Kvaliteta Posta - Mjerite kvalitetu vaših postova!

Započeo TentationeM, Oktobar 02, 2011, 21:09:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dobrodošli na Kvalitetu Posta!

Zahvaljujući JiHost.co.uk, Kvaliteta Posta je napokon online! Mi smo prva balkanska stranica koja mjeri kvalitetu vaših forum postova.
Sve što trebate učiniti je posjetiti kvaliteta-posta.ch.gg, registrirati se i prijaviti u sustav te zaljepiti dobiveni BBKod u vaš forum potpis. Sve ostalo prepustite nama!
Zahvaljujući kodu, u vašem potpisu pojaviti će se vaše statistike zajedno sa tipkama Da i Ne.

Evo kako izgleda moja kvaliteta posta:




Možete kliknuti na Da ili Ne te glasati je li moj post koristan. Brojevi u zagradi prikazuju broj glasova Da i Ne.
Okušajte se, registrirajte se, prijavite se, preuzmite kod, zaljepite ga u vaš potpis i lovite glasove. Glasanje dva puta ili glasovanje na vlastiti link ne radi, ne trebate niti pokušavati.

Da stvar bude zanimljivija, rang listu najboljih postera možete pogledati na kvaliteta-posta.ch.gg klikom na "Rang Lista".
Sva pitanja, prijedlozi i ideje, postajte ovdje!

Ovo je stvarno dobro  :)
Ali bilo bi jednostavnije da ne mora kada klikne na "da" ili "ne",da ne mora potvrditi na stranici da je glasao...

pa dobro je :D
...
EDIT:: sad se napokon moze vidit koliko te postuju clanovi foruma... pomazes koliko mozes pa sad mozes vidit koliko te cijene !!
Poslednja Izmena: Oktobar 02, 2011, 21:38:28 POSLE PODNE od Marijo B. - K4[Я]!K3™

Ma nista to ne znaci, znate da ovdje ima morona koji ce uvijek pritisnuti Ne :D

Citat: elDar. poslato Oktobar 02, 2011, 21:44:09 POSLE PODNE
Ma nista to ne znaci, znate da ovdje ima morona koji ce uvijek pritisnuti Ne :D
zato i kažem... do prije 5 min si mu pomogo u nečem što nezna a sad ti klikne NE :D
BALKAN-MORONS.com fun club XD



Ovo je bezveze jer ako nekog mrzis kao ja bestonea lepo udjes na proxy i das mu 10000 minusa i izadjes  :o

Citat: MicroD poslato Oktobar 03, 2011, 21:07:12 POSLE PODNE
Ovo je bezveze jer ako nekog mrzis kao ja bestonea lepo udjes na proxy i das mu 10000 minusa i izadjes  :o

Naš PHP kod provjerava port konekcije i samim time proxy. Proxy glasovi se ne računaju.