Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Sergio_Don

Citat: |W| KombinatoR poslato Novembar 24, 2011, 13:00:55 POSLE PODNE
Citat: [PG] Pacino poslato Novembar 24, 2011, 12:42:53 POSLE PODNE
Radio sam dosta, i bit ce puno napredniji od bilo cega sto ste do sada vidjeli :)
ajde odaj nesto :P
Mislim da nece biti puno toga jer u ono modu je ionako jako puno toga sto je jako dobro... Samo da se ti bugovi poprave

Pancinov mod je dosta dobar bio i do sad jos kad ga doradi bice extra
Zene i Alkohol !

Eh vako, malo me ufatila nostalgija za onim starim, mojim prvim, igricama, tipa: cia operative solo misson, hitman codname 47, cod 1, i takvim pucacinama koje su bile u to vrijeme, eh sada me zanima ime jedne igre, koja mi ej bila medju prvim, naime, u njoj se mogu birati mape, bori se protiv talibana, i uvijek na pocetku misje se dolazi helicem i skace sa padobranom iz njega, kako se ta igra zove??, ovde pitam jer mislim da bi mogao neko znati.

Eo ovako treba mi pomoc oko nekog seminara iz Automatizacije i Robotike u pitanju je Iduktivni senzori(detektori)blizine naso sam nesto al je to malo pa pitam ako je neko to radio da mi posalje.
Hvala na razumevanju  :(

Citat: JuustyGe poslato Novembar 24, 2011, 15:26:23 POSLE PODNE
Eh vako, malo me ufatila nostalgija za onim starim, mojim prvim, igricama, tipa: cia operative solo misson, hitman codname 47, cod 1, i takvim pucacinama koje su bile u to vrijeme, eh sada me zanima ime jedne igre, koja mi ej bila medju prvim, naime, u njoj se mogu birati mape, bori se protiv talibana, i uvijek na pocetku misje se dolazi helicem i skace sa padobranom iz njega, kako se ta igra zove??, ovde pitam jer mislim da bi mogao neko znati.

Baterfield ?

Citat: Deda poslato Novembar 24, 2011, 15:51:13 POSLE PODNE
Eo ovako treba mi pomoc oko nekog seminara iz Automatizacije i Robotike u pitanju je Iduktivni senzori(detektori)blizine naso sam nesto al je to malo pa pitam ako je neko to radio da mi posalje.
Hvala na razumevanju  :(

Dugo si tu, i trebao bi znati da ovaj forum nije za to ;)

Citat: [URP] ¤ SpaMaster ¤ poslato Novembar 24, 2011, 16:51:30 POSLE PODNE
Citat: JuustyGe poslato Novembar 24, 2011, 15:26:23 POSLE PODNE
Eh vako, malo me ufatila nostalgija za onim starim, mojim prvim, igricama, tipa: cia operative solo misson, hitman codname 47, cod 1, i takvim pucacinama koje su bile u to vrijeme, eh sada me zanima ime jedne igre, koja mi ej bila medju prvim, naime, u njoj se mogu birati mape, bori se protiv talibana, i uvijek na pocetku misje se dolazi helicem i skace sa padobranom iz njega, kako se ta igra zove??, ovde pitam jer mislim da bi mogao neko znati.

Baterfield ?

Citat: Deda poslato Novembar 24, 2011, 15:51:13 POSLE PODNE
Eo ovako treba mi pomoc oko nekog seminara iz Automatizacije i Robotike u pitanju je Iduktivni senzori(detektori)blizine naso sam nesto al je to malo pa pitam ako je neko to radio da mi posalje.
Hvala na razumevanju  :(

Dugo si tu, i trebao bi znati da ovaj forum nije za to ;)


Tu su moderatori da me opomenu ako sam krivo nesto napisao ne ti  ;)

J4€k

Oprostite sto malo vracam postove Ali Pacino pa gdje si xD BTW
imas jedan smijesan problem eminece je zatvoren prije otprilike 4 mjeseca no server jos radi xD ja jucer igro malo bezze evo ti IP pa ga zatvori ili mozda ti posluzi za nesto drugo  :-*
IP : 188.138.116.96: 77 79
Oprostite st o savljam tu no community zatvore 4 mjeseca a servcer stoji otvoren tako da nevjerujem da je ovo reklamiranje :D
Poslednja Izmena: Novembar 24, 2011, 18:05:13 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

Nisam to primjetio xD
Posto je ovaj hosting zatvorio, mislio sam da je sve pogaseno xD
Just one more time.

ko zna dignut server preko puttya

znaci,radi se o vpsu :D

molim vas da mi ne govorite zasto si uzeo vps ako ne znas dignut jer sam ga dobio na 2 tjedna,pa se hocu naucit...

znaci da bi mi pokazao preko teamviewera....
zanima me samo informativno ;)

aj ak ima netko nek se javi na PM !

NAPOMENA: Oko ovog nikom ne odgovaram tu ! Znaci ko hoce pomoc,nek se javi na PM !!!
Na nikakva druga pitanja ne odgovaram !

...Neno...

pacino kralj  :D

btw zna neko lokaciju za zatvor,nemogu naci namuci se  :D nebitno dal je ls,sf,lv..  :P

Citat: ...Neno... poslato Novembar 24, 2011, 18:29:19 POSLE PODNE
pacino kralj  :D

btw zna neko lokaciju za zatvor,nemogu naci namuci se  :D nebitno dal je ls,sf,lv..  :P
Probaj nesto sam napravit, nesto kao State Prison, ono ogradjeno sa igralistima, teretanom... Budi originalan pusti mastu na djelo :D
Just one more time.

J4€k

Zatvor hmm ...
Jel mislis raditi i u INTu ili samo vani
Ako mislis nesto malo vani i vecinom INT onda
LS- Ona zuta zgrada kod onog diska Alhambra pa ajde gore prema skate parku tom cestom pa prije mosta (tu su cesto zatvori na serveru) --->

SF - Nemas bas neko mjesto mozda da napravis sam na onom mjestu gdje je autskola u SinglePlayeru ili  --->

LV- neznam bas .Imas ovo mjesto no sam moras raditi  --->

Edit dodao sam slike da ti docaram   ::)    :-* :-*
Poslednja Izmena: Novembar 24, 2011, 19:09:45 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

Citat: ...Neno... poslato Novembar 24, 2011, 18:29:19 POSLE PODNE
pacino kralj  :D

btw zna neko lokaciju za zatvor,nemogu naci namuci se  :D nebitno dal je ls,sf,lv..  :P

Kao na BU
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: ...Neno... poslato Novembar 24, 2011, 18:29:19 POSLE PODNE
pacino kralj  :D

btw zna neko lokaciju za zatvor,nemogu naci namuci se  :D nebitno dal je ls,sf,lv..  :P
Ja kad bi pravio, pravio bi izmeÄ'u LS i LV na vodi ili bi pravio u pustinji u LV. :)

Kakavu smo samo ekipu ofromili na Bahamsu osudjeni smo na uspijeh.

2 Skirptrera
3 Mapera
4 Photoshopera
1 Snimatelje videa (sad sa sad tu planiramo jos 1 ubaciti :D

Radimo mod 0 nule.

Svi se trude jednom rijecu osudjeni an USPIJEH :D
Zene i Alkohol !