Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

E ljudi de mi vi recite,ovako ja hocu da igram nekim nickom a nez kojim (NA cod4)

De mi recite bi li ovaj

eN3RGee

ili

Phox

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 21, 2011, 23:27:08 POSLE PODNE
E ljudi de mi vi recite,ovako ja hocu da igram nekim nickom a nez kojim (NA cod4)

De mi recite bi li ovaj

eN3RGee

ili

Phox
Phox je po meni bolji :D

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 21, 2011, 23:27:08 POSLE PODNE
E ljudi de mi vi recite,ovako ja hocu da igram nekim nickom a nez kojim (NA cod4)

De mi recite bi li ovaj

eN3RGee

ili

Phox

Phox dosta bolji.

Ajde dodajte me na skajp
marko.peric38

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=33468.0

Jel planira neko od administracije da cenzurise ovo, jos od sinoc je ovde ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Moze mi neko dati link od nekog prevedenog GF moda, trazio sam u trazilici ali nista, pls.
Last nick: Vectro64

Au provalili spam botovi na forum -.- !
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: Gotti747 poslato Novembar 22, 2011, 11:33:02 PRE PODNE
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=33468.0

Jel planira neko od administracije da cenzurise ovo, jos od sinoc je ovde ?
U mapi ima krevet u WC solja kao i u RL u onim americkim zatvorima i sad je kopija CH  ??? ??? ??? ???
Ne igram SA:MP vise..

Imam problem Ping mi se krece od 400-500, a ne skidam nista restartovo sam komp iskljucio i ponovo ukljucio internet i dalje mi je ping velik ima li ko resenje?

"Potukao" sam botove... banao ISP izvor, sad ih neće bit. barem ne ovih istih psihopata.  ;)

Citat: [RS] Attitude.fx poslato Novembar 22, 2011, 15:59:04 POSLE PODNE
"Potukao" sam botove... banao ISP izvor, sad ih neće bit. barem ne ovih istih psihopata.  ;)

hvala KombinatoRu sto je poslao PM da procitam :D


Citat: Deda poslato Novembar 22, 2011, 15:45:09 POSLE PODNE
Imam problem Ping mi se krece od 400-500, a ne skidam nista restartovo sam komp iskljucio i ponovo ukljucio internet i dalje mi je ping velik ima li ko resenje?
Je l' to stalno piči takav ping il' samo danas?


Citat: Deda poslato Novembar 22, 2011, 16:54:17 POSLE PODNE
Od juce pocelo je u 23h
Ako ti je internet na konektor (znači da imaš antenu za net) onda provjeri da li je dobro uštekan ili se prebacio na drugi neki odašiljač, a ako ti je net sa modemom ne znam puno o njemu, nazovi informacije pa provjeri, jer je juče ADSL pao na 2-3 sata.