[Map] Bolnica By .::Raven::.

Započeo J4€k, Septembar 06, 2011, 18:59:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

J4€k

Bolnica
" All Saints "







Informacije

Napravio: Raven
Ideja: Raven
Vrijeme: 40 min
Broj Objekata: 52







Opis: Novi dizajn LS bolnice : mrtvačnica , novo ureÄ'enje okoliÅ¡a , pomoćni mostovi za invalide
IC Priča: 
Gradonačelnik napokon ispunio svoje obećanje !
Stara LS bolnica je napokon preureÄ'ena , nakon brojnih prosvijeda lječnika gradonačelnik je odlučio ispuniti svoje obećanje i renovirati staru bolnicu.
Nova bolnica je opremljena najsuvremenijom opremom i novim odjelima . Na mjestu kantine je sagradena mrtvačnica , a kantina je premijšetena na drugi kraj zgrade.







Slike:

                                                                                               

Dobra ti je mapa od mene 8/10, i jedno pitanje kako se zovu one stepenice???!!

dragan12

Super je mapa svidja mi se i one stepenice jer je fora kada kao neko ne moze da hoda pa je u kolicima. Ideja je super zato cu da ti dam 10/10

J4€k

one "stepenice" nezz kako se zovu sad da ne proveravam ali ugl Odi pod Road,Bridges ...
i tamo medu prvima ces vidjeti
Prvih 10 moram biti sigurno

od ovih 40 min sam potrosio
10 min da uopce namjestim ono gdje je mrtvacnica da namjestim unu kosu placu
10 min da namjestim "stepednice" za invalide tj Ljude koji nemogu hodati .
a osalo vrijeme sam potrosio da bih nasao objekte , uredio okolis , i ljepo ih svrstao
Htjeo bih napomenut da sam sve radio kordinatama


Edit eh zab sam glavno xD
Hvala na ocijenama
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2011, 19:26:10 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

...Neno...

Auu,bogami,ja se ovog nebi sjetio.  :D

Extra je ideja,mapa i nije bas,ima tu gresaka,ali ipak zbog realizacije i ideje 10/10! Samo tako nastavi..

J4€k

Eto kad me neno pohvali ... :D Znam da nije nesto nisam ni htio nista preterano jer mislim dosta mapa uradit jer je uskoro global , a radim sa kordinatama tako da to tece vrlo sporo.

Ni u RL nije skoro nista uredeno sto imas Zgradu sa zamazanim stepenicama



J4€k

Gdje je nestalo ono tvoje
"samo tako nastavi"
Uvijek to kazes xD
, Hvala ;)

Zlatan_Ibrahimovic

Nesto nije bilo ravno vidio sam na prvoj slici da nesto viri i to,a i na drugoj slici nisu ravne ove stepenice sto je vec...Ali dobra ideja 7/10

super mapa
10/10
Za stepenice posebna pohvala :D
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

J4€k

Citat: [BM]LuxZillo poslato Septembar 06, 2011, 21:32:04 POSLE PODNE
Nesto nije bilo ravno vidio sam na prvoj slici da nesto viri i to,a i na drugoj slici nisu ravne ove stepenice sto je vec...Ali dobra ideja 7/10

hvala
na prvoj slici vjerujem da mislis na ono dolje na cesti Neide sve ravno nego tu na pocetku je zakrivljeno e to nije do mene vec je takav objekt
a na drugoj slici to nisu stepenice to je nekakav most to takoder nije do mene vec se taj most na poceku i kraju Å¡iri vidis ono koso pa to je deblje od onog ostatka

Zlatan_Ibrahimovic

Eto onda 8/10 :D Jer meni ipