Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Žive na moru, al' uče plivati u Miljackoj , Boze Torcida xD

Pozdrav za sve navijace Hajduka uz pjesmu od Halida Beslica - Miljacka

Ko je pobjednik ovogodišnjeg skoka u Miljacku?
... 1. Mario iz Ljubuškog - lasta
2. Ivan iz Livna - bomba
3. Ante iz Višića - neidentificarni stil
[/center]

OMG, ja cu razgovarati sa S.MOD-ovima o jednom novom pravilu, vidjece te kasnije ako bude prihvaceno.

Dosta pricanja o tom navijanju, zna lise kad ce nova verzija, ove nedelje?

Cuo sam kako je finalna.

0.3d R1
Last nick: Vectro64

Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Oktobar 07, 2011, 11:53:15 PRE PODNE
OMG, ja cu razgovarati sa S.MOD-ovima o jednom novom pravilu, vidjece te kasnije ako bude prihvaceno.

Dosta pricanja o tom navijanju, zna lise kad ce nova verzija, ove nedelje?

Cuo sam kako je finalna.

0.3d R1

Pa naravno da je 0.3d R1 finalna što bi značilo "realese 1", ili ti prva realizacija...

A to kada će izaći nitko nezna osim Kalcora...
Poslednja Izmena: Oktobar 07, 2011, 11:59:08 PRE PODNE od BloodMaster

http://www.youtube.com/watch?v=fKvXiBVK-K4
Omg saljem poruku onima koji gledaju a ne vide XD koji slusaju a ne cuju..
[/center]

cristiane

Citat: BloodMaster poslato Oktobar 07, 2011, 11:17:42 PRE PODNE
HAHAHAHAH, a Koksildu je točno 1 godina, haahha, kako se potrefilo xD
Gdje mene naÄ'e  :D,kako vrijeme brzo prolazi.

Maestro

Mozel mi neko dat sto vise kuca pls,al da se mogu prodavat,kupovat,ulazit u njih itd..


cristiane

Citat: R3DM4N poslato Oktobar 07, 2011, 15:15:55 POSLE PODNE

Nadaj se. :P
Ne nadam se,već ti to tako doÄ'e.Å ta,po tvojoj logici neko sa strane može doći u drugi grad i raditi Å¡ta hoće? SmijeÅ¡no.

Citat: Koksildo poslato Oktobar 07, 2011, 16:13:13 POSLE PODNE
Citat: R3DM4N poslato Oktobar 07, 2011, 15:15:55 POSLE PODNE

Nadaj se. :P
Ne nadam se,već ti to tako doÄ'e.Å ta,po tvojoj logici neko sa strane može doći u drugi grad i raditi Å¡ta hoće? SmijeÅ¡no.

Lol,pa to nije Torcida iz Splita. Nego oni koji žive u Bosnoj i Hercegovini i naviju za Hajduk, eh da,slažem se s ovim za doć u tuÄ'i grad.
Al svejedno bi vas mi namlatili. :*
Poslednja Izmena: Oktobar 07, 2011, 16:21:14 POSLE PODNE od R3DM4N

cristiane

Citat: R3DM4N poslato Oktobar 07, 2011, 16:18:11 POSLE PODNE
Lol,pa to nije Torcida iz Splita.
Već si rekao prije,al to sam znao i bez tebe.Ja ako sam rekao "sa strane" onda sam mislio iz drugog grada,ne bitno iz kojeg.

Citat: R3DM4N poslato Oktobar 07, 2011, 16:18:11 POSLE PODNE
Nego oni koji žive u Bosnoj i Hercegovini i naviju za Hajduk,
Nažalost.

