[Map] Banda

Započeo Baraba !, Septembar 25, 2011, 13:58:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo jedna banda na Super RP mjestu malo izvan grada kosarkaski teren ma ima sve !








Poslednja Izmena: Septembar 25, 2011, 17:42:27 POSLE PODNE od Gandjaa
Zene i Alkohol !

gledao sam sve slike 3 x
ali nevidim da si dodao više od 5 objecta(lampice si izbacio! sjećaš se?)
overall: 2/10 (mtsa.exe/open/map editor/new map/bum bum objecte/save) puno posla... za trud si dobio ocjenu :)

Citat: Gandjaa poslato Septembar 25, 2011, 13:58:03 POSLE PODNE
Edit:Ove sam Lampice izbacio nisu mi se svidjale tako da sve je isto samo bez lampica


Å¡ta ti je ostalo ako si obriso lampice?  :-X

Boze me sacuvaj cu ja reko da sam izbacio lampice
Zene i Alkohol !

Citat: Gandjaa poslato Septembar 25, 2011, 17:42:42 POSLE PODNE
Boze me sacuvaj cu ja reko da sam izbacio lampice
eno ti citat u mom postu koji dokazuje da si edito temu poslije mog posta ^^

Zezam se al jbg kad pravis bazu bande nema sta raditi ako pravise stavis objekte ogradis itd kazu nije RP
Zene i Alkohol !

Pa sto si onda pravio ako si dodao samo auta ?

2/10 samo zato sto si se potrudio da udjes u map editor, ubacis par auta i sejvujes mapu.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

mappaj na boljim lokacijama i imat ces mjesta za objecte, pa ce i mapa bit kako treba tj. za ocjenu vecu od 5 ^^

Citat: Gandjaa poslato Septembar 25, 2011, 17:47:21 POSLE PODNE
Zezam se al jbg kad pravis bazu bande nema sta raditi ako pravise stavis objekte ogradis itd kazu nije RP
Nije bitno šta drugi kažu, ti mapaš po svom ukusu :D
samo napišeš na kraju teme "Kome se nesvidja nek produži dalje da ga ne ureknem"i rijesio si problem onakvih kao ja(meni se ova mapa nimalo nesvidja) XD

ima jedno 30-etak objekta pogledaj kako izgleda ovaj dio bez MTA pa ona komantrisi


Nisam bas sve lampice izbacio samo svaku drugu je ovako ih je bilo puno
Poslednja Izmena: Septembar 25, 2011, 18:05:51 POSLE PODNE od Gandjaa
Zene i Alkohol !

Moras se malo vise potruditi , ocjena 3/10 za trud :)