Peticija za uklanjanje Genuis gaminga sa balkan-sampa

Započeo zerocoolos, Januar 20, 2010, 15:44:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Lose poslato Januar 20, 2010, 19:14:12 POSLE PODNE
ja sam Filip Corelone i reklamirao sam na vasim serverima te sam podsticao neke igrace na reklamiranje te za to nije kriv GG kaznjen sam od strane GG i ne zelim da se unisti ta zajednica...zao mi je stavrno zbog ovog ljudi,ostavio sam komp ipaljen i otiso sam na informatiku u skolu frend doso do mene i igrao to i reklamirao znam da necete povejrovat ali neam veze ja to nemogu dokazat,preuzimam krivnu na sebe,samo vas molim da ne ukinete GG jer je server predobar i i usipo je donekle imamo dosta igraca...hvala,doista mi je zao...


Ovo nije bas istina za informatiku(bar si ja tako mislim), a ovo ostalo bi bila istina ako priznaje.

Nebi bas volio da cjela nam yajednica se upropasti radi pojedinaca pogledajte i sami

NEmam vise nista za kazati !


Evo zerocolos tak nekako ili djuro dodaj me na msn ak nevjerujes da sam ja postao ovo na temu stvarno sam ja kriv [email protected]

r4z0r

Slazem se , razgovarat cu sa Correliem mislim da ih treba uklonit sa foruma .
Hvala na prijavi djuro .

I ja sam reklamirao moje ime je Michael Stafford kajem se i ispricavam se nece se ponoviti nikad vise!!!!=(((

Reko bi Izet "Nema kajanja poslje njanjanja" ako se nevaram.xD

Mislim da ih treba uklonit.

Citat: ωω^ 50rf4 ^ωω poslato Januar 20, 2010, 20:11:15 POSLE PODNE
Reko bi Izet "Nema kajanja poslje njanjanja" ako se nevaram.xD

Mislim da ih treba uklonit.
Neka admini moderatori odluce!!

Baff

ko prizna pola mu se prasta :P

znaci samo pola bannera (ako ih imaju ovde) odsijecite i bice ok... xP

Lamine Diarra

Citat: Lose poslato Januar 20, 2010, 19:14:12 POSLE PODNE
ja sam Filip Corelone i reklamirao sam na vasim serverima te sam podsticao neke igrace na reklamiranje te za to nije kriv GG kaznjen sam od strane GG i ne zelim da se unisti ta zajednica...zao mi je stavrno zbog ovog ljudi,ostavio sam komp ipaljen i otiso sam na informatiku u skolu frend doso do mene i igrao to i reklamirao znam da necete povejrovat ali neam veze ja to nemogu dokazat,preuzimam krivnu na sebe,samo vas molim da ne ukinete GG jer je server predobar i i usipo je donekle imamo dosta igraca...hvala,doista mi je zao...


Ti si mene oterao sa vašeg servera kad sam došao da vas posetim >:(. E baš nek vas uklone.

E vi sada sta ste se registirali da branite omg
Tek ste se danas regali samo da branite GG


Citat: .ıllılı.Scarface.ıllılı. poslato Januar 20, 2010, 20:42:32 POSLE PODNE
E vi sada sta ste se registirali da branite omg
Tek ste se danas regali samo da branite GG

Ima veze, corelli nadam se da neces to uzeti u obzir...

sad svi pljuju po njima a dok balkan sampa nije bilo reklamiralo se na veliko a i sad se to radi samo malo tajnovitije...al dobro i ja sam za smanjivanje toga pa eto, nek ovo bude opomena drugima

Ja ne znam jer nisam ni na jednom serveru tak da nemrem rec ni da ni ne...