[MAP] Spawn Rent - Afrika Gaming Community

Započeo Sergio_Don, Septembar 28, 2011, 19:34:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Sergio_Don

Naziv mape: Spawn Rent
Mapu izradio: Makaveli aka Make
Mapu objavio: Don_Sergio
Vrijeme rada mape: Oko 1h - 60min
Mali opis mape: Na Afrika Gaming Community SA:MP serveru ce ovo biti spawn rent.Tu ce biti vozila koja cete moci rentati na spawnu, bit ce tu i lift kojim ce se spustati do ceste
Slike:



dragan12

To nije onaj sjaj koji je Afrika imala pre. Vidi se razlika u mapama od pre kada je mapao mafica i sada kada je tu Make. Nista posebno mapa. Ona stakla se preklapaju, a to je izuzetno lose i ruzno izgleda. Samim tim i neprecizno. Sve u svemu nista posebno.

Citat: [BD]Gagi poslato Septembar 28, 2011, 19:41:04 POSLE PODNE
To nije onaj sjaj koji je Afrika imala pre. Vidi se razlika u mapama od pre kada je mapao mafica i sada kada je tu Make. Nista posebno mapa. Ona stakla se preklapaju, a to je izuzetno lose i ruzno izgleda. Samim tim i neprecizno. Sve u svemu nista posebno.

Potpis...




Prije je bila prava ekipa a sad...
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Sergio_Don

Hvala svima sta ste nas odmah na pocetku upozorili!
Sad ce nova mappa
Citat: [TG] P!xel poslato Septembar 28, 2011, 19:44:55 POSLE PODNE
Citat: [BD]Gagi poslato Septembar 28, 2011, 19:41:04 POSLE PODNE
To nije onaj sjaj koji je Afrika imala pre. Vidi se razlika u mapama od pre kada je mapao mafica i sada kada je tu Make. Nista posebno mapa. Ona stakla se preklapaju, a to je izuzetno lose i ruzno izgleda. Samim tim i neprecizno. Sve u svemu nista posebno.

Potpis...




Prije je bila prava ekipa a sad...
Po cemu je prije bila bolja ekipa nego sad?Aj mi odgovori na PM

Ovo moze puno bolje,ali dobra je ideja
7/10







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




Sergio_Don


Citat: [BD]Gagi poslato Septembar 28, 2011, 19:41:04 POSLE PODNE
To nije onaj sjaj koji je Afrika imala pre. Vidi se razlika u mapama od pre kada je mapao mafica i sada kada je tu Make. Nista posebno mapa. Ona stakla se preklapaju, a to je izuzetno lose i ruzno izgleda. Samim tim i neprecizno. Sve u svemu nista posebno.
Potpis
Ne igram SA:MP vise..

Sergio_Don

Moze ovo lock?Dodat cu novu preuredjenu mapu!Pa cu videt sta cete onda reci!
btw: http://forum.afrika-hq.com/

Jedan predlog:Make je dete od maksimalno 12 godina(iako govori da ima 20)koje samo trazi neku zajednicu da mapa,a o mapanju nema pojma,ovo je samo jos jedna mapa koja to dokazuje,stalno govori da je pro maper a sve sto je okacio na balkan samp do sad su NISTA..Okanite se njega jer je sebi previse umislio,Pozz :))
Ne igram SA:MP vise..

Po meni je ova mappa jadna ja kad sam prvi put otvorio MTA bolje je od ovog licilo
Zene i Alkohol !

Stize nova mapa, stakla se nece poklapati, suzicu ulaz, vidjet ce te sve, stavicu i jos neko zelenilo na prozore, bice odlicno.

Budite strpljivi.
Last nick: Vectro64