"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

Trazim na hrvatskome jeziku
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Ivana19


Citat: Ivana19 poslato April 29, 2012, 00:12:59 PRE PODNE
Trazim regex plugins i include
Google cini cuda samo to da ti kazem... ;)  http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=247893

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Trebam Date bazu da NL GameMod
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Trebam GameMod koji ima dobro vlasništvo za vikendice, stanove, kuće, aute, motore itd..
Može i od više gamemodova koji imaju to.


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.

Texhland RolePlay
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

na mom srv sam koristio komandu /houseentrance  da premestim kucu, ali od kad sam to koristio od tad mi je server mnogo sporiji, jel znate mozda do cega je to?

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Ako imas, davaj, bit' cu ti zahvalan do groba
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

A ne znam zasto objavljuju dzaba samo taj mod tj samo pwn,ako nema ostalih fajlova




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: Dane poslato April 30, 2012, 15:56:37 POSLE PODNE
Poslje CH?U kurcu bolji je NL od sadašnjeg CH,i niko ti neće dati bazu tj. ako i itko ima prodat će ti a možda neće ni to hahaha.
Oce, brat od Trojca :D
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: Sadin poslato April 27, 2012, 15:35:56 POSLE PODNE
CitatA da kažeš što bi ta komanda trebala raditi?

Pa /reconnect je da igrač dok igra kada ukuca /reconnect vrati ga da se ponovno ulogira tj. ponovno da se konektuje na server da ne ide /q pa da ulazi opet, a /do kada igrač kuca da nešto uradi slicno roleplay serverima.

Nešto ovako?

CMD:respawn(playerid, params[])
{
new id, sendername[MAX_PLAYER_NAME], name[MAX_PLAYER_NAME], string[128];
if(PI[playerid][Admin] > 1 || IPA(playerid)) return SCM(playerid, BIJELA, ""COL_SVIJETLOPLAVA"| FriXion | "COL_BIJELA"Zao nam je,nemate mogucnost da koristite ovu komandu.");
else if(sscanf(params,"u", id)) return SCM(playerid, BIJELA, ""COL_SVIJETLOPLAVA"| FriXion | "COL_BIJELA"/respawn [ID/Dio imena]");
else if(!IgracSpojen(id)) return SCM(playerid, BIJELA, ""COL_SVIJETLOPLAVA"| FriXion | "COL_BIJELA"Igrac je offline!");
else
{
    GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
    sendername[strfind(sendername,"_")] = ' ';
    GetPlayerName(id, name, sizeof(name));
    SpawnPlayer(id);
    format(string, sizeof(string), ""COL_SVIJETLOPLAVA"| FriXion | "COL_BIJELA"Respawnao si igraca "COL_SVIJETLOPLAVA"%s", name);
    SCM(playerid, BIJELA, string);
    format(string, sizeof(string), ""COL_SVIJETLOPLAVA"| FriXion | "COL_BIJELA"Respawnan si od admina "COL_SVIJETLOPLAVA"%s", sendername);
    SCM(id, BIJELA, string);
}
return 1;
}

Citat: Dane poslato April 30, 2012, 20:31:17 POSLE PODNE
Citat: Sadin poslato April 27, 2012, 15:35:56 POSLE PODNE
CitatA da kažeš što bi ta komanda trebala raditi?

Pa /reconnect je da igrač dok igra kada ukuca /reconnect vrati ga da se ponovno ulogira tj. ponovno da se konektuje na server da ne ide /q pa da ulazi opet, a /do kada igrač kuca da nešto uradi slicno roleplay serverima.

Nešto ovako?

CMD:respawn(playerid, params[])
{
new id, sendername[MAX_PLAYER_NAME], name[MAX_PLAYER_NAME], string[128];
if(PI[playerid][Admin] > 1 || IPA(playerid)) return SCM(playerid, BIJELA, ""COL_SVIJETLOPLAVA"| FriXion | "COL_BIJELA"Zao nam je,nemate mogucnost da koristite ovu komandu.");
else if(sscanf(params,"u", id)) return SCM(playerid, BIJELA, ""COL_SVIJETLOPLAVA"| FriXion | "COL_BIJELA"/respawn [ID/Dio imena]");
else if(!IgracSpojen(id)) return SCM(playerid, BIJELA, ""COL_SVIJETLOPLAVA"| FriXion | "COL_BIJELA"Igrac je offline!");
else
{
    GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
    sendername[strfind(sendername,"_")] = ' ';
    GetPlayerName(id, name, sizeof(name));
    SpawnPlayer(id);
    format(string, sizeof(string), ""COL_SVIJETLOPLAVA"| FriXion | "COL_BIJELA"Respawnao si igraca "COL_SVIJETLOPLAVA"%s", name);
    SCM(playerid, BIJELA, string);
    format(string, sizeof(string), ""COL_SVIJETLOPLAVA"| FriXion | "COL_BIJELA"Respawnan si od admina "COL_SVIJETLOPLAVA"%s", sendername);
    SCM(id, BIJELA, string);
}
return 1;
}


Ma ne, meni treba /reconnect ne /respawn.Znači da se rekonektuje na server.

Mislis kao /gmx?
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Å ta trebam stavit u skrpti da mi ne sprema lozinke u scriptfiles?
Znači kada uÄ'em pod "users" tamo odaberem jednog igrača i vidim mu lozinku, kako mogu to napraviti da ne sprema lozinku tamo nego stavi random oznake?


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.