Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Svi znamo koji navijaci su najbolji :PP  DS 1989
Bila prva il' poslednja tebe volim ja! ZVEZDA ..hiihihih :D :D
A sto se tice reprezentacija,srpska je  najbolja (od ovih balkanskih),ali milim da je u Hrvatskoj bolji klubski fudbal  :) :)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Prije sam se lozio na Slasha poslato Oktobar 07, 2011, 18:41:41 POSLE PODNE
Svi znamo koji navijaci su najbolji :PP  DS 1989
Bila prva il' poslednja tebe volim ja! ZVEZDA ..hiihihih :D :D
A sto se tice reprezentacija,srpska je  najbolja (od ovih balkanskih),ali milim da je u Hrvatskoj bolji klubski fudbal  :) :)

bila je najbolja dok je Antic bio trener (prvo mesto u kvalifikacijama u grupi sa Francuskom),

Pizon nema 2 blage veze, nije pozvao Sulejmanija koji nam je jedan od najboljih u reprezentaciji ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ja mislim da je Balkan SA:MP najbolji nogometni klub. Pogledajte samo kakav bismo dobar klub bili. Onako ja i koks u napadu a Soprano spava na golu dok Dude bana u obrani, hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=q3WIs6j7g4w  8)
Poslednja Izmena: Oktobar 07, 2011, 18:50:50 POSLE PODNE od BloodMaster

cristiane

Citat: BloodMaster poslato Oktobar 07, 2011, 18:48:53 POSLE PODNE
Ja mislim da je Balkan SA:MP najbolji nogometni klub. Pogledajte samo kakav bismo dobar klub bili. Onako ja i koks u napadu a Soprano spava na golu dok Dude bana u obrani, hahaha

A da vratiÅ¡ i mene u odbranu?  ;D

šta reći? Koju posluku porati...poslati.Kome?Ehhh,šal­jem poruku onima... koji vide a ne čuju, šaljem poruku onima koji slušaju a ne čuju am a koji vide a ne čuju a slu a slušaju...vide a ne eeee... izvnite ovo morate u montaži završit. Koji gledaju a ne čuju ne vide, šaljem poruku onima koju slušaju a ne čuju... xDD


ko nije vidio nek pogleda http://www.youtube.com/watch?v=heBxSL0eSQU


ujedno sub me :P
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [TeG|AG]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Oktobar 07, 2011, 19:58:21 POSLE PODNE
šta reći? Koju posluku porati...poslati.Kome?Ehhh,šal­jem poruku onima... koji vide a ne čuju, šaljem poruku onima koji slušaju a ne čuju am a koji vide a ne čuju a slu a slušaju...vide a ne eeee... izvnite ovo morate u montaži završit. Koji gledaju a ne čuju ne vide, šaljem poruku onima koju slušaju a ne čuju... xDD


ko nije vidio nek pogleda http://www.youtube.com/watch?v=heBxSL0eSQU


ujedno sub me :P

uzimas klipove od drugih i postavljas na svoj youtube chanel...
btw pogledaj stranicu nazad i vidices da sam postavio isti klip
[/center]

to kao tvoj yt kanal? :P
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...

Citat: BloodMaster poslato Oktobar 07, 2011, 18:48:53 POSLE PODNE
Ja mislim da je Balkan SA:MP najbolji nogometni klub. Pogledajte samo kakav bismo dobar klub bili. Onako ja i koks u napadu a Soprano spava na golu dok Dude bana u obrani, hahaha
Sumari BALKAN SAMP  :D


hahaha ovo nije smjesno xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: ...Neno... poslato Oktobar 07, 2011, 20:50:21 POSLE PODNE
Citat: BloodMaster poslato Oktobar 07, 2011, 18:48:53 POSLE PODNE
Ja mislim da je Balkan SA:MP najbolji nogometni klub. Pogledajte samo kakav bismo dobar klub bili. Onako ja i koks u napadu a Soprano spava na golu dok Dude bana u obrani, hahaha
Sumari BALKAN SAMP  :D



A Blood vozi 'prikolicu' xD

Btw. pogledajte šta sam maloprije napravio u minecraft ;D Svtako tko zna šta je nyan cat će se nasmijati :D



Citat: [TeG|AG]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Oktobar 07, 2011, 20:34:13 POSLE PODNE
to kao tvoj yt kanal? :P

nisam reko da je moj kanal nego da sam stavio klip na 1-2 nazad stranice neznam sada ovdje na bs..
[/center]

ti si postavio na 6 stranici, a ja na 5-oj... i ko je sad prije postavio?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: BloodMaster poslato Oktobar 07, 2011, 21:06:07 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Oktobar 07, 2011, 20:50:21 POSLE PODNE
Citat: BloodMaster poslato Oktobar 07, 2011, 18:48:53 POSLE PODNE
Ja mislim da je Balkan SA:MP najbolji nogometni klub. Pogledajte samo kakav bismo dobar klub bili. Onako ja i koks u napadu a Soprano spava na golu dok Dude bana u obrani, hahaha
Sumari BALKAN SAMP  :D



A Blood vozi 'prikolicu' xD

Btw. pogledajte šta sam maloprije napravio u minecraft ;D Svtako tko zna šta je nyan cat će se nasmijati :D



koliko ti je vremena trebalo ? :D videcu da i ja uradim nesto slicno
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 07, 2011, 21:31:03 POSLE PODNE
koliko ti je vremena trebalo ? :D videcu da i ja uradim nesto slicno

Ma 5-10 minuta, nije teÅ¡ko, samo naÄ'eÅ¡ pixelastu sliku i po njoj radiÅ¡  :D

Citat: Nik Delgad poslato Oktobar 07, 2011, 21:07:08 POSLE PODNE
Bezze.

Hvala  8)