko od igraca Nereklamiramo po drugim serverima Forumima.....


Citat: [CroCity]BURNâ,,¢ poslato Oktobar 04, 2011, 18:54:46 POSLE PODNE
sretno vi ste kolko vidim bili ekvador ? inace vidim da je mod BMW al oke :D

Brate nevolim kad mi neko oceni server po modu :( , dodji na otvaranje videces da je dobar nemoj odma ako je taj mod da mislis da je da izvinete sranje server dodji i pogledaj

Zlatan_Ibrahimovic


Sretno..
Opis nije los..
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...


SAMP Nixi Be se zove taj lik na facebook-u dosao je na moj server zvao mene,trazio facebook dao sam mu,dodao me i pitao da ja predjem kod vas i povedem sve igrace,zatvorim svoj server a zauzvrat dobijem 1337 admina,ja sam odbio on je meni poceo srat o tome da cu se predomisliti kad vi otvorite i kad vidim vas  broj igraca ...Ok nista ja sam ladno kuliro :) ...Vratim se na server i vidim da on na PM salje svim igracima redom BP IP i zove ih  (nije znao da admini vide PM) ...Eto jel ti se cini kao reklamiranje ovo sto asm ja opisao ??? Ma nee,nimalo  :-X :-X :-X
Ne igram SA:MP vise..

Vidi taj lik sto je na Facebooku mi njega UOPSTE NEMAMO ZA PRIJATELJA ko zna ko je to mi nsimo sigurno reklamirali ...

Citat: [CroCity]BURNâ,,¢ poslato Oktobar 04, 2011, 18:54:46 POSLE PODNE
sretno vi ste kolko vidim bili ekvador ? inace vidim da je mod BMW al oke :D



Ovako Nije BMW nije ekvador To je stari Brutal Public Mod Koi je pre bio Ekvador Se samo Spoio Sa nam A da to Za Taj nalog na fejsu To sad Cujem Od tebe Nemam Pojma O tome Ja radim server a to sto drugi igraci rade za server to je njihova stvar nemogu Da im zabranim...
Poslednja Izmena: Oktobar 04, 2011, 20:56:07 POSLE PODNE od Eric_Mendez



Dosta vise o tome ko je dje reklamirao, to nas ne zanima.
Nemojte se ovdje raspravljat.

Srecno sa serverom , nesvidja mi se sto nacionalizujete server ... iss ko da ce vam to nesto pomoci ja sam srbin ali ovo sto je napisano SRB je totalno glupo po meni ..

Hvala Svima

btw Uklonjen je Textdraw ;) dodjite na otvaranje ;)



Forum nesto nije u funkciji bice popravljen kvar do veceras valjda :) , ali to nije razlog da ne dodjete na otvaranje ;)