Pitanje

Započeo Manga, Januar 23, 2010, 14:16:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dodo sam taj /afk u GF skriptu i preveo je,moje pitanje je kako da napravim kucni server da ja vidim jel to radi sve
imam i pwn i amx file od tog svog,
Omarion Houston||GAME MASTER||MODERATOR||GROVE OG||DUST RIDER||MTA MAPPER||FBI & SR LEGEND







GEFORCE

Omarion Houston | manga




pa daj malo seach po forumu ima to objasnjeno sve lijepo

Citat: [GG]Smail poslato Januar 23, 2010, 15:46:07 POSLE PODNE
pa daj malo seach po forumu ima to objasnjeno sve lijepo

Ako nemas sta pametno za rec ili mu dat link gdje se nalazi onda Å¡uti.
Skini 0.3 server s www.sa-mp.com ,unutra imas Pawno,otvori mod sa tim pawnom i kompilaj s f5.To je sva mudrolija.

naso sam video i kako se otvara server al imam skriptu za 0.2 i trebo bi je prebacit na 0.3
zna li tko objasnit na hrvatskom,do tad cu pokusavat uz onaj tut na samp forumu
Omarion Houston||GAME MASTER||MODERATOR||GROVE OG||DUST RIDER||MTA MAPPER||FBI & SR LEGEND







GEFORCE

Omarion Houston | manga











Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=510.msg24960;topicseen#new
On je pito koliko sam ga ja razumeo da prebaci mod iz 0.2 u 0.3 a ti si mu dao kako da otvori server

nastoe

jednostavno je prebaciti 0.2 u 0.3 samo kopiraj ovaj Gamemodes i te FS i sve u Script Files-ima i paste u ove foldere od orginal skinutog servera sa sa-mp.com znaci skines server sa sa-mp.com pobrises sve u folderima samo OD gamemodes filterscripts i scriptfiles i onda uzmes ovaj svoj gamemode filterscripts i scriptsfiles i paste u taj server koji si skinuo ili jednostavno u taj server tvoj koji je 0.2x izbrisi server.cfg announce samp read me i te sve datoteke samo nemoj foldere i paste te nove koje si pobrisao od ovog skinutog servera JEDNOSTAVNO JE SAMO KOMPLICIRANO OBJASNITI :)