"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

poz, trebao bi mi neki mod da ima komande na zcmd, nacin cuvanja podataka dini ili neki drugi bolji, i da ima napravljen dialog za registraciju i login

Ovako trebam 2 tutoriala

1.Trabam tutorial za Vikendice znači da doÄ'em do neke vikendice i napiÅ¡em npr. /napravivikendicu cijena lvl. tak neÅ¡ znači

2. Trebam tutorial za organizacije znači ako ima neki tutorial da unutar igre mogu napraviti organizaciju a ako baÅ¡ nema nikakav onda može i tutorial da se napravi organizacija preko pawna makar bi ja raÄ'e ovo prvo

Citat: John_Macklain poslato Decembar 25, 2011, 23:45:08 POSLE PODNE
Ovako trebam 2 tutoriala

1.Trabam tutorial za Vikendice znači da doÄ'em do neke vikendice i napiÅ¡em npr. /napravivikendicu cijena lvl. tak neÅ¡ znači

2. Trebam tutorial za organizacije znači ako ima neki tutorial da unutar igre mogu napraviti organizaciju a ako baÅ¡ nema nikakav onda može i tutorial da se napravi organizacija preko pawna makar bi ja raÄ'e ovo prvo

za prvo uzmi sistem kuća umesto kuća stavi vikendice i eto ti.... samo naÄ'i neki dinamički sistem da i preimenuj komande :D

za to drugo imaš par tutorijala na BS-u
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Citat: [TX] Talavander poslato Decembar 25, 2011, 23:47:06 POSLE PODNE
Citat: John_Macklain poslato Decembar 25, 2011, 23:45:08 POSLE PODNE
Ovako trebam 2 tutoriala

1.Trabam tutorial za Vikendice znači da doÄ'em do neke vikendice i napiÅ¡em npr. /napravivikendicu cijena lvl. tak neÅ¡ znači

2. Trebam tutorial za organizacije znači ako ima neki tutorial da unutar igre mogu napraviti organizaciju a ako baÅ¡ nema nikakav onda može i tutorial da se napravi organizacija preko pawna makar bi ja raÄ'e ovo prvo

za prvo uzmi sistem kuća umesto kuća stavi vikendice i eto ti.... samo naÄ'i neki dinamički sistem da i preimenuj komande :D

za to drugo imaš par tutorijala na BS-u

A baš si mi pomogao pa daj tutoriale

Citat: John_Macklain poslato Decembar 26, 2011, 00:02:48 PRE PODNE
Citat: [TX] Talavander poslato Decembar 25, 2011, 23:47:06 POSLE PODNE
Citat: John_Macklain poslato Decembar 25, 2011, 23:45:08 POSLE PODNE
Ovako trebam 2 tutoriala

1.Trabam tutorial za Vikendice znači da doÄ'em do neke vikendice i napiÅ¡em npr. /napravivikendicu cijena lvl. tak neÅ¡ znači

2. Trebam tutorial za organizacije znači ako ima neki tutorial da unutar igre mogu napraviti organizaciju a ako baÅ¡ nema nikakav onda može i tutorial da se napravi organizacija preko pawna makar bi ja raÄ'e ovo prvo

za prvo uzmi sistem kuća umesto kuća stavi vikendice i eto ti.... samo naÄ'i neki dinamički sistem da i preimenuj komande :D

za to drugo imaš par tutorijala na BS-u

A baš si mi pomogao pa daj tutoriale

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=30755.0

Pravo si mi sposoban za skriptanje
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Znaci imam za sifru UdB_HASH i ono sjebe nesto lozinku, ali takvo isto trebam za inputtext ali da nista ne mijena slova ima takvo sto?
dini_IntSet(file, "Password", udb_hash(inputtext));
a ja bi trebo tak nes
dini_IntSet(file, "Spol", BEZ_UDB(inputtext));
Trenutni projekt: NightLife Roleplay

Bizz System 40%
House System 70%
Car Ownership 20%
Log/reg System 100%
Poslovi 20%
Anticheat 0%
Organizacije 50%
Event System 0%
Komande 20%

Potrebna mi je neka fs za konventovanje 0.3c objekata, tako su mi rekli... Znaci kada ubacim mapu pojavljuju se neka brda itd.. ?


