Koji forum otvoriti?

Započeo [LH]Prozivka, Septembar 18, 2011, 14:28:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja sam za COD + toga pogledaj sta sam ti napisao na PM-u!
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer




League of Legends, samo bez BA, jer ako tako bude neću ulaziti -.-
Poslednja Izmena: Septembar 18, 2011, 21:14:58 POSLE PODNE od gonss



Ako se odlučiš za igre, moraš prvo dobiti pravi da ih reklamiraš ili šta već po balkanu, inače će ti ukinuti sajt!
//

Sergio_Don


SoNNix

ja se slazem da otvoris o softverima

Citat: BloodMaster poslato Septembar 18, 2011, 19:02:04 POSLE PODNE
Gle, ako ćeš otvarati o nekoj poznatoj igri, nemoj otvoriti o nekoj za koju si tek čuo ali vidiš da ima zainteresiranih.
Jer što ako te netko pita za pomoć? Reći ćeš: "Sorry, nikad nisam igrao tu igru", ono...

Isto vrijedi i za SMF, ako neznaš php, html, i ostalo nemoj ni pokušavati, bilo bi gl*po da owner nemože pomoći na vlastitom sajtu od koga se to najviše očekuje...

Možeš otvoriti npr. software-ski forum što nebi bilo loše, sve je više i više o hardware-ima koji nemaju kvalitetnog sadržaja ali nisam još vidio neki software-ski koji se strogo drži tematike...

Upravu si to što govoriš...
A i šta ima otvarati za neku igru, kada će mu ukinuti sajt jer nema dozvolu ili već postoji oficijalni sajt te igre...

Otvori za LoL ja te prvi prijavim njima!

Ne pokušavaj nas zavaravati da znaš gramatiku, očigledno da te još nisu naučili da se rečica NE od glagola piše odvojeno, a još si S Mod.
Poslednja Izmena: Septembar 18, 2011, 23:51:06 POSLE PODNE od [A]hidroKrilac
//

Hidro majke mi ne razmisljas, kakva oficijalna stranica sta pricas ti brate?
Otvaram naprimer kao B-SAMP samo sto je za League of Legends, i nemoj molim te lupati [cenzura]osti, jer bi odavno vec ukinuli i cs-balkan.net i ostale sajtove.

POZZ!!
EDIT: Previse si pametan, jos i S.Modu pametujes, nas kakav bi ti ban zavalio da sam ja moderator ili s. moderator!?
I molim te da ides iz moje teme.
Poslednja Izmena: Septembar 18, 2011, 23:52:39 POSLE PODNE od [LH]Prozivka

Aj otvori da vidim koliko ćeš opstati....

Igram LoL pomoćiću ti oko svega, samo da vidim koliko ćeš opstati.

Stani zar S modu ne smeš da kažeš nešto?

Dobro su gotti i ostali rekli, ovo je hrvatski forum, heroji su likovi od 11 godina. Koji se prave da su dosljedni i odrasli raditi posao S moda...

Poslednja Izmena: Septembar 18, 2011, 23:55:36 POSLE PODNE od [A]hidroKrilac
//

Dobro, ja sam spreman posteno to odraditi imam web hosting samo jos da uzmem domen i dizajn da sredim.

Citat: [A]hidroKrilac poslato Septembar 18, 2011, 23:48:11 POSLE PODNE
Ne pokušavaj nas zavaravati da znaš gramatiku, očigledno da te još nisu naučili da se rečica NE od glagola piše odvojeno, a još si S Mod.

Jedino što je očigledno je da ti nevidiš da ja uopće nepišem gramatički niti me je briga za gramatiku (a pišem dosta gramatički)...

Citat: [LH]Prozivka poslato Septembar 18, 2011, 23:50:48 POSLE PODNE
Previse si pametan, jos i S.Modu pametujes, nas kakav bi ti ban zavalio da sam ja moderator ili s. moderator!?

Ma jok, od sad pa nadalje ću ga banati za svaku riječ koju je krivo napisao i ako nije po pravopisu  ;)

Citat: [A]hidroKrilac poslato Septembar 18, 2011, 23:52:51 POSLE PODNE
Stani zar S modu ne smeš da kažeš nešto?

Ne, dovoljno se brinem o forumu i pomažem drugima da bi mi neko krenio srat zbog razmaka... ImaÅ¡ [email protected] pa se žali...

Citat: [A]hidroKrilac poslato Septembar 18, 2011, 23:52:51 POSLE PODNE
Dobro su gotti i ostali rekli, ovo je hrvatski forum

To što ja krivo pišem odma je nacionalizam... Buahahahahahaaha

Citat: [A]hidroKrilac poslato Septembar 18, 2011, 23:52:51 POSLE PODNE
heroji su likovi od 11 godina

11 godina? Ovdje jedino ti imaš 11 godina a koliko vidim ni sam neznaš o čemu pričaš.
Eh da, imam 15

Citat: [A]hidroKrilac poslato Septembar 18, 2011, 23:52:51 POSLE PODNE
Koji se prave da su dosljedni i odrasli raditi posao S moda...

Eh pa da, ovdje sam Super Mod. malo više od 6-7 mjeseci... Oh da, dostojan sam toga...

Ja cu pocet za svaki sljedeci post protiv bilo koga iz administracije banat. Imate mene pa se zalite meni na PM a ne po temama.

Isto tako super moderatori ako se odsad ko svaÄ'a po temama zbog vas slobodno banajte tog korisnika...