Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Izgleda da će mapa biti ista kao i u San Andreasu, jer se vide Los Santos i pustinjski deo Las Venturasa u traileru. Oduševljen sam!


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Trailer je zakon, i vidio sam dok sam gledao trailer na nekim djelovima pise Los Santos, ali i Los Puerto, i izgleda da ce mapa bit puno bolja i veca, jer po traileru ima svega, plaza, pustinje, velikih gradova itd.

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Auuuuuu, predobro, i jos Los Santos  :P jedva cekam
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Jedva cekam 5 mada ni 4 nisam preso moram skinut a mrsko mi..
Nego moze mi neko pomoc,ja sam administrator na svom samp forumu ali nemogu stavljat ni moderatore,ni one statuse lider,administrator,game admin itd moze pomoc?
[/center]

O jebote Tito,za ono treba imat' graficku od 2 gigabajta...  ::) ::) ::) ::) Necu ja igrat' ni ovu igricu..
Ne igram SA:MP vise..

Citat: [SL]Reggie poslato Novembar 02, 2011, 19:30:23 POSLE PODNE
Jedva cekam 5 mada ni 4 nisam preso moram skinut a mrsko mi..
Nego moze mi neko pomoc,ja sam administrator na svom samp forumu ali nemogu stavljat ni moderatore,ni one statuse lider,administrator,game admin itd moze pomoc?
Odi na balkan smf ubuduce... Ali sad cu ti rec,moras imat grupe,to ces sam kreirat u admin postavkama

Citat: Sinesha poslato Novembar 02, 2011, 19:34:25 POSLE PODNE
O jebote Tito,za ono treba imat' graficku od 2 gigabajta...  ::) ::) ::) ::) Necu ja igrat' ni ovu igricu..

znam kako ti je :(

btw jel dobar fbml?

http://www.facebook.com/bolesna.reklama?sk=app_10442206389

btw ko nije pogledo triler

http://www.youtube.com/watch?v=QbKFpDYZ5Dw
Poslednja Izmena: Novembar 02, 2011, 21:12:51 POSLE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

cristiane

Dosta rasprave ovdje u ovoj temi oko GTA V,otvorio sam posebnu temu za to,ako ste za diskusiju.

Citat: Razer poslato Novembar 02, 2011, 19:58:08 POSLE PODNE
Evo neceg zanimljivog sa CHRP, uzivajte

Uskoro 2. deo


//


Pozdrav
Tebi nije dosta što si otvorio temu,pa zatrpavaš i chat sa tim.

Zatrpavam ? Pa zar je jedan post zatrpavanje ?

cristiane

Citat: Razer poslato Novembar 02, 2011, 20:57:28 POSLE PODNE
Zatrpavam ? Pa zar je jedan post zatrpavanje ?
Da,očekuješ da počnu komenterirati i ovdje o tvojim video klipu? Ne,nema potrebe za tim ako postoji već tema.

Pozdrav...Treba mi neko ko zna da ubacuje forum na hosting...
Posetite -{Relaxx}->>DM<<
IP: 188.138.95.18:7777


Citat: RG|B-u-B-i poslato Novembar 02, 2011, 21:23:24 POSLE PODNE
Pozdrav...Treba mi neko ko zna da ubacuje forum na hosting...
ja znam,ali nauci se da takve stvari pitas na balkan smf

Citat: |URP| KombinatoR poslato Novembar 02, 2011, 21:29:45 POSLE PODNE
Citat: RG|B-u-B-i poslato Novembar 02, 2011, 21:23:24 POSLE PODNE
Pozdrav...Treba mi neko ko zna da ubacuje forum na hosting...
ja znam,ali nauci se da takve stvari pitas na balkan smf
ma mrsko mi se regat sad na forum
Posetite -{Relaxx}->>DM<<
IP: 188.138.95.18:7777



Jel ima neko jake grupe na FBu?