Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Citat: Nik Delgad poslato Oktobar 15, 2011, 22:19:44 POSLE PODNE
Ko kaže da je sjajan maper? Kada ovakvo nešto napravi neka mi se javi! http://www.youtube.com/watch?v=Mk7vaAvwG8Q
ovo je drama  ;D trebalo je prvo naci ove sve objekte pa onda to sve iskonbinirati,stvarno extra

ok dobro je izmapo, al taj je lik onda tezi no-lifer....

-.-'
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Citat: ...Neno... poslato Oktobar 16, 2011, 07:14:38 PRE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Oktobar 15, 2011, 22:19:44 POSLE PODNE
Ko kaže da je sjajan maper? Kada ovakvo nešto napravi neka mi se javi! http://www.youtube.com/watch?v=Mk7vaAvwG8Q
ovo je drama  ;D trebalo je prvo naci ove sve objekte pa onda to sve iskonbinirati,stvarno extra
Neno to je to! +1 <3
Ja sam poceo raditi mapu i negde na pocetku sam odustao jer za takvu mapu stvarno treba vremena i spisak svih objekata(cool) u glavi... Ali to nije jedina njegova mapa ima ih puno i stvarno su extra ali nisu bas lake  :D

dragan12

Citat: [TeG|AG]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Oktobar 16, 2011, 09:18:03 PRE PODNE
ok dobro je izmapo, al taj je lik onda tezi no-lifer....

-.-'
Cim neko dobro mapa ili radi nesto dobro protiv njega odmah.Mapa je uradjena super svaka cast.
@KombinatoR
Niko se nije rodio naucen ko da je bitno da li zna ili nezna to uraditi probao je vec ali mu nije uspelo pa sam mu ja pomogao.

Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 16, 2011, 10:05:24 PRE PODNE
@KombinatoR
Niko se nije rodio naucen ko da je bitno da li zna ili nezna to uraditi probao je vec ali mu nije uspelo pa sam mu ja pomogao.
gagi...ti si krivo skuzio...
nisam ja mislio nista protiv njega...
mislio sam da zna vise...tj. radio je FG mod... napravio svasta...
znao je vise,a sigurno je prestao jedno vrijeme sa skriptanjem...

Citat: KombinatoR poslato Oktobar 16, 2011, 00:54:54 PRE PODNE
Citat: BloodMaster poslato Oktobar 16, 2011, 00:13:38 PRE PODNE
Å to obožavam takve nadrealiste  :D Hvala, sad sam se baÅ¡ ispraznio i mogu leć spavat...

Trebo sam sutra u ZG na koncert, ali nemogu jer moram na praksu... Sad bi svašta psovao, ali nažalost sebe bih morao banati , zato šutim :-X

Evo, najdraža pjesma njihova ;( Kad nemogu ić gledat! (Nije uopće jaka, preljepa je )

http://www.youtube.com/watch?v=X3RuFL1Hj-s&feature=player_embedded

Amon Amarth - Tattered Banners And Bloody
bas moras ic na praksu ???
jedan dan.. to je nista...

Petak, Subota, Nedjelja, Ponedeljak... Hmm... Da, malo... Vi sad još spavate a ja se spremam za praksu :S

Citat: Nik Delgad poslato Oktobar 15, 2011, 22:19:44 POSLE PODNE
Ko kaže da je sjajan maper? Kada ovakvo nešto napravi neka mi se javi! http://www.youtube.com/watch?v=Mk7vaAvwG8Q
Predobro nisam nikad vidio bolju mapu.

Poslednja Izmena: Oktobar 16, 2011, 11:35:22 PRE PODNE od BloodMaster

@Blood
Upisao sam se od smeha
To sto si ti napravio traje 50 sec a ono sto god zna napraviti + ukrasiti traje 4 minuta i vise (Mislim na duzinu mape)
Hm bilo bi dobro da se prijavite obadvoje za natjecanje  :P

Maloumni Pizon ce biti trenet fudbalske reprezentacije Srbije do kraja 2014 godine - http://reprezentacija.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=2531:uefa-ponovo-kaznila-srbiju-pizon-selektor-do-2013&catid=25:vesti , to je kazna zbog ispada Srpskih navijaca  ::)

A i tako je Platini nalozio, vazno je samo da je njegova Francuska prosla na EURO 2012 iz nepostojeceg penala, bagra pokvarena..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

dragan12

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 16, 2011, 12:50:59 POSLE PODNE
Maloumni Pizon ce biti trenet fudbalske reprezentacije Srbije do kraja 2014 godine - http://reprezentacija.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=2531:uefa-ponovo-kaznila-srbiju-pizon-selektor-do-2013&catid=25:vesti , to je kazna zbog ispada Srpskih navijaca  ::)

A i tako je Platini nalozio, vazno je samo da je njegova Francuska prosla na EURO 2012 iz nepostojeceg penala, bagra pokvarena..
Blago nama. Propade nas fudbal

hahaha koje kaznjavanje...
u HR smjene odma a
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Vala bas...

Da su nam presudili da sve utakmice odigramo bez publike pre bih to prihvatio nego da ovaj maloumnik od Pizona ostane trener, lik ne zna recenicu da sastavi a kamoli reprezentaciju..

A o Platiniju nemam reci, cudno mi je samo da u kvalifikacijama za SP 2010 kada smo bili ispred njih u grupi nije napravio ovako nesto kao sad... + sto je BiH pokrao da bi njegova Francuska prosla direktno na EP... nabijem i njega i UEFU i Evropsku Uniju i svu tu bagru sto ima veze sa ovim..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 16, 2011, 13:17:00 POSLE PODNE
Vala bas...

Da su nam presudili da sve utakmice odigramo bez publike pre bih to prihvatio nego da ovaj maloumnik od Pizona ostane trener, lik ne zna recenicu da sastavi a kamoli reprezentaciju..

A o Platiniju nemam reci, cudno mi je samo da u kvalifikacijama za SP 2010 kada smo bili ispred njih u grupi nije napravio ovako nesto kao sad... + sto je BiH pokrao da bi njegova Francuska prosla direktno na EP... nabijem i njega i UEFU i Evropsku Uniju i svu tu bagru sto ima veze sa ovim..

To je malo kako ce nas pokrasti protiv Portugala ;)