Pridruzivanje ili kako god ;)

Započeo MojHosting.me, Januar 24, 2010, 00:25:03 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ovako , nesto sam razmisljao :D Moj je www.kg-gaming.net , sajt je nastao sa namerom da se tu nalaze obavestenja o igarama , tutorijali razni , sifre.. Na forumu mozete naci sifre za PC igre , neke tutorijale ...ali takodje imamo i 3 CS 1.6 Servera...
Da ne duzim dalje..

Ovom prilikom bih ponudio svim novim zajednicama [community] ko hoce da se pridruzi sa mnom , znaci da stavi ime servera kao .::KG-Gaming.net::. ...... pa dalje sta hoce.. Samo za GTA Servere , ne treba mi ni pristup panel-u ili kako to vec ide sa GTA serverima , posto nisam mnogo u toku sa njima za razliku od cs-a...
Znaci da se pridruzi KG-Gaming-u ... Da ima nase ime na serveru ... Nista od podataka ne trazimo , cak ni admina , sve radi kao i do sada samo sto naravno nosi nase ime i koristi nas forum , na forumu dobija moderatora u delu za njegov server...

Potreban je jedan GTA Server...

Mozda je malo i glupo i ne verujem da ce neko da prihvati to .. ali ok .. moje je da pitam a od vas da cujem odgovor .. Znaci samo ste u dobitku .. Nemate sta da izgubite.. ;)

Mozete da me kontaktirate na [email protected] [msn] ili [email protected] [e-mail] ili mozete ovde da pisete ako je neko zainteresovan ili na PM ..

Toliko od mene... ako tema nije za ovaj deo foruma ili nije uopste za forum , molim moderatore da premeste gde je dozvoljeno ili da obrisu temu [nadam se nema potrebe za brisanjem]

Veliki pozdrav [ www.kg-gaming.net ]

Web Hosting, Registracija Domena, Game Hosting, Reseller, Steam igre - www.ssh.rs

ovo ti je dobra ideja :D, sao sta si sam naveo niko i nece prihvatiti jer su debili, ja bi prihvaio+ da mi das pod domenu naci imeservera.kg-gaming.net i imali bi vi reklamu i mi xD

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: galeb poslato Januar 24, 2010, 12:24:15 POSLE PODNE
ovo ti je dobra ideja :D, sao sta si sam naveo niko i nece prihvatiti jer su debili, ja bi prihvaio+ da mi das pod domenu naci imeservera.kg-gaming.net i imali bi vi reklamu i mi xD
upravo to i pricam za domen .Moze koristiti nas forum , a ako ne , pravim samp.kg-gaming.net ili kako on bude zeleo ;)
Web Hosting, Registracija Domena, Game Hosting, Reseller, Steam igre - www.ssh.rs