Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

Ah toliko čekanja a uhvatio sam samo nijednu(muhu)!  :D

[BG]Rastaa - Opomena(pred isključenje) za spamm, posljednja.

[quote author=[OG]Deda link=topic=31801.msg246138#msg246138 date=1320332697]
Meni treba bez 0.3c objekata  :D
[/quote]


Pa nemoras ih koristit (lol)

Inace, karike cestitam na SMOD  ;D

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Zna li neko neki lek prtoiv zubobolje (bol zuba)????????     :'( Molim bez glupih komentara zato sto nije lako vi koji se budete glupirali,usrali bi se do sad ovo boli ubijaaaaaa  :'(  Tako da molim one koji znaju bilo sta za pomoc?
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Idi kod stomatologa sutra
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Fazon je u tome sto nosim fixnu protezu vec 2 nedelje i juce sam bio kod zubara i nesto mi je radio na protezi,i danas kada sam ustao pa do sada kada ovo pisem NEMA SEKUNDE MINUTA kada me nije boleo zub a jos se i klati...
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Pa pozovi svog stomatologa pa mu kazi sta i kako je ili idi kod njega u ordinaciju (ako radi)
Poslednja Izmena: Novembar 03, 2011, 18:25:58 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Acke poslato Novembar 03, 2011, 18:23:50 POSLE PODNE
Fazon je u tome sto nosim fixnu protezu vec 2 nedelje i juce sam bio kod zubara i nesto mi je radio na protezi,i danas kada sam ustao pa do sada kada ovo pisem NEMA SEKUNDE MINUTA kada me nije boleo zub a jos se i klati...

to ti je normalno... ja fixni aparatic nosim evo ima 8 mjeseci i naravno, sad ti se zubi zatezu i to boli, proci ce te za 5-6 dana...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

ali nemogu da jedem veoma boli...  :'(
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Da stisnem zube pa da popadaju HAHAHHAHAHH
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Hahhahahha kakav car :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Acke poslato Novembar 03, 2011, 18:58:58 POSLE PODNE
ali nemogu da jedem veoma boli...  :'(

nemoze ti popadat  -.-'


kidaj rukama hranu -.-' omg kolko imas godina 10? xD

mene boli zub, a opet mogu vrsit one aktivnosti xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Ma napisao sam u sali brate :D nego sada sam nesto cackao rukama kod onaj deo iznad zuba gde je meso rec je o gornjoj vilici i ono kod mesa pocelo nekako da mi trne kao da sam primio anesteziju takav osecaj mozda sam slucajno nokticem dao anesteziju i jos vise boli... :D :D  :'(
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++


[quote author=[OG]Deda link=topic=31801.msg246136#msg246136 date=1320332512]
De nek neko da link za MTA 1.1.  ;)
[/quote]
Pitam se di bi mogao biti.... Možda na www.mtasa.com ili www.multitheftauto.com ? Ili čak da upišeš MTA u google, stvarno je teško..




Evo sada kada sam ustao ima sta da vidim!,cela strana gde me je juce bolelo je naduvena evo idem kod stomatologa samo da dodje 9h..!        :'(
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++