Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

"Ako uzmemo u obzir dva obzira, moj obzir i tvoj obzir, s obzirom na to da je moj obzir obzirniji od tvog obzira tvoj obzir ne dolazi u obzir." Liku s tim naslovom date smoda :O
i lik nezna sta znaci send client message
eh karike moj noobe :D ;) dodi na xfire il ce bit problema(nebojim te se xP)

nego sta ima decki kod vas vezno uz zivot ?
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Citat: ᴇᴍɪɴᴇɴá´,,á´‡ ɢᴀᴍɪɴɢ|Rick Dunn aka NaNx poslato Oktobar 27, 2011, 17:06:31 POSLE PODNE
"Ako uzmemo u obzir dva obzira, moj obzir i tvoj obzir, s obzirom na to da je moj obzir obzirniji od tvog obzira tvoj obzir ne dolazi u obzir." Liku s tim naslovom date smoda :O
i lik nezna sta znaci send client message
eh karike moj noobe :D ;) dodi na xfire il ce bit problema(nebojim te se xP)

nego sta ima decki kod vas vezno uz zivot ?

za s mod-a netrebas znat skriptat ko dude, ali moras biti dugo ovdje i znati sva pravila i vodit red...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Ok, ali nisi mi reko nis novo xDD
Ja karikea malo sprdam, al on je idealna osoba za to :)
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

cristiane

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Oktobar 27, 2011, 14:10:10 POSLE PODNE
mozete mi rec zasto neradi cs- balkan ?? http://cs-balkan.net/index.html
Ponovo će proraditi početkom idućeg mjeseca. Radimo na njoj neke nove stvari.

administracijo, jel mozete obrisat svima PM !
jer je vecina zaboravila obrisati,pa ne mozemo slat PM !


BD Schoper,daj obrisi PM ! da ti mogu odgovorit...

Jel napravljeno da se moze imati najvise 50 privatnih poruka?

Ako jeste ja ih imam 1300, i kako da meni neko posalje PM kad mi nece stici dok ne obrisem da ima manje od 50?

Aj neka neki admin/co-admin obrise svima poruke  :o
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

dragan12

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 27, 2011, 21:41:03 POSLE PODNE
Ako jeste ja ih imam 1300, i kako da meni neko posalje PM kad mi nece stici dok ne obrisem da ima manje od 50?
I ja sam imao oko 900 obrisao sam preko pola jos davno sada cu pola :D. Kreni redom i brisi.

EDIT:
Stigao sam na:
Kapacitet
0 poruka, 0% iskorišteno.
Poslednja Izmena: Oktobar 27, 2011, 21:56:54 POSLE PODNE od [BD]Gagi

Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 27, 2011, 21:51:54 POSLE PODNE
I ja sam imao oko 900 obrisao sam preko pola jos davno sada cu pola :D. Kreni redom i brisi.
ja ih imam trenutno 1513.. tesko je to brisat dok ne uleti chris pa napravi pometnju u databazi.

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ aka. ^anamonn poslato Oktobar 27, 2011, 21:57:58 POSLE PODNE
Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 27, 2011, 21:51:54 POSLE PODNE
I ja sam imao oko 900 obrisao sam preko pola jos davno sada cu pola :D. Kreni redom i brisi.
ja ih imam trenutno 1513.. tesko je to brisat dok ne uleti chris pa napravi pometnju u databazi.
a jel znas kad ce? xD

zamislite da sad karike brise svoje poruke, 10 po 10 ...hahahahah....
trenutni nemoze niko poslat PM, cim imas vise od 50 poruka,javlja da korisnik ima vise od 50 PMa i nemoze mu se poslat..xD

Ja imam 283, tako da računam da ću brzo da ih pobrišem, iako ih ne koristim prečesto.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: |BM| KombinatoR poslato Oktobar 27, 2011, 22:01:15 POSLE PODNE
a jel znas kad ce? xD
Citat: [CH]monkeypantzz poslato Oktobar 27, 2011, 22:22:06 POSLE PODNE
Ja imam 283, tako da računam da ću brzo da ih pobrišem, iako ih ne koristim prečesto.
Chris je rekao da ce riješit i to :)
Strpite se malo.

Eto pobrisano sve, slatko sam se ismejao kad sam pogledao kakve sve poruke imam i kad se setim tih dana :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 27, 2011, 21:51:54 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Oktobar 27, 2011, 21:41:03 POSLE PODNE
Ako jeste ja ih imam 1300, i kako da meni neko posalje PM kad mi nece stici dok ne obrisem da ima manje od 50?
I ja sam imao oko 900 obrisao sam preko pola jos davno sada cu pola :D. Kreni redom i brisi.

EDIT:
Stigao sam na:
Kapacitet
0 poruka, 0% iskorišteno.

Sjecas se ovog ?:
Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 09, 2011, 15:22:08 POSLE PODNE
Citat: [BM] ¤ SpaMastera ¤ poslato Oktobar 09, 2011, 15:19:52 POSLE PODNE
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=31981.0


Isto...

Vid mene retarda stavio uredi XD
Kako nece ubacis include i na kraj moda dodas ono. Ja testirao i radi
xD

cristiane

Ne mogu da vjerujem da ni jedan od vas ne zna kako najlakše pobrisati sve poruke. (Idete "Moje Poruke" - sa lijeve strane imate "Počisti poruke" i upišite koliko dana starije poruke želite izbrisati).

Citat: Koksildo poslato Oktobar 27, 2011, 23:17:47 POSLE PODNE
Ne mogu da vjerujem da ni jedan od vas ne zna kako najlakše pobrisati sve poruke. (Idete "Moje Poruke" - sa lijeve strane imate "Počisti poruke" i upišite koliko dana starije poruke želite izbrisati).
eh..kad bi to meni radilo...xD
probao sam ja to,ali ne radi...