"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Trebao bih GameMode da je slican GeForce-u...tj. da su komande gotovo iste/slicne, a i gamemode da je slican...znaci da je spawn u ElCoroni...
Znam da postoji opcija kako to narediti ali se ne razumijem u scripting... znam ubaciti filterscripte itd., raditi u MTA ali i ne pawno..

Citat: dragon6force6 poslato Novembar 30, 2011, 07:07:14 PRE PODNE
Trebao bih GameMode da je slican GeForce-u...tj. da su komande gotovo iste/slicne, a i gamemode da je slican...znaci da je spawn u ElCoroni...
Znam da postoji opcija kako to narediti ali se ne razumijem u scripting... znam ubaciti filterscripte itd., raditi u MTA ali i ne pawno..

Pa gledaj tutoriale ili pitaj tu da ti pomognu...

Uglavnom najslicniji gm njima je GF xD
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Treba mi ona stara FS ili šta je već, onaj kao intro za server kada ono slijeće avionom pa spawna na aeru, hitno mi treba da vidim tu nešto =)

Hvala!


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Moze neko da mi da House & Bizz System sa LARP moda ali u FS da mi da pls?
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

Potreban mi je tutorial kako da napravim komandu za /goto ali ne da se portujem do igraca nego do mesta do kog zelim da se portam. Na primer zelim da se portam do LCN i kako da napravim tu komandu? (npr da bude /gotolcn)
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

Citat: NuklearnaKokica poslato Novembar 30, 2011, 21:09:18 POSLE PODNE
Potreban mi je tutorial kako da napravim komandu za /goto ali ne da se portujem do igraca nego do mesta do kog zelim da se portam. Na primer zelim da se portam do LCN i kako da napravim tu komandu? (npr da bude /gotolcn)

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=75.0
a mogao si uzet npr komandu /gotols i editovati je samo  ;)

Hvala ti brate,puno si mi pomagao :)
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE


Imam kucni server ali trebam ubaciti na njega kuce itd imam scriptu za kuce sve ali neznam kako je ubaciti ..............molim objasnjenje




Trebam Igraca BOTA  to je igrac koj nije zapravo igrac vec je kompjutorski igrac niko ne upravlja njime to bi mi trebalo nezz kako dodati u server i ako mozda znate kako napraviti da taj igrac hodo naokolo npr oko   bolnice ili tako nesto a i trebalo bi mi za taxistu da auto ide a unutra sjedni vozac a da to nije ni jedan od igraca vec je kompjutor Hvala unaprijed !
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

moze li mi neko pomoci...? kako mogu da edit mod UNRP???ja ga sve edit i stisnem F5 i nece da mi sacuva zna li neko sta treba da uradim?

nece uradio sam to ali nece da sacuva nista...nekapiram poludecuuu!al ima neko da je edit UNRP?

Al imas ti neki mod od UNRP-a da mi das?

Citat: maric1997 poslato Decembar 06, 2011, 12:58:22 POSLE PODNE
Al imas ti neki mod od UNRP-a da mi das?

Skini Classic Life mod objavio ga je "Makaveli-e"pa radi njega

Jel moze komanda /unban
ZCMD :)
Unaprijed hvala !
Samo vi napravite ja cu je podesit ;)