[POMOC]

Započeo Aldin Begovic, Septembar 22, 2011, 00:03:14 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:GTA RP
Detaljan opis problema:Pomoc oko Id vozila ! Nemogu da koristim vozilo koje je namjenjeno za posao!!Izbacuje me sa vozila i pise da nemam kljuceve!
Dio skripte:/
Kod:/

Pozdrav !! Trebam pomoc oko jednog problema !! Radio sam posao sve po Tutu od Djure (djurine carolije -*kosenje*)posao radi CP se ucitavaju sve je ok ehh sad kad ubacim 4 vozila (MOWER)tj za kosenje i zaposlim se i pukusam da sjedem na to vozila odma me izbaci i pise da nemam kljuceve !! Id vozila sam unio u skriptu (if(carid == 447 || 451 || carid == 448 || 449 || carid == 450) ) stv nezz u cemu je problem!! :( dali je neko imao ovaakvih problema i dali neko zna da rijesi bio bi mu zahvalan !!


Moderator:
Procitaj pravilo u vezi naslova, kljuc.
Poslednja Izmena: Septembar 25, 2011, 12:02:00 POSLE PODNE od _Stranger

Problem je to sto su ti pomesani ID vozila, udji u auto zatim idi oldcar i vidi koji je id, zatim taj id nadji u skripti i stavi gde treba da bude. Inace, ako su ti svi ID evi pomesani, ostavi se moda :D

ovo je prvo vozilo da ubacujem u skriptu !! nemogu nikako uci u vozilo jer odma napusti vozilo tako da nemogu uzet ID !! Imal kakva druga mogucnost da se uradi to nesto kao u ovom tutu http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=18121.0 ..??? Ja sam pokusavao nesto napravit pomocu ovog al nemogu i dali postoji neki tut za ovako nesto ja pokusavam naci na forumu al nema izgleda!!

do pre neki dan to se i meni desavalo izmesaju se svi id vozila

ta auta sto ubacujes ubaci ih skroz na kraju ongamemodeinit

i radice ti
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

ok hvala vam na pomoci pomoglo mi je !!