Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Gnss moj ti je predlog Pinball(ako se tako pise xD) ali ni solitare nije los  :D :D :D :D I nemoras ih skidat uz xp ih dobijes hahahahahahahahah  :) :) :) :) :) :) :) :)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Prije sam se lozio na Slasha poslato Oktobar 14, 2011, 19:31:13 POSLE PODNE
Gnss moj ti je predlog Pinball(ako se tako pise xD) ali ni solitare nije los  :D :D :D :D I nemoras ih skidat uz xp ih dobijes hahahahahahahahah  :) :) :) :) :) :) :) :)
Jaoo, moram da skinem cheat za njih :D

Citat: Prije sam se lozio na Slasha poslato Oktobar 14, 2011, 19:31:13 POSLE PODNE
ali ni solitare nije los

kad sam dobio komp, na toj sam igri proveo vremena i vremenaa... A joj kad se sjetim, the good old times  :)


xDD I samnom je isto,kad sam dobio komp prvi put znao sam ga asmo upaliti ugasiti(al' na kucistu) i pokrenuti te igre   :D :D :D :D
BURN: Kako mislis koliko treba ? Cega ? XD
Ne igram SA:MP vise..

...Neno...

http://youtu.be/v1t_gc4age4 Pesma ubija bre  :P

Btw: da li znate neki rp server kod kojeg je radnja (bila) u bay sideu (gradic pored SFa)?

Citat: Marijo B. - K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 14, 2011, 19:52:08 POSLE PODNE
Citat: [CroCity]BURNâ,,¢ poslato Oktobar 14, 2011, 19:49:20 POSLE PODNE
kolko otprilike treba za neki RP mod od 0 ?
3 mj  :D


i to ako ti je plan dana skola-rp mod-spavanje-skola itd. (medjuobroci included xD) i nista te ne zeza, znaci sve ti radi od prve

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Citat: #marcus. poslato Oktobar 14, 2011, 20:08:49 POSLE PODNE
Citat: Marijo B. - K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 14, 2011, 19:52:08 POSLE PODNE
Citat: [CroCity]BURNâ,,¢ poslato Oktobar 14, 2011, 19:49:20 POSLE PODNE
kolko otprilike treba za neki RP mod od 0 ?
3 mj  :D


i to ako ti je plan dana skola-rp mod-spavanje-skola itd. (medjuobroci included xD) i nista te ne zeza, znaci sve ti radi od prve
Sve zavisi sta sve imas u planu da uradis  :P :P
Ne igram SA:MP vise..

ja podrazumijevam puuuno toga, ovisi kako ko ;)

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Pa, neki rade mod već 3 godine pa joÅ¡ niÅ¡ta od servera a trebao je biti otvoren 15 puta, hahahaha (zna se na koga mislim  :-\ )

Citat: BloodMaster poslato Oktobar 14, 2011, 20:34:30 POSLE PODNE
Pa, neki rade mod već 3 godine pa joÅ¡ niÅ¡ta od servera a trebao je biti otvoren 15 puta, hahahaha (zna se na koga mislim  :-\ )
e meni se ucini da si napisao PRE 15 minuta i trazi vamo trazi tamo odem na onaj forum,satra se budala dok nisam ponovo doso i vidio da vise 15 puta  :D :D :D :D :D
Ne igram SA:MP vise..

Citat: BloodMaster poslato Oktobar 14, 2011, 20:34:30 POSLE PODNE
Pa, neki rade mod već 3 godine pa joÅ¡ niÅ¡ta od servera a trebao je biti otvoren 15 puta, hahahaha (zna se na koga mislim  :-\ )

mislim da znam na kog mislis..
mozda ceka pravi trenutak..
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Citat: BloodMaster poslato Oktobar 14, 2011, 20:34:30 POSLE PODNE
Pa, neki rade mod već 3 godine pa joÅ¡ niÅ¡ta od servera a trebao je biti otvoren 15 puta, hahahaha (zna se na koga mislim  :-\ )

Taj na koga ti mislis je samo jednom najavio otvorenje, ali je mjesec dana prije toga povukao isto, a kasnije su bile samo glasine :).....
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Gdje ste ljudovi sta se radi  :P
Zene i Alkohol !

Ne nego je u potpisu uvijek pisalo "ovo ljeto otvaranje" tako nešto. Neznam šta on radi tak dugo na tom gamemodu.