Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

dragan12

Citat: Nik Delgad poslato Oktobar 14, 2011, 21:28:56 POSLE PODNE
Ne nego je u potpisu uvijek pisalo "ovo ljeto otvaranje" tako nešto. Neznam šta on radi tak dugo na tom gamemodu.
Cak je rekao da ce da otvori kada dodju svi sa mora. Ali nista od toga ili su i dalje na moru :D. Kada je jos receno uskoro stize i nista se nije ni reklo o tome.

Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 14, 2011, 21:33:00 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Oktobar 14, 2011, 21:28:56 POSLE PODNE
Ne nego je u potpisu uvijek pisalo "ovo ljeto otvaranje" tako nešto. Neznam šta on radi tak dugo na tom gamemodu.
Cak je rekao da ce da otvori kada dodju svi sa mora. Ali nista od toga ili su i dalje na moru :D. Kada je jos receno uskoro stize i nista se nije ni reklo o tome.

Znači čekamo joÅ¡ koju godinu  ;)

Bolje ne o ovom serveru ovdje...

da nebi ja djelio ban-ove...


salim se :)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Ja licno nikad nisam volio tog' lika,ali dok je bio admin ovde pola vas ga je imalo u potpisu a sada tu nesto pricate ,msm no comment  :-X :-X
Ne igram SA:MP vise..

bit ce ban-ova , bit ce :P

salim se :)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Nik Delgad poslato Oktobar 14, 2011, 21:28:56 POSLE PODNE
Ne nego je u potpisu uvijek pisalo "ovo ljeto otvaranje" tako nešto. Neznam šta on radi tak dugo na tom gamemodu.

mod od nule, ako imas dobro znanje i vremena za minimalno 5 sati dnevno rada na modu, mozes napraviti za 3-5 mjeseci, ovisno koliko detaljno zelis... primjera radi on je sve varijable prebacivao u pvarove premda su osjetno sporiji od obicnih varijabli... dalje ne moram niti govoriti... sve one stvari koje su krasile nekad njegov navodni mod i koje su bile dobre mozes naci na drugim serverima, cak i puno bolje...

no dosta price o njemu i njegovom serveru koji ne postoji...

...Neno...

Citat: [TeG|AG]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Oktobar 14, 2011, 21:54:08 POSLE PODNE
bit ce ban-ova , bit ce :P

salim se :)

os ti prvi ?  :-\

btw cor. radi na modu dve g. (navodno),pa daj bre,postovao sam ga i sad ga postujem,ali da na JEDNOm modu od nule radi dvije godine,pa to tad bi ja naucio skriptat covece  :D

Citat: Dude poslato Oktobar 14, 2011, 22:01:19 POSLE PODNE
no dosta price o njemu i njegovom serveru koji ne postoji...

potpis!


http://www.youtube.com/watch?v=y9FcXXZ8UiM

Lik je kralj

Citat: ...Neno... poslato Oktobar 14, 2011, 22:03:25 POSLE PODNE

os ti prvi ?  :-\



Omg pa salio sam se o.O
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Dobro jutro svima ;)




http://www.facebook.com/pages/Tera-Gaming-Community/185340378142?v=wall  <------ Moze Like? xD

Odg: Može ban.
Poslednja Izmena: Oktobar 15, 2011, 11:04:53 PRE PODNE od Koksildo
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


410 igrača na jednom MTA serveru, novi rekord, zasada. 8)




Poslednja Izmena: Oktobar 15, 2011, 17:51:48 POSLE PODNE od gonss

hahah lik je car! :)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Marijo B. - K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 13, 2011, 17:58:03 POSLE PODNE
Citat: [Bahamas Gaming]Rastaa poslato Oktobar 13, 2011, 17:07:55 POSLE PODNE
kontam al po meni je beze slika pravo i KARIKE bi skonto sta je u pitanju xD
bosanac? vidi se... i ja sam hrvat iz bosne, nažalost.TeÅ¡ko je živjet u propaloj državi sa propalim ljudima  ;)

Tako reci ti si pripadnik onih hercegovacki torcidasa sto uce plivati u MILJACKOJ
Zene i Alkohol !

ae ko misli da dobro drifta na ovaj server, pa idemo drift 1 vs 1 :P
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_