[Map] Spawn i ljetna basta pored

Započeo Baraba !, Septembar 26, 2011, 19:59:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo jedna fina mappa od mene jedne grese su ova dva stakla koja fale al nema im lijeka bolje da ih nema nego da drvo prolazi kroz njih i sto nisam dovrsio do kraja onaj tunel al jbg mozda ga nekad i do kraja izmapam jbg ova me stakla izjebala sad zavdim Correliu na silnim zivcima oko onih stakala kod trgovackog centra ostalo se po meni sve exstra eto pa komentraisi te.Cekam vas sad Gotti i Karike xD nacice oni nesto da ne valja !Ko mislim da moze bolje nek izvoli uraditi (ko sto vi reko mali Falcone pa ga Correli sputi pa uradi 3x bolje valjda mene nece niko uspijeti sputiti ko njega xD


Slike:


Poslednja Izmena: Septembar 26, 2011, 20:00:48 POSLE PODNE od Gandjaa
Zene i Alkohol !

Extra mala svaka cast

10/10

samo nastavi voleo bih videti od tebe jos koju mapu
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Mapa predobra, retko ko od mene dobije cistu desetku kao sto je dajem ovoj mapi ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Gotti nije naso gresku xD haha sala


Ma evo naucio malo sa ovim kordinatama mappati pa da se pohvalim xD  ima mojih dosta mapa ovde al necu sad o tome
Zene i Alkohol !

dragan12

Ostao sam bez texta svaka cast sjajna mapa. Sve je super uklopljeno ma super 10/10


Poslednja Izmena: Septembar 26, 2011, 21:36:58 POSLE PODNE od [TG]Rasta
Zene i Alkohol !

Puma

Brate mesaj mesaj svaka cast :D haha :D 11/10 :P :P :P :P AJDE MESAJ MESAJ NE ZNAM NISAM GDE SAM xD

Ti ja tvoja drugarica i rasta man xD  Hvala
Zene i Alkohol !

Zlatan_Ibrahimovic

Dobro je ovo, samo ova palma je pokvarila ovo.


Bas pravo RL... bravo!
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_