[MAP] Admin selo/Privatni otok (Work in Progress) by iYoko

Započeo iYoko, Januar 26, 2010, 16:27:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

iYoko

Info:

- Zapoceto: 26.1.2010.
- Zavseno: 60%
- Dolazi: 29.1.2010. - 4.2.2010.
- Verzija: 0.6
- Lokacija: Bayside

Sto je napravljeno?
Dodane nove zgrade, vile, vise lampi, stjene i vodopadi, razni detalji i dekoracije, luka sa garazom za brodove, mali aerodrom sa helidromom, uredjena plaza sa palmama, restoran, pokriveno je ono smetliste, i jos mnogo toga!

Screenshotovi:

- Nove zgrade








- Nove kuce






- Aerodrom




- Luka





Ovo je jos uvjek u izgradnji.. Zato ne izgleda najljepse :)
Ako imate prijedlog postajte dolje. Hvala!



iYoko

Znam da moze bolje.. Zato to sad popravljam.. I na screenshotovima se nevidi ni pola toga.

Lepo zamisljeno.Stavi tu limuzine,Bilo bi lepo da to sve ubacis u Filter Skriptu!!! ;D


iYoko

Citat: _JoKeR_ poslato Januar 26, 2010, 22:02:25 POSLE PODNE
Lepo zamisljeno.Stavi tu limuzine,Bilo bi lepo da to sve ubacis u Filter Skriptu!!! ;D

Još kad bi znao kako... Ma probat ću. Sad sam sve ove nemobere skinuo i napraviti ću nove a trenutno radim disco.


nastoe

ma nije ni sada lose  :)... pa sta ja radim svoj prvi GM ima oko 1000 linija ima dosta komandi i svega i normalno da ne ocekujem da bude neznam sta ja sam to radio iz zabave a i naucio sam puno tako da cu sada svako malo radit nes....

iYoko

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 27, 2010, 12:42:31 POSLE PODNE
Veoma lijepo ali ne i detaljno .

Opet ti kazem da je tek 60% gotovo.. Detalji tipa lampi, drveca ird. idu na kraju...

iYoko

Mozda napravim postich sa najljepsim domacim radovima... Ako neko oce preduhitrite me xD

oprostite sto je ovo offtopic ali nemogu naci di da postavim ovo pitanje, naime zanima me kako u ovoj novoj MTA verziji 1.1.3 rotirati objekt dok ga jos nisi postavio i da ga podizes i spustas... take stvari sto ima verzija 1.1.1

Citat: [CC]iYoko poslato Januar 26, 2010, 19:18:47 POSLE PODNE
Znam da moze bolje.. Zato to sad popravljam.. I na screenshotovima se nevidi ni pola toga.
Ma vazno je da si stavio dvije iste slike na kraju btW dobro je nije bad

bas cu probati, jeli se treba neki broj upisat ili misem ga okrenes?

et probo i glupo mi je tak, zelim znati kako da ga Ms Wheel UP i DOWN-om okrenem i take ko u 1.1.1 verziji
Poslednja Izmena: Januar 29, 2010, 15:41:18 POSLE PODNE od BrunoHP

iYoko

Citat: BrunoHP poslato Januar 29, 2010, 15:35:00 POSLE PODNE
bas cu probati, jeli se treba neki broj upisat ili misem ga okrenes?

et probo i glupo mi je tak, zelim znati kako da ga Ms Wheel UP i DOWN-om okrenem i take ko u 1.1.1 verziji

O cemu ti pricas??