Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 29, 2011, 14:24:55 POSLE PODNE
Ovo sa porukama je ubagovano, ja sam imao 3 privatne poruke i sada kad je Chris obrisao sve ja nemam ni jednu ali pise mi da mi je kapacitet 3% pun, tako da onaj ko je imao preko 50+ poruka nece moci da mu se posalju poruke, moracete da izbacite mod pa da ga ubacite opet. :) (ili sta je vec ovo sa porukama ne razumem se u SMF)

EDIT: Barem se LuxZilo-u ne mogu poslati privatne poruke (za ostale nisam probao mozda on nije brisao rucno) pa sam tako zakljucio, ispravite me ako gresim, jer ne moguce je da je napunio 50 privatnih poruka za manje od jednog dana.

zato sto nije sve tablice ocistio... ne spremaju se svi podatci o porukama u jednu tablicu...

Jel neko moze meni da  proba poslat  PM da vidim dal moze ?
Ako nemoze nek posta :)


EDIT: DObro je dosla mi je poruka, mada pise da je 16-a a samo jedna  u inboxu xD
Hvala bogu pa ja jos imam mjesta :)
Poslednja Izmena: Oktobar 29, 2011, 16:47:04 POSLE PODNE od Prti Bee Gee 4Life

Citat: Prti Bee Gee 4Life poslato Oktobar 29, 2011, 16:41:10 POSLE PODNE
EDIT: DObro je dosla mi je poruka, mada pise da je 16-a a samo jedna  u inboxu xD
Hvala bogu pa ja jos imam mjesta :)
Privatne Poruke: 1553 poruka, 0 su nova. I kosa mi opada, ali ja se nebrinem. :D

Hvala bogu pa ja ne docekam nikad 10 poruka, da se skupe  u inbox. Neznam samo sta  mi bi pa ostavi ovih 15 xD Sve ih izbrisem. A one vaznije sacuvam u Notepad :)

Citat: Dude poslato Oktobar 29, 2011, 16:03:56 POSLE PODNE
zato sto nije sve tablice ocistio... ne spremaju se svi podatci o porukama u jednu tablicu...
jesi ti ocisito?

Citat: |BM| KombinatoR poslato Oktobar 29, 2011, 17:39:52 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Oktobar 29, 2011, 16:03:56 POSLE PODNE
zato sto nije sve tablice ocistio... ne spremaju se svi podatci o porukama u jednu tablicu...
jesi ti ocisito?

ne, neka se chris s tim zeza, nemam vremena da trazim u koje tablice se spremaju informacije o porukama...

Citat: Dude poslato Oktobar 29, 2011, 17:50:39 POSLE PODNE
Citat: |BM| KombinatoR poslato Oktobar 29, 2011, 17:39:52 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Oktobar 29, 2011, 16:03:56 POSLE PODNE
zato sto nije sve tablice ocistio... ne spremaju se svi podatci o porukama u jednu tablicu...
jesi ti ocisito?

ne, neka se chris s tim zeza, nemam vremena da trazim u koje tablice se spremaju informacije o porukama...
a jel znas kad ce doc da pobrise to?

Evo, i sada ja ne mogu poslati poruku onom kome trebam poslati, jer mu je inbox pun.

Molim te .::[Raven]::.(J4â,¬k) isprazni sanduce
Last nick: Vectro64

jeste vratili sat  unatrag? :P
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Kakve probleme imate? Meni je sve u redu xD.. al pogledat cu

Citat: panameR. poslato Oktobar 30, 2011, 08:31:37 PRE PODNE
jeste vratili sat  unatrag? :P
Ja cekao vracanje sata...hahaha...jucer sam do 3 po starom vremenu bio online,pa sam zezo ove doma da sam ceko vracanje sata...
Btw jesam,naravno

...Neno...

Bug sa porukama rijesen (by chris xD)!!!
Poslednja Izmena: Oktobar 30, 2011, 10:40:07 PRE PODNE od ...Neno...

Super , sta ce biti da nije niko nista posto od 11:00h, jeli forumu vracen sat?
Last nick: Vectro64