[Pomoc] Crni ekran i onda izadje iz GTA SA

Započeo CadrRa, Oktobar 02, 2011, 20:23:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Imam problem sa GTA SA i sa MP.
Pokrenem,pojavi se crni ekran kao da udje u igricu,i onda izadje i nikakav error se ne pojavljuje.Hvala


Zlatan_Ibrahimovic

Citat: [ED] Kazakov poslato Oktobar 02, 2011, 21:59:35 POSLE PODNE
Probaj reinstall?

Eto ti prvog rjesenja.Reinstall.Ako ti nece i dalje onda skines drugi samp sa net
a


Zlatan_Ibrahimovic



Paco

reinstal ako nece skini gta ili  kupi CD ako to nece onda nezz...

decko skini normalas gta3.img  i problem is fixed

\My Documents\GTA San Andreas User Files

i izbrises GTA_SA
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [TeG|AG]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Oktobar 16, 2011, 10:38:01 PRE PODNE
\My Documents\GTA San Andreas User Files

i izbrises GTA_SA
Obrisao,ali sad mi nema "grafike".Gdje god treba da je slika bijelo je,i onda mi dodje "new game,load game,quit",otvori mi singleplayer,i onda crasha.



Izbrisi sve znaci totalno sve... Iz my documents (gta sa user files), pa onda C:\Program Files\Rockstar Games i tu takodje sve ! i izbrisi samp i MTA ako imas.. MTA takodje izbrisi iz C diska....... Meni se to desavalo par puta i ovo je to sto uradim i uspije mi! nadam se da sam ti pomoga :D :P

Citat: Vegas poslato Oktobar 19, 2011, 10:26:09 PRE PODNE
Izbrisi sve znaci totalno sve... Iz my documents (gta sa user files), pa onda C:\Program Files\Rockstar Games i tu takodje sve ! i izbrisi samp i MTA ako imas.. MTA takodje izbrisi iz C diska....... Meni se to desavalo par puta i ovo je to sto uradim i uspije mi! nadam se da sam ti pomoga :D :P

Radio sam to,jebem mu sunce :S

Zlatan_Ibrahimovic

Lakse malo sa tim psovkama...Nema psovanja inace ce biti Lock.