"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

 SetPlayerPos(playerid, 356.2998,151.9914,1025.7891);-ovo ti sluzi da se igrac spawna na tim cordinatama cordinate uzmes iz folera My Docc... GTA San Andreas ,samp pa onda save position i tamo uzmes kordinate koje si ti /save ingame za to gde ce ti se spawnati igrac i sada ig zamenis sa ovim kordinatama pogledas kako su ove odradjene tako i ti zalepis tvoje ;)

Citat: Sch0pEr poslato Novembar 20, 2011, 23:31:36 POSLE PODNE
SetPlayerPos(playerid, 356.2998,151.9914,1025.7891);-ovo ti sluzi da se igrac spawna na tim cordinatama cordinate uzmes iz folera My Docc... GTA San Andreas ,samp pa onda save position i tamo uzmes kordinate koje si ti /save ingame za to gde ce ti se spawnati igrac i sada ig zamenis sa ovim kordinatama pogledas kako su ove odradjene tako i ti zalepis tvoje ;)

Znaci sve isto kao ovo ako zelim da mi se igrac spawna npr. kod kolodvora samo kordinate promenim i tamo se ono promeni i ubacim .. A pitanje jos jedno kako se logujem jel se obicno loguje preko moda i dodjem do te pozicije koje ocu i samo /save ?

Citat: Vampire Diarie's poslato Novembar 20, 2011, 23:44:21 POSLE PODNE
Citat: Sch0pEr poslato Novembar 20, 2011, 23:31:36 POSLE PODNE
SetPlayerPos(playerid, 356.2998,151.9914,1025.7891);-ovo ti sluzi da se igrac spawna na tim cordinatama cordinate uzmes iz folera My Docc... GTA San Andreas ,samp pa onda save position i tamo uzmes kordinate koje si ti /save ingame za to gde ce ti se spawnati igrac i sada ig zamenis sa ovim kordinatama pogledas kako su ove odradjene tako i ti zalepis tvoje ;)

Znaci sve isto kao ovo ako zelim da mi se igrac spawna npr. kod kolodvora samo kordinate promenim i tamo se ono promeni i ubacim .. A pitanje jos jedno kako se logujem jel se obicno loguje preko moda i dodjem do te pozicije koje ocu i samo /save ?

da preko moda , i di oces upises /save :D
Extract RP
ZATVOREN !!!
178.33.90.184:4973
www.extract.com

molim vas da mi neko posalje na email adresu balkan.city@hotmail.com tuttorijal ili neka mi neko obijasni kako da predjem sa 03.c verzije samp na 0.3d naprimer

Citat: Stefan Seiizovic poslato Novembar 21, 2011, 00:20:54 PRE PODNE
molim vas da mi neko posalje na email adresu balkan.city@hotmail.com tuttorijal ili neka mi neko obijasni kako da predjem sa 03.c verzije samp na 0.3d naprimer

odes na google i upisi 0.3d download i to instaliraj :D

Citat: |W| KombinatoR poslato Novembar 21, 2011, 08:54:07 PRE PODNE
Citat: Stefan Seiizovic poslato Novembar 21, 2011, 00:20:54 PRE PODNE
molim vas da mi neko posalje na email adresu balkan.city@hotmail.com tuttorijal ili neka mi neko obijasni kako da predjem sa 03.c verzije samp na 0.3d naprimer

odes na google i upisi 0.3d download i to instaliraj :D

ali on misli da server citav prebaci od 0.3c na 0.3d

Citat: Vampire Diarie's poslato Novembar 21, 2011, 09:11:52 PRE PODNE
Citat: |W| KombinatoR poslato Novembar 21, 2011, 08:54:07 PRE PODNE
Citat: Stefan Seiizovic poslato Novembar 21, 2011, 00:20:54 PRE PODNE
molim vas da mi neko posalje na email adresu balkan.city@hotmail.com tuttorijal ili neka mi neko obijasni kako da predjem sa 03.c verzije samp na 0.3d naprimer

odes na google i upisi 0.3d download i to instaliraj :D

ali on misli da server citav prebaci od 0.3c na 0.3d
pa onda skine cijeli server :D

Kako da stavim onaj text dolje pokraj radara da mi se menja svake minute?Onaj ako motd...hvala unaprjed

to ti je textdraw, potrazi na forumu, ima svakakvih textdrawova :D

Citat: |W| KombinatoR poslato Novembar 21, 2011, 15:05:15 POSLE PODNE
to ti je textdraw, potrazi na forumu, ima svakakvih textdrawova :D

heh,to sam i ja nasao ali nemogu naci kako da stavim da se mjenjaju...

Editujem Raven's Roleplay i treba mi komanda kako bi policija postavljala one bodlje na put,ko zeli da pomogne hvala mu na pomoci  unaprijed...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Moze mi ko pomoci oko toga kako da napravim dijalog za lift i lift da napravim npr. gore da ide i dole .. i kako neke komande npr. da popravim kao sto je npr. u /port nece do eventa i to ..

Kako da stavim da kada igrac ude u server da cuje nekakvu muziku?

Citat: Marin_Orsus poslato Novembar 21, 2011, 21:36:20 POSLE PODNE
Kako da stavim da kada igrac ude u server da cuje nekakvu muziku?

PlayerPlaySound koristi to pod onplayerspawn ili register ne znam za Å¡ta ti treba
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Citat: Talavander poslato Novembar 21, 2011, 21:41:28 POSLE PODNE
Citat: Marin_Orsus poslato Novembar 21, 2011, 21:36:20 POSLE PODNE
Kako da stavim da kada igrac ude u server da cuje nekakvu muziku?

PlayerPlaySound koristi to pod onplayerspawn ili register ne znam za Å¡ta ti treba

Nasao sam to i sada me zanima sto trebam staviti pod koordinate,dali lokaciju spawna?
(playerid, soundid, Float:x, Float:y, Float:z)