Citat: Mladen Smiljan poslato Decembar 26, 2011, 11:06:30 PRE PODNE
Znaci imam za sifru UdB_HASH i ono sjebe nesto lozinku, ali takvo isto trebam za inputtext ali da nista ne mijena slova ima takvo sto?
dini_IntSet(file, "Password", udb_hash(inputtext));
a ja bi trebo tak nes
dini_IntSet(file, "Spol", BEZ_UDB(inputtext));

Pa u cemu je problem, samo stavis ovako:

dini_IntSet(file, "Password", inputtext);

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Citat: John_Macklain poslato Decembar 25, 2011, 23:45:08 POSLE PODNE
Ovako trebam 2 tutoriala

1.Trabam tutorial za Vikendice znači da doÄ'em do neke vikendice i napiÅ¡em npr. /napravivikendicu cijena lvl. tak neÅ¡ znači

2. Trebam tutorial za organizacije znači ako ima neki tutorial da unutar igre mogu napraviti organizaciju a ako baÅ¡ nema nikakav onda može i tutorial da se napravi organizacija preko pawna makar bi ja raÄ'e ovo prvo



http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=30755.0 ovo ti je za organizacije ali ako ti nije bas jasno javi se meni da ti detaljno objasnim a za ovo prvo imas FS GarHouse probaj to koristiti ;)

Al ima neko da mi da /mask u strcmp i onda ti se kao pojavi maska za ubice na licu vido sam to na jednom serveru i privuklo mi paznju,izgleda kao neka animacija ,molim vas ako neko zna :D

Citat: [GiB]BlaeKs|GrBsS| poslato Decembar 26, 2011, 22:31:01 POSLE PODNE
Al ima neko da mi da /mask u strcmp i onda ti se kao pojavi maska za ubice na licu vido sam to na jednom serveru i privuklo mi paznju,izgleda kao neka animacija ,molim vas ako neko zna :D
Ako sam te dobro razumeo ti zelis da kada kuca /mask da mu se pojavi maska na licu ? ? ? Ako sam te dobro razumeo , koristi :  http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerAttachedObject ,samo napravis komandu /mask i dodas  pod komandu , nadam se da si shvatio !

Citat: ZERO#1 poslato Decembar 27, 2011, 11:08:28 PRE PODNE
Trebam komandu "/findsu" za pd da kad to kucaju i id igraca da se kod tog igraca pojaci checkpoint pokusavo sam to ali uvek pogresim :D i ako neko moze da mi da mapu kavez srama :D

Znači optrilike :


if(strcmp(cmd, "/findsu", true) == 0)
{
   if(IsPlayerConnected(playerid))
   {
    tmp = strtok(cmdtext, idx);
if(!strlen(tmp))
{
SendClientMessage(playerid, 0xFF0000FF, "KORISTI: /findsu{FF0000}[IgracevID/{0000FF}DioImena]");
return 1;
}
giveplayerid = ReturnUser(tmp);
if(gTeam[playerid] == 2 || IsACop(playerid)) // Ovo promijeni po sebi.
{
if(IsPlayerConnected(giveplayerid))
{
   if(giveplayerid != INVALID_PLAYER_ID)
   {
       SendClientMessage(playerid, 0xFF0000FF, "Marker je stavljen na tog osumnjičenog igrača.");
SetPlayerMarkerForPlayer(playerid, giveplayerid, 0xFF0000FF) // Ako želiš primijeni si u drugu boju - Trenutna : Crvena
   }
}
}
}
return 1;
}
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2011, 11:32:59 PRE PODNE od Lucky Luciano

Moze li neko da mi pomogne oko ovog GM-a?
Ovako da se namesti /apostavi.. komanda postoji ali kada kucam /apostavi pise igrac nije online !
evo linka GM-a !
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=35215.0

Trebam /prison CMD, da mogu stavljati igrace po 80K sekundi, a ne samo 1 sat.
Hvala unaprijed.





Trazim CMD /chrage.
Hvala unaprijed.
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Ovako imam bug..
Svaki novi igrac [ kad se registruje ]  na serveru vec ima /v /mo /pl /bi .. sve :@ i kako to da sredim ?!