Citat: R3DM4N poslato Oktobar 07, 2011, 16:18:11 POSLE PODNE
Al svejedno bi vas mi namlatili. :*
Al u kur*cu.

kako god, hrvatski nogomet je xx napredniji od bosanskog... i uvijek će tako bit!
a vi sto idete na tekme zbog tuče i nereda vi nemate pojma o nogometu čim obraćate pažnju na takve gluposti...
čujem da je pala mrtva glava(čitao u novinama, gledao na TV) zbog tih "navijača" oću reć maloumnika i to je najžalosnije  :-X

btw kad već pričamo o nogometu.. Luka Modrić vrijedi isto kao i cijela rep Grčke(27 mil. â,¬)  ??? začudilo me.. jer grčka i nije tako loÅ¡a

cristiane

Citat: Marijo B. - K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 07, 2011, 17:15:18 POSLE PODNE
kako god, hrvatski nogomet je xx napredniji od bosanskog... i uvijek će tako bit!
To je samo tvoje mišljenje.

Citat: Marijo B. - K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 07, 2011, 17:15:18 POSLE PODNE
a vi sto idete na tekme zbog tuče i nereda vi nemate pojma o nogometu čim obraćate pažnju na takve [cenzura]osti...
čujem da je pala mrtva glava(čitao u novinama, gledao na TV) zbog tih "navijača" oću reć maloumnika i to je najžalosnije  :-X
Ko pravi nerede? Mi? Pa zar nisu "navijači" srpske nacionalnosti napravili nerede u Banja Luci,te Hrvati u Mostaru i ponovo Hrvati sinoć.To su ti čisti primjeri ko započinje nerede na utakmicama,prema tome nemaš šta reći,ti niti bilo ko drugi.Ima huligana i u Bosni,ne kažem da nema,po mojim mišljenju to treba sve za rešetke i "oderati" ih financijski.

Citat: Marijo B. - K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 07, 2011, 17:15:18 POSLE PODNE
btw kad već pričamo o nogometu.. Luka Modrić vrijedi isto kao i cijela rep Grčke(27 mil. â,¬)  ??? začudilo me.. jer grčka i nije tako loÅ¡a
Luka je sjajan igrač,al kad smo već kod toga onda Džeko je još vrijedniji od Grčke. :D

Citat: Marijo B. - K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 07, 2011, 17:15:18 POSLE PODNE
kako god, hrvatski nogomet je xx napredniji od bosanskog... i uvijek će tako bit!
a vi sto idete na tekme zbog tuče i nereda vi nemate pojma o nogometu čim obraćate pažnju na takve gluposti...
čujem da je pala mrtva glava(čitao u novinama, gledao na TV) zbog tih "navijača" oću reć maloumnika i to je najžalosnije  :-X

btw kad već pričamo o nogometu.. Luka Modrić vrijedi isto kao i cijela rep Grčke(27 mil. â,¬)  ??? začudilo me.. jer grčka i nije tako loÅ¡a
Igrači su zastarili od Grčke Repe,svi su puno stariji (tako je prije bilo kad san gleda,prista san  pratit nogomet).

Citat: Koksildo poslato Oktobar 07, 2011, 17:26:39 POSLE PODNE
Citat: Marijo B. - K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 07, 2011, 17:15:18 POSLE PODNE
btw kad već pričamo o nogometu.. Luka Modrić vrijedi isto kao i cijela rep Grčke(27 mil. â,¬)  ??? začudilo me.. jer grčka i nije tako loÅ¡a
Luka je sjajan igrač,al kad smo već kod toga onda Džeko je još vrijedniji od Grčke. :D

Džeko mi je 5x draži nego naš bot Luka. xD

Nisam ja odvojio ni hrvate ni srbe a bogami ni muslimane... svi koji prave nerede trebaju nać svoje mjesto iza rešetaka bar 5-6 mj. pa nek se drugi put zapitaju zašto se ide na tekmu i šta se zapravo tamo radi!

...Neno...

Citat: Koksildo poslato Oktobar 07, 2011, 17:26:39 POSLE PODNE
Citat: Marijo B. - K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 07, 2011, 17:15:18 POSLE PODNE
btw kad već pričamo o nogometu.. Luka Modrić vrijedi isto kao i cijela rep Grčke(27 mil. â,¬)  ??? začudilo me.. jer grčka i nije tako loÅ¡a
Luka je sjajan igrač,al kad smo već kod toga onda Džeko je još vrijedniji od Grčke. :D


dzeko u akciji 2



:D :D :D