Savet (Pusenje)

Započeo [LH]Prozivka, Oktobar 03, 2011, 21:49:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ja imam 14 godina i odlucio sam da pocnem pusiti, ipak je to sad u modi i ono svi su poceli pusiti, dali moze biti jako opasno po zdravlje ako dnevno popusim 6 cigara i to one najslabije FLOYD cigarete...

Naci ono da mi govorite nemoj pusiti ovo ono nemojte mi govoriti, samo da znam koliko je kriticno ali sigurno cu poceti jer vecina njih pusi pa im nista nije. Naprimer moj drug 97 vec 4 godine pusi pa mu nije nista.

Pozz i hvala!

EDIT: Naci max cu uzimati 6 tih najslabijih cigara dok ne zavrsim 8 razred.
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2011, 21:52:37 POSLE PODNE od [LH]Prozivka

Zlatan_Ibrahimovic

Ja ne znam kako da odgovorim, ali mozda znam

Dobro si krenuo...
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2011, 21:52:36 POSLE PODNE od LuxZillo

Ah ne zelim takve komentare, znam da nisam dobro krenuo al sta cu :)

Zlatan_Ibrahimovic

Kasnije ces se kajati,ako krenes :)

Necu se kajati, jednom se zivi, samo trazim savet. :)

A puši pa struhni,et, sta nas pitas, ako ti se pusi, pusi.

SoNNix

ja ti kazem da ne pocimas pusiti jer previse novca trosit to je 1 stavka,2 stavka je da ti to nista ne znaci samo trujes...ja pusim 3 godine,evo me sada na 2 kutije ili putiju ipo...ako mi nevirujes pitaj R3DMAN-dina markovica kolko pusin xD

EDIT:
Ma sta je bezze pisem budalama. Boli nas briga za tebe idi pusi odma steku cigara bi ti ja preporucio dnevno cadi ko lokomotiva.
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2011, 22:02:39 POSLE PODNE od Dario_Choki

Ne seri !!! Svi ostali komntari su suvisni, totalno si nezreo za svoju dob

Zlatan_Ibrahimovic

Evo ti savjeta od ova 2 posta iznad mog posta :)

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Oktobar 03, 2011, 21:56:35 POSLE PODNE
ja ti kazem da ne pocimas pusiti jer previse novca trosit to je 1 stavka,2 stavka je da ti to nista ne znaci samo trujes...ja pusim 3 godine,evo me sada na 2 kutije ili putiju ipo...ako mi nevirujes pitaj R3DMAN-dina markovica kolko pusin xD
haahahaha,istina,svaki dan dvi kutije hahaah (noobek) xd

Inače nemoj pušit,ja pušin kutiju kad san živčan,a to je često.

ma kakve cigarete, jednom sam okusio, i vise nikad necu xD
[ce

SoNNix

Citat: R3DM4N poslato Oktobar 03, 2011, 22:05:57 POSLE PODNE
Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Oktobar 03, 2011, 21:56:35 POSLE PODNE
ja ti kazem da ne pocimas pusiti jer previse novca trosit to je 1 stavka,2 stavka je da ti to nista ne znaci samo trujes...ja pusim 3 godine,evo me sada na 2 kutije ili putiju ipo...ako mi nevirujes pitaj R3DMAN-dina markovica kolko pusin xD
haahahaha,istina,svaki dan dvi kutije hahaah (noobek) xd

Inače nemoj pušit,ja pušin kutiju kad san živčan,a to je često.

ti se rugas...ti me vidis samo u skoli,a sta je prije skole,a posli skolee

cristiane

Citat: [LH]Prozivka poslato Oktobar 03, 2011, 21:49:32 POSLE PODNE
Evo ja imam 14 godina i odlucio sam da pocnem pusiti,
Još si mlad,trebaš istog momenta prestati,uz više volje i truda.

Citat: [LH]Prozivka poslato Oktobar 03, 2011, 21:49:32 POSLE PODNE
ipak je to sad u modi i ono svi su poceli pusiti,
Nije to nikakva moda.

Citat: [LH]Prozivka poslato Oktobar 03, 2011, 21:49:32 POSLE PODNE
dali moze biti jako opasno po zdravlje ako dnevno popusim 6 cigara i to one najslabije FLOYD cigarete...
Bez obzira koje su cigarete,sve su one Å¡tetne. I te kako može biti opasno. Vremenom imunitet će ti biti sve slabiji,dok organizam postaje ranjiviji za razne bolesti.U krajnjem slučaju imunoloÅ¡ki sustav nema viÅ¡e snage za borbu protiv Å¡tetnih sastojaka pa može nastati tumor i smrt.Mnogi ljudi iz dana u dan umiru,eh sad ne umiru čim počnu puÅ¡iti,to dolazi kroz godine.PuÅ¡enje ti skračuje život,samo Å¡to ti to joÅ¡ ne razumijeÅ¡,meÄ'utim trebaÅ¡ dobro razmisliti,da ćeÅ¡ doći u te godine kada ćeÅ¡ imati veliki problema zbog puÅ¡enja.


Citat: [LH]Prozivka poslato Oktobar 03, 2011, 21:49:32 POSLE PODNE
Naci ono da mi govorite nemoj pusiti ovo ono nemojte mi govoriti, samo da znam koliko je kriticno ali sigurno cu poceti jer vecina njih pusi pa im nista nije. Naprimer moj drug 97 vec 4 godine pusi pa mu nije nista.
A zaÅ¡to se ne osloniÅ¡ na većinu njih koji ne puÅ¡e? Tvoj drug je u ranoj fazi,to je tek početak,meÄ'utim treba se on zapitati Å¡ta će biti sa njegovim organizmom za nekoliko godina.

Osobno ja sam puÅ¡io dok sam joÅ¡ iÅ¡ao u srednju Å¡kolu i to nisam vukao dim u sebe,već samo onako,čisto iz dosade u druÅ¡tvu.Sad dosta moji prijatelja imaju problema sa tim,pokuÅ¡avaju da se proÄ'u toga,meÄ'utim ne mogu,a imunitet im sve slabiji i slabiji.
Dobro razmisli,jer kasno se poslije kajati.

Pa puÅ¡i ko ti brani ak se tebi puÅ¡i  i mislis da je to u modi ti puÅ¡i..
Ali svi oni puše da ispadnu frajeri u drustvu i govoris kako ti jaran puši 4 godine pa smijem dat bubreg da on sad nemoze istrcat vise od 30 metara..
[/center]