Crime Life [DM]

Započeo Gospodin, Septembar 22, 2011, 23:23:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

CRIME LIFE DEATHMATCH


UVOD


â–ª Posle duzeg igranja na DM serverima, odlucio sam da napravim svoj server. Ovaj server se razlikuje od drugih i ima puno zanimljivih stvari koje cine server zabavnim. Server je edit cuvenog Public Enemy moda, samo sto se na ovom serveru radnja odvija u Las Venturasu jer su mnogi dm serveri na balkanu smesteni u Los Santosu.
Odlucio sam se za taj grad i mislim da je to dobra ideja jer ce mnogim igracima na nasim prostorima najverovatnije biti zanimljivo da probaju nesto novo. Trudio sam se da sto vise komandi bude u dijalogu kako bi server bio pregledniji. Necemo tolerisati igrace koji koriste cheat i koji se ne budu drzali pravila.


OPIS


Register/Login System
â–ª Registracija pri ulazu na server je veoma jednostavna. Cim udjete na server izlazi dijalog i dovoljno je da upisete zeljenu sifru (password). Registracija je potrebna kako bi server sacuvao vas account.

â–ª Kada zelite da se prijavite (login), dovoljno je da upisete samo svoju sifru (password) i da kliknete na Login i uspesno mozete poceti sa igrom.



Spawn Mesto
â–ª Kada se prvi put igrac spawna dobija 11000 dolara. To je cifra sa kojom svi igraci pocinju da igraju. Trudili smo se da sto lepse izgleda spawn mesto i nadam se da smo u tome uspeli, jer izgled spawna stvarno dosta znaci jer je to mesto na kome je uvek neko okupljanje.
- Slika 1
- Slika 2
- Slika 3
- Slika 4


Bande na serveru
â–ª Na serveru postoje 4 bande
- [ST]Sick Touch
- [BF]Balkan Family
- [HH]HeadHunters
- [RD]Red Devils
â–ª Sve bande imaju svoju bazu i obelezene su na mapi. Dovoljno je da stanete ispred baze i da svirnete (ako je igrac u vozilu), ili da pritisnete C na vasoj tastaturi. Ako zelite da vidite spisak bandi na serveru dovoljno je da upisete komandu /bande i tu vam se nalaze sve informacije.


Level
â–ª Mnogi od vas postavljaju pitanja kako doci do veceg levela i kako skupljati exp? Da bi bili veci level morate skupiti odredjen broj expa. Exp se dobija kada odradjujete misije, skupite odredjen broj killova ili jednostavno sacekate platu(payday). Plata se dobija na svakih sat vremena. Kada skupite dovoljno exp-a potrebno je da upisete komandu /buylevel i vas level ce se povecati. Svaki level kosta vise tako da vam je potreban novac. Statistiku igraca mozete pogledati kad upisete komandu /stats.  Slika komande /stats (Klikni)


Mini Info + Logo
â–ª Odlucio sam da napravim i mini informacije koje se nalaze na dnu ekrana. Igrac moze videti par informacija koje su bitne.
Slika(Klikni)


House/Biz System
â–ª Na serveru postoje kuce i biznisi pomocu kojih isto tako zaradjujete pare.
Broj kuca na serveru: 100
Broj biznisa na serveru: 30
â–ª House System: Kuca se kupuje komandom [/buyhouse]. Kada kupite kucu mozete postaviti cenu renta i tako zaradjivati vise novca. Cenu renta postavljate komandom [/setrent].Ako vam je potrebna neka komanda mozete upisati /househelp. U svoje kuce mozete dodati health,armor promeniti kucno vozilo i jos mnogo stvari pomocu komande [/houseupgrade]. Malo smo se poigrali sa textdrawovima pa smo napravili drugaciji info za kucu:  House Info(Klikni)
â–ª Biz System: Biz se kupuje komandom [/buybiz]. Kada kupite biz mozete postaviti cenu ulaza komandom [/setfee]. Mozete ga nadograditi sa raznim stvarima sa komandom [/bizupgrade]. Ako vam je potrebna neka komanda mozete upisati /bizhelp. Malo smo se poigrali sa textdrawovima pa smo napravili drugaciji info za biz: Bizz Info(Klikni)
Napomena: Kada procitate informacije o kuci ili biznisu dovoljno je da pritisnete levi klik kako bi textdraw nestao


MISIJE


Hotwire (Vrele Gume)
â–ª Ovo je misija u kojoj trebate sto pre da ukradete vozilo koje ce biti obelezeno na vasem radaru zutim markerom. Kada misija pocne morate sto pre doci do obelezenog vozila, ukrasti ga i odvesti ga do crvenog markera kako bi dobili nagradu. Dok budete odradjivali misiju jurice vas ostali igraci kako bi preuzeli vozilo i dobili nagradu. Kada zavrsite misiju postajete Public Enemy No.1 (Javni Neprijatelj Br.1) i morate preziveti 6 minuta. Misiju morate odraditi 4 puta kako bi dobili jedan EXP.


CashBox (Kradja Kase)
â–ª Ovo je misija u kojoj trebate sto pre ukrasti kasu. Kasa ce biti obelezena crvenim markerom na vasem radaru. Kada misija pocne potrebno je sto pre da odete do mesta na kom se nalazi kasa, morate sto pre otici do SafeHouse (sigurne kuce) koja ce isto biti obelezena crvenim markerom na vasem radaru i tako dobiti nagradu. Kada zavrsite misiju postajete Public Enemy No.1 (Javni Neprijatelj Br.1) i morate preziveti 6 minuta. Misiju morate odraditi 4 puta kako bi dobili jedan EXP.


