Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

[quote author=[OG]undeR. link=topic=31801.msg246689#msg246689 date=1320517474]
SoundRecorder? Samo namesti da snima output, imas ga u "start>All Programs>Accessories>Entertainment>Sound Record.exe :D
[/quote]

aj pokusat cu..
editat cu post ako nebude moglo..

EDIT:
moze snimat samo 1 minutu a slabo se cuje i jel to mora na mikrofon da bi se culo jer ja ne bi tako ja bi da se od kompa..
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2011, 19:34:13 POSLE PODNE od Narco_VK
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Citat: <=[♫]_3m1r_[♫]=> poslato Novembar 05, 2011, 20:57:47 POSLE PODNE
Nmg vjerovat da od 50 servera ni jedan Gaming community nema DM servera  :'( :'( :'(

Pa nisi bas dobro upucen.

http://ch-samp.com/forum/
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: <=[♫]_3m1r_[♫]=> poslato Novembar 06, 2011, 11:27:49 PRE PODNE
A niko drugi nema DM servera?


LoL...



Pa sta ce ti vise..
Jedan dosta barem imaju valjda 10-20 igraca..
[/center]

Citat: Narco_VK poslato Novembar 05, 2011, 19:22:35 POSLE PODNE
evo primjer ja ocu napravit remix neke pjeme na virtual dj ali on nema da snimam tu pjemeu nego sam mixa meni treba jos jedan program s kojim mogu snimat to sto radim

Kako nemože? Sa virutal dj možeš snimat pjesmu ili video..


Pustiš pjesmu, klikneš na "Record" (nalazi se u sredini) i onda klikneš na "Record audio" pa "start recording", i onda klikneš start i kada pjesma završi, klikneš stop..

Jel ima i jedan ovdje dobar skripter al da je bas dobar,da skripta mod za pare??
Ako ima neki neka se javi na pm..

edit: da napomenem da ja saljem pola para prije zavrsetka radova i ostalo pola nakon sto uradite mod i pokazete mi na kucnom serveru..
Poslednja Izmena: Novembar 06, 2011, 13:57:15 POSLE PODNE od [SL]Reggie
[/center]

Otvori topic, vise ces ponuda da dobijes :P

Citat: BURN_HIMSELFâ,,¢ poslato Novembar 06, 2011, 18:38:31 POSLE PODNE
zas mi je port cenzuriran :S 88.198.69.101:7796

nije,

a to ti moze biti zato sto je tvoj hoster cenzuriran ovdje..
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...

Izasao GTA Sarajevo hahaha  :D

Kraljevi haha  :D

hahahahha :D
najbolja slika za reklamu GTA od sad

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ aka. ^anamonn  :$ poslato Novembar 06, 2011, 18:46:11 POSLE PODNE
hahahahha :D
najbolja slika za reklamu GTA od sad

Slazem se ^^

Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: BURN_HIMSELFâ,,¢ poslato Novembar 06, 2011, 18:38:31 POSLE PODNE
zas mi je port cenzuriran :S 88.198.69.101:server uklonjen!

host ti cenzuriran ovdje i zabranjen tako je nama bilo pa smo host promjenili :D
[/center]

Meni je to bilo na prod hostingu i posto sam ovdje djuro kaze da je cenzurisan host..
[/center]

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=31091.0

Oce neko od SMOD-ova da se pozabavi ovime sto je Blood zapoceo ali ako bi to bilo moguce da se odradi cela Olimpijada a ne obican race event jer je zanimljivije, mislim da to ne bi trebalo da predstavlja neku obavezu, ako treba ja cu izraditi skriptu za to.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

dragan12

Citat: Gotti747 poslato Novembar 06, 2011, 21:59:07 POSLE PODNE
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=31091.0

Oce neko od SMOD-ova da se pozabavi ovime sto je Blood zapoceo ali ako bi to bilo moguce da se odradi cela Olimpijada a ne obican race event jer je zanimljivije, mislim da to ne bi trebalo da predstavlja neku obavezu, ako treba ja cu izraditi skriptu za to.
Mogu ti i ja pomoci oko izrade skripte.

To je bilo prije 2 mjeseca. Šta niko nije ništa poduzeo? ::)