"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi funkcija koja ubacuje sliku u SA:MP..Vidio sam to na nekim serverima :)
Ne igram SA:MP vise..

trebaju mi kordinati od tela kako da vidim ?

Eagle Luka

Ako mislis koridinate pozicije odes na server,tvoj i kucs /save
potom odes u documents i pod gta san andreas user file i tu udejs u samp i videces SAVEDPOSITIONS i tu ce ti na kraju biti kordinate zz

kako cu naci kordinate na nekom vozilu npr kad drvosec radi da na kamion stvori objekte drva kako uzet na koje kordinate da ih stavi plss

Citat: Mirsad_Makaveli poslato Februar 14, 2012, 15:47:23 POSLE PODNE
Trebam skriptera HITNO neka mi se javi na PM za vise info...
To trazis u offtopicu tamo imas  temu ..
Citat: Sinesha poslato Februar 14, 2012, 18:50:41 POSLE PODNE
Treba mi funkcija koja ubacuje sliku u SA:MP..Vidio sam to na nekim serverima :)
objasni kakve slike ako mislis na one kao iz SP to koristis Sprite to je novo od 0.3d .


Citat: pro.faca poslato Februar 15, 2012, 09:35:03 PRE PODNE
Moze mi ko objasniti
Ko ja je od ova
Boja jaka crvena
Color_Red
Color_LIGHTRED

Pa valjda Color_Red ali evo ti ova stranica www.colorpicker.com pa vidi boje i uzmeš kod i definišeš ;)

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Februar 14, 2012, 23:48:38 POSLE PODNE
Citat: Mirsad_Makaveli poslato Februar 14, 2012, 15:47:23 POSLE PODNE
Trebam skriptera HITNO neka mi se javi na PM za vise info...
To trazis u offtopicu tamo imas  temu ..
Citat: Sinesha poslato Februar 14, 2012, 18:50:41 POSLE PODNE
Treba mi funkcija koja ubacuje sliku u SA:MP..Vidio sam to na nekim serverima :)
objasni kakve slike ako mislis na one kao iz SP to koristis Sprite to je novo od 0.3d .
http://www.zaslike.com/files/c9b8l2n91z3fx5vvl2e.png Evo ovo je sa Pacinovog servera ...Ja sam mislio da se moze bilo koja slika ubacit' na server ..Al' moze i to iz SP-a što ti pričaš ako nemože za sve xD
Ne igram SA:MP vise..

Treba mi admin pin cod kao sto je na vortexu,molim vas ako neko moze da mi da file scriptu hvala

Citat: Sinesha poslato Februar 15, 2012, 12:53:20 POSLE PODNE
Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Februar 14, 2012, 23:48:38 POSLE PODNE
Citat: Mirsad_Makaveli poslato Februar 14, 2012, 15:47:23 POSLE PODNE
Trebam skriptera HITNO neka mi se javi na PM za vise info...
To trazis u offtopicu tamo imas  temu ..
Citat: Sinesha poslato Februar 14, 2012, 18:50:41 POSLE PODNE
Treba mi funkcija koja ubacuje sliku u SA:MP..Vidio sam to na nekim serverima :)
objasni kakve slike ako mislis na one kao iz SP to koristis Sprite to je novo od 0.3d .
http://www.zaslike.com/files/c9b8l2n91z3fx5vvl2e.png Evo ovo je sa Pacinovog servera ...Ja sam mislio da se moze bilo koja slika ubacit' na server ..Al' moze i to iz SP-a što ti pričaš ako nemože za sve xD

Pa da ali u Sprite imaš sve te slike takve mislim da ima takva slika kao u Pacina nisam siguran ja sam uzeo jednu drugu.

Citat: Dane poslato Februar 15, 2012, 13:38:00 POSLE PODNE
Citat: Sinesha poslato Februar 15, 2012, 12:53:20 POSLE PODNE
Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Februar 14, 2012, 23:48:38 POSLE PODNE
Citat: Mirsad_Makaveli poslato Februar 14, 2012, 15:47:23 POSLE PODNE
Trebam skriptera HITNO neka mi se javi na PM za vise info...
To trazis u offtopicu tamo imas  temu ..
Citat: Sinesha poslato Februar 14, 2012, 18:50:41 POSLE PODNE
Treba mi funkcija koja ubacuje sliku u SA:MP..Vidio sam to na nekim serverima :)
objasni kakve slike ako mislis na one kao iz SP to koristis Sprite to je novo od 0.3d .
http://www.zaslike.com/files/c9b8l2n91z3fx5vvl2e.png Evo ovo je sa Pacinovog servera ...Ja sam mislio da se moze bilo koja slika ubacit' na server ..Al' moze i to iz SP-a što ti pričaš ako nemože za sve xD

Pa da ali u Sprite imaš sve te slike takve mislim da ima takva slika kao u Pacina nisam siguran ja sam uzeo jednu drugu.
Gde u sprite,sta je sprite,de malo pojasni  :)
Ne igram SA:MP vise..

Sve ti je pojasnjeno samo malo procitaj.

Citat: Josip_Black poslato Februar 15, 2012, 18:08:02 POSLE PODNE
Trebam jedan tutorial kako da napravim stanove u CLRP modu 0.3d i download link

uzmi neki sistem kuca i preuredi i eto ti sistem stanova a i imaš neke FS o stanovima pa pogledaj.

Edit: Raven's
Trebam da kada neko vozi vozilo i npr dosao do 100km/h, i kada stisne shift ili 2 da ide sve tom brzinom,to sam vidio na nekom srvu,ako neko zna to uraditi bio bi' mu jako zahvalan




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: [BURPG] 4men poslato Februar 15, 2012, 18:45:38 POSLE PODNE
Edit: Raven's
Trebam da kada neko vozi vozilo i npr dosao do 100km/h, i kada stisne shift ili 2 da ide sve tom brzinom,to sam vidio na nekom srvu,ako neko zna to uraditi bio bi' mu jako zahvalan

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=38304.0