StreetRace(Ulicna Trka)
â–ª Ulicna trka je misija koju svi igraci vole. Kada misija pocne pocetak trke ce biti obelezen crvenim markerom na vasem radaru. Dovoljno je da odete do checkpointa i sacekate da trka pocne. Za trku je potrebno vise igraca tako da ce te morati malo da pricekate. Prva tri mesta dobijaju novac kao nagradu. Kada zavrsite misiju postajete Public Enemy No.1 (Javni Neprijatelj Br.1) i morate preziveti 6 minuta. Misiju morate odraditi 4 puta kako bi dobili jedan EXP.


DeathMatch(Ubijanje)
â–ª DeathMatch je misija u kojoj je osnovni cilj ubiti sto vise igraca. Kada misija pocne dovoljno je da odete do crvenog markera koji je obelezen na vasem radaru. Moracete da sacekate ostale igrace da bi misija pocela. Ko skupi najvise ubistva dobija nagradu i postaje P.E.N.O.1.Kada zavrsite misiju postajete Public Enemy No.1 (Javni Neprijatelj Br.1). morate preziveti 6 minuta kako bi dobili jedan bod. Misiju morate odraditi 4 puta kako bi dobili jedan EXP.


EVENTI


Kart Trka
- Slika 1
- Slika 2
- Slika 3
Drag Trka
- Slika 1
- Slika 2
- Slika 3
- Slika 4
Event System: Morate prvo sacekati da admin organizuje event. Portace vas do mesta na kom se event nalazi i pozvati vas na trku. Kada vas admin pozove na trku dobijate oznacen prvi checkpoint i admin ukljucuje odbrojavanje. Kada se startna kapija spusti morate proci kroz sve checkpointa i doci do cilja. Pozicija na kojem je igrac zavrsio trku bice prikazana svima


KRAJ


Server se otvara 23.09.2011 u 21:30h.
Prijave za (admine,mappere,lidere,gl moderatore su i dalje otvorene):Prijave(Klikni). Ako ste zainteresovani za bilo koju vrstu saradnje mozete mi se obratiti na PM!!! Hvala svima koji su izdvojili malo svog vremena da procitaju ovaj opis i nadamo se da ce te nam se pridruziti na serveru
Vlasnik: Gospodin
IP Servera: 188.40.57.132:7792
Nas forum: www.crime-life.info
Nas webhoster: www.mikro-hosting.com
Nas gamehoster: www.full-space.net




Veliki pozdrav,
                    Crime Life Team







Jednostavno predobro odradjeno :D Srecno  :)

Hvala Svima  ;) Potrudili smo se !!!  :)

Predobar opis.a nadam se i server svaka cas' :D Stvarno si mnogo kreativan...Sve je super :D!
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Toplo vam preporucujem da mjenjate boju logo-a na forumu ! :D u neku boju slicnu crvenoj :)

Citat: Acke poslato Septembar 23, 2011, 00:23:54 PRE PODNE
Predobar opis.a nadam se i server svaka cas' :D Stvarno si mnogo kreativan...Sve je super :D!
Hvala  ;)

Citat: [EM] FyoDoR poslato Septembar 23, 2011, 00:24:41 PRE PODNE
Toplo vam preporucujem da mjenjate boju logo-a na forumu ! :D u neku boju slicnu crvenoj :)
Logo ne cemo dirati, ali ce uskoro doci nova tema za forum tako da sve u svoje vreme  ;) Ovih dana se otvara i nas cs server tako da smo se ozbiljno bacili na posao  ;)

Doci ce opt. jedno DzinerStudio sranje 100% kojeg je pun qrac svima nama :))

Citat: [EM] FyoDoR poslato Septembar 23, 2011, 00:35:21 PRE PODNE
Doci ce opt. jedno DzinerStudio sranje 100% kojeg je pun qrac svima nama :))
Razumeo sam da ti se ne svidja forum ne moras da ponavljas sto puta  ;)

Citat: [CroCity]BURN poslato Septembar 23, 2011, 08:19:21 PRE PODNE
sretno ;) nadam se da cete uspjeti  8)
Hvala ti i ocekujemo te danas u 21:30h  ;)

vlado_plavsic

Srecno :) Kad se zavrsavaju prijave za lidere? :D

Citat: Vlado_Plavsic poslato Septembar 23, 2011, 09:43:16 PRE PODNE
Srecno :) Kad se zavrsavaju prijave za lidere? :D
Hvala, a sto se tice prijava bice otvorene neko vreme, kad budem bio siguran onda cu krenuti da dajem lidere ;)

Citat: Gospodin poslato Septembar 23, 2011, 09:17:36 PRE PODNE
Citat: [EM] FyoDoR poslato Septembar 23, 2011, 00:35:21 PRE PODNE
Doci ce opt. jedno DzinerStudio [cenzura] 100% kojeg je pun qrac svima nama :))
Razumeo sam da ti se ne svidja forum ne moras da ponavljas sto puta  ;)


E  pa  nisi me razumio brate, ova tema  je  bas  super, ali jel ti znas sta  je  logo ?  Trenutni logo mi se na temi nesvidja ali nimalo... (Samo to, ostalo je super)
I kad si ti rekao da  dolazi nova tema, ja sam napisao da ce "doci DzinerStudio s*anje kojeg je  pun qrac svima nama."
Znaci stavit ces sigurno neki edit od DzinerStudio teme koje su nam dosadile, nadjite  nesto novo pa editujte ! :D
Poslednja Izmena: Septembar 23, 2011, 10:53:01 PRE PODNE od [EM] FyoDoR

Pogresno sam razumeo. Nema veze sve u svemu hvala na kritici potrudicemo se da izmenimo neke stvari kako bi bilo bolje  ;)


Necu nista reci osim kad se otvori server dodjite da vas koljem malo :))
Respect to:
Gagi_Corleone
[A]hidrokrilac
_MosT_WanteD_
Gospodin