Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma ne, mislio je na hidrauličnu saksiju.

Gagi, napravi, sigurno će nekom koristiti, ionako ih ima malo kvalitetnih.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Odi na google.ba i kucaj askew ili do a barrel roll i rokni enter.

Druga fora odi na google.ba i kucaj Google Gravity pritisni Osjecam se sretnim

Mocno izgleda xD :D


dragan12

@[CH]monkeypantzz
Videcu pa cu uraditi nesto


Nego vidim propade i ovaj event kao i za skriptanje. Samo se [BD] S.Lepotic - M.Larkin prijavio i pobedio jer nije bilo vise prijava

dajem 2 ulaznice za HR supertalent uzivo...

ko hoce nek mi se javi na PM
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BD]Gagi poslato Novembar 05, 2011, 10:26:24 PRE PODNE
@[CH]monkeypantzz
Videcu pa cu uraditi nesto


Nego vidim propade i ovaj event kao i za skriptanje. Samo se [BD] S.Lepotic - M.Larkin prijavio i pobedio jer nije bilo vise prijava

Pa ocigledno da nikoga to vise ne interesuje. Mislim da bi dosta toga moglo da se uradi sa onim "Olympic eventom" sto sam ja predlagao medjutim Blood je od onakvog silnog predloga izdvojio da bude samo race event -.-" , i kada je odlazio rekao je da ako hoce neki SMOD dovrsi to medjutim ocigledno da niko nema volje da uradi to osim zakljucavanja tema, banovanja drugih i davanja zabrane pisanja.  ::)
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2011, 10:55:27 PRE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ljudi , zanima me, gdje mogu najjeftinije nabaviti server?
Nisam novak, ali imao sam prije 2 godine u Game-HR (Jako kvalitetan host), ali sad me zanima ako postoji nešto bolje, jeftinije,novo.
Hvala unaprijed.

...Neno...

Nepitajte me na pm a ni ovde (NI OSTALE SMODOVE I ADMINE) zasto je Hawksu skinut SMOD,necu vise odgovarat,nego cu vam samo dati zabranu pisanja.

         Hvala!
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2011, 11:36:37 PRE PODNE od ...Neno...

ivanos2 - bann 5 dana.
Da vidimo tko će sljedeći!


jel zna neko program za snimanje zvuka na kompu..
ja ucim mixat sad na virtual dj ali mislim da nema svoje nesto za snimat zvuk pa da spremim pa ako neko zna program da zna da mi da link da mogu snimat ono sto uradim..
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...


Citat: Narco_VK poslato Novembar 05, 2011, 18:59:21 POSLE PODNE
jel zna neko program za snimanje zvuka na kompu..
ja ucim mixat sad na virtual dj ali mislim da nema svoje nesto za snimat zvuk pa da spremim pa ako neko zna program da zna da mi da link da mogu snimat ono sto uradim..

Kako misliš snimat zvuk?
Probaj FL studio  ;D
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2011, 19:05:30 POSLE PODNE od [AG] Hitman

Citat: [AG] Hitman poslato Novembar 05, 2011, 19:05:13 POSLE PODNE
Citat: Narco_VK poslato Novembar 05, 2011, 18:59:21 POSLE PODNE
jel zna neko program za snimanje zvuka na kompu..
ja ucim mixat sad na virtual dj ali mislim da nema svoje nesto za snimat zvuk pa da spremim pa ako neko zna program da zna da mi da link da mogu snimat ono sto uradim..

Kako misliš snimat zvuk?
Probaj FL studio  ;D


evo primjer ja ocu napravit remix neke pjeme na virtual dj ali on nema da snimam tu pjemeu nego sam mixa meni treba jos jedan program s kojim mogu snimat to sto radim
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

SoundRecorder? Samo namesti da snima output, imas ga u "start>All Programs>Accessories>Entertainment>Sound Record.exe :D