"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

///////fulo temu ..
Poslednja Izmena: Maj 20, 2012, 16:53:35 POSLE PODNE od [CH] Antunovic (Antonio)

Citat: [SAMP]er poslato Februar 08, 2012, 16:06:43 POSLE PODNE
Ee zna ko kako ubaciti kuce, stanove, vikendice, hotele, firme, sbizzeve, i to... ??
i da, ono sto sam mapo kako da ubacim u mod ??
i jos nesto, ja izmjenim nesto u GModu, npr umjesto /help /komande, i oped mi radi /help a ne /komande.. ?!?!?
Ti si mi neki scripter ? Neznas ubaciti mape u GM.. Vjerujem da si pocetnik...Za vikendice i to neznam ali evo ti ovde malo prelistaj i najdi sebi kako ubaciti mape :D http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=27.0

nisi ni ti neki skripter,
skini neki mod npr classic life i ubaci u svoj pawno folder u includes junkbuster
iz moda classic life

onda dodas u skripti

#include <JunkBuster>

u skriptfiles dodas folder junkbuster
koji ces nac iz moda classic life




Kako da se resim ovih errora ?
C:\Users\Amurito\Desktop\Balkan Nations\gamemodes\BCRP.pwn(18964) : error 001: expected token: ",", but found ";"
C:\Users\Amurito\Desktop\Balkan Nations\gamemodes\BCRP.pwn(18964) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Amurito\Desktop\Balkan Nations\gamemodes\BCRP.pwn(18964) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Amurito\Desktop\Balkan Nations\gamemodes\BCRP.pwn(18964) : error 001: expected token: ";", but found "-integer value-"
C:\Users\Amurito\Desktop\Balkan Nations\gamemodes\BCRP.pwn(18964) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.

EVO VAM TA LINIJA :
         format(string3, sizeof(string3);, ""COLOR_RED "Balkan Cafe | Prijavljen si kao Level %d "ZUTA"Admin.",PlayerInfo[playerid][pAdmin]);


Ak neko ima Los Balkan Rpg/Dm mod cujem bio update pa ako ko ime onaj prije update Hvala Unaprijed
Ak ko znam moze na PM i eto dajem nagradu Head Admin a nekome Besplatnu Mapu znam da niko ne nudi nagreade al et da budem dobar :D pozz
Poslednja Izmena: Februar 08, 2012, 19:08:06 POSLE PODNE od SaMp Freak

Trebam animaciju /sit(/sjedni). Hvala unaprijed.
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato Februar 08, 2012, 21:57:52 POSLE PODNE
Trebam animaciju /sit(/sjedni). Hvala unaprijed.


izvolte   if(strcmp(cmd, "/sit", true) == 0)
    {
    if(GetPlayerState(playerid) != PLAYER_STATE_ONFOOT) { return 1; }
        if (!strlen(cmdtext[5])) return SendClientMessage(playerid,COLOR_USAGE,"TIP: /sit [1-4]");
    switch (cmdtext[5])
    {
        case '1': BackAnim(playerid,"PED","SEAT_down",4.1,0,1,1,1,0,8);
          case '2': LoopingAnim(playerid,"MISC","seat_lr",2.0,1,0,0,0,0);
          case '3': LoopingAnim(playerid,"MISC","seat_talk_01",2.0,1,0,0,0,0);
          case '4': LoopingAnim(playerid,"MISC","seat_talk_02",2.0,1,0,0,0,0);
        default: SendClientMessage(playerid,COLOR_USAGE,"TIP: /sit [1-4]");
    }
    return 1;
    }

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Tražim neki dobar GM za server. Tko mi da neki dobar RolePlay dajem mu suvlasnika. KONATKT: [email protected] ili [email protected]

//**//fulo temu :S ! ..
Poslednja Izmena: Maj 20, 2012, 16:51:00 POSLE PODNE od [CH] Antunovic (Antonio)

Treba mi ona komanda kada se kradu pare :D (strcmp) mislim da je /steal money tako nesto molim vas  8)

Citat: BGA-Hosting poslato Februar 09, 2012, 10:59:24 PRE PODNE
Tražim neki dobar GM za server. Tko mi da neki dobar RolePlay dajem mu suvlasnika. KONATKT: [email protected] ili [email protected]
Potrazi u pdf-u gamemodes.

Citat: Vlado_Plavsic aka Plavsa poslato Februar 07, 2012, 18:27:37 POSLE PODNE
Cuo sam da ima neki program koji broji { i } u skripti.Zamolio bih nekoga za link za download HITNO !

I meni ovo treba. Ako može, hitno je :D

Evo za zagrade

dvije verzije

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=305047

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=291018


Trebalo mi je cca. 30 sekundi da ovo nadjem xDD
Poslednja Izmena: Februar 09, 2012, 19:23:59 POSLE PODNE od #marcus.

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Treba mi komanda /destroycars (da unisti sva auta spavnana na /veh)
Brazil RP [90%]



Dajte mi sise jedne robbank system najbolji na svetu ! BRZOOOO POTREBAN MI JE 1
Real-Life informacije


Ime: Martin
Prezime: Mitić
Nadimak: Šoče
Datum rodjenja: 05/01/1997
Zemlja: Srbija
Pol: Muško




ES informacije

Stats:Owner
Forum: Uskoro !
IP:  Uskoro!
Mod: RolePlay
Version:v1.0
Finish: 99%