[MAP] Vijecnica i Banda Yakuza

Započeo Dado000, Septembar 10, 2011, 15:06:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Vijecnica i nije losa, samo nekontam sta ce ti onaj put za aerodrom pistu!?
5/10

A ova baza od Yakuze je malo nonRP
2/10

J4€k

Ajde vjerujem da si pocetnik Vijecnica nema potrebe staviti onu pistu jer ces iamt problema kad budes isao malo brze s autom pa kad budes imo onaj prijelaz pista-cesta auto ce ti se okrenut i razbit
Vijecnica 6/10
Yakuza 4/10 Dobro je posto si jos pocetnik ali moze dosta bolje samo malo razmisljaj

Jos nesto Ako mislis u server stavljati mape Nemoj stavljati Vozila ili Vrata koja bih se trebala otvarati Komandom

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Septembar 10, 2011, 15:28:53 POSLE PODNE
Ajde vjerujem da si pocetnik Vijecnica nema potrebe staviti onu pistu jer ces iamt problema kad budes isao malo brze s autom pa kad budes imo onaj prijelaz pista-cesta auto ce ti se okrenut i razbit
Vijecnica 6/10
Yakuza 4/10 Dobro je posto si jos pocetnik ali moze dosta bolje samo malo razmisljaj

Jos nesto Ako mislis u server stavljati mape Nemoj stavljati Vozila ili Vrata koja bih se trebala otvarati Komandom

Ovo za pistu mi je normalno nisam se razbio
:D
Pa kako da otvaram onda vrata ?

Vijecnica ti nije nesto ali pocetnik si ipak za to 6/10.I kako se zovu ova stakla na vjecnici ili ID.??

Yakuza - nije bas RP ali 4/10!!!


vlado_plavsic

Los izbor objekata i takodje lose uklopljeni....

btw Ocena na obe mape je 7/10



J4€k

Citat: Dado000 poslato Septembar 10, 2011, 15:42:26 POSLE PODNE
Pa kako da otvaram onda vrata ?
za otvaranje vrata trebas znati eto bar male neke ostove skriptanja vidi imas na youtube totuva sigurnougl Koplicirano ti je to kad si pocetnik

Ja znam s komandama a ti si reko da probam bez komanda kako to :D ?