Peticija za uklanjanje Genuis gaminga sa balkan-sampa

Započeo zerocoolos, Januar 20, 2010, 15:44:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

zerocoolos

Meni je vec dosta genius gaminga i njihovog noob servera koji malo napuni kada odu svi reklamirati na druge servere i vode igrace sa obecanjima da ce dobiti admine, malo gledajte statistiku njihovog servera pa cete vidjeti da popodne nekad bude 2-3 igraca i odjednom skoci na 25 svi lv 1, mislim to jasno pokazuje da odu svi reklamirati, ukljucujuci i admine koji se vrate nazad sa tim igracima.
A ono sto me jako ljuti je to da smo danas opet banali hrpu igraca na serveru jer ih reklamiraju i naravno sad su poceli kao ludi reklamirati i na forumu!
Mislim da ce se sloziti i ostali(BM, ST, GF) da i kod njih jako puno reklamiraju, i stalno dobijamo prituzbe na njihovo reklamiranje. Posto oni to rade mislim da ih se treba ukloniti sa ovoga foruma jer sa takvim pristupom uopce ne igraju fer i posteno!

evo malo i pravila balkan sampa za koje niti vlasnici pomenutoga servera ne mare:
-zabranjeno je reklamiranje svog servera ili stranice na tuÄ'im SA:MP serverima (ili bilo kojim drugim game-serverima)
-zabranjeno je reklamiranje svog servera ili stranice na tuÄ'im sajtima/forumima/portalima koji su vezani za SA:MP server (ili bilo koji drugi game-server)

Dokazi sa CH foruma:
sa ovih ip adresa je reklamirano: 109.94.117.43, 93.136.43.18, 93-136-110-202
e-mailovi sa kojima su se regali na ch forum:  [email protected][email protected], [email protected]
a evo i tekstovi koje pisu: "Genius Role Play server za vas 78.46.96.115:7789...", "Evo za vas server Genius Role Play server,evo vma IP pa ga dodajte preopasan je server predobre skripte i sve samo sto nitko ne prica o njemu,zato sada ja pricam xD 78.46.96.115:7789
Evooooooooo  78.46.96.115:7789 Genius!!", " Dobar dan decko ovako imam jedan server za tebe jedan od boljih servera na balkanu zove se GENIUS ROLEPLAY SERVER ima puno igraca onliline preko dana ali nam treba jos pa ako si zainteresiran dodi evo IP servera     78. 46. 96. 115: 7789  ", " Dobar dan decko ovako imam jedan server za tebe jedan od boljih servera na balkanu zove se GENIUS ROLEPLAY SERVER ima puno igraca onliline preko dana ali nam treba jos pa ako si zainteresiran dodi evo IP servera     78. 46. 96. 115: 7789 napisi IP zajedno XDD"
jedni od hrpe postova, vecinom stalno isto pisu...

Sa servera koji reklamiraju:
-Philip_Corleone -90:89.18.56.183 - "od drugog servera... genius", "dodji na genius server", "genius je najbolji server na balkanu skripta odlicna puno igraca"
-Genius_Boy-213.196.76.212
-Maja_Genius -93.136.187.8 - "Dodi 78,159,115,101:7777", "Web stranica : www,genius-samp,tk", "Web stranica : www,genius-samp,", "Dodi 78,159,115,101:7777", "Vratit cemo ti sve statse kakve imas na ovom serveru."
-Armin_Blanco-77.74.231.46 - "ima jedan dobar server", "genius", "genius gaming community", "ip 78 tacka 159 tacka 115 tacka 101;:7777"

mislim da je ovo dosta, uglavnom shvatili ste poantu...

Eto pa se izjasnite!

Slazem se,prevrsili su svaku mjeru.Imali su gro prilika da naprave nesto u slucaju s tolkim reklamiranjem ali ovo je previse.


Kreteni, idu mi na zivce.... >:(


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Treba direkt da se uklone sa ovog foruma ovo je prevrsilo svaku meru  >:( >:(



Debilcici mali. Kod nas reklamirali kad se tek otvorio server, tako i ovi sa smartexa. Jedan lik nam je cijeli forum svaki post naspamo smartex. Tad je naravno nekolicina nasih igraca otislo, zeljnih admina/gm-a. Naravno server nije potrajao ako i 2 mjeseca pa su se svi vratili.

Ja sam za!




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.


Lamine Diarra

Citat: [CH and BS]ҳ̸Ҳ̸ҳKinGҳ̸Ҳ̸ҳ poslato Januar 20, 2010, 17:49:12 POSLE PODNE
Ma nemojte tako.Ipak,na greskama se uci,ovo je pocetnicki server koji hoce da imaju igraca ali nna nefer.Neka im ovo bude opomena i ko sledeci put stavi reklamu,a da imaju 2 ipe,i sa GGa i sa drugog.Onda ih ;)

Ma bolje je da se odmah 'uklone' ;D, da nebi bilo problema posle. Ionako su se već obrukali, šta im znači ponovo.



Da, al sam stisno ne znam
Ovo nije uredu jos su u balkan sampu di se nalaze ti serveri i idu reklamairat

ja sam Filip Corelone i reklamirao sam na vasim serverima te sam podsticao neke igrace na reklamiranje te za to nije kriv GG kaznjen sam od strane GG i ne zelim da se unisti ta zajednica...zao mi je stavrno zbog ovog ljudi,ostavio sam komp ipaljen i otiso sam na informatiku u skolu frend doso do mene i igrao to i reklamirao znam da necete povejrovat ali neam veze ja to nemogu dokazat,preuzimam krivnu na sebe,samo vas molim da ne ukinete GG jer je server predobar i i usipo je donekle imamo dosta igraca...hvala,doista mi je zao...
Poslednja Izmena: Januar 20, 2010, 19:15:45 POSLE PODNE od Lose

Baff

Citat: Lose poslato Januar 20, 2010, 19:14:12 POSLE PODNE
ja sam Filip Corelone i reklamirao sam na vasim serverima te sam podsticao neke igrace na reklamiranje te za to nije kriv GG kaznjen sam od strane GG i ne zelim da se unisti ta zajednica...zao mi je stavrno zbog ovog ljudi,ostavio sam komp ipaljen i otiso sam na informatiku u skolu frend doso do mene i igrao to i reklamirao znam da necete povejrovat ali neam veze ja to nemogu dokazat,preuzimam krivnu na sebe,samo vas molim da ne ukinete GG jer je server predobar i i usipo je donekle imamo dosta igraca...hvala,doista mi je zao...


da se registrujes sa gore nevedenim emailovima(od reklamatora) mozda bi ti povjerovali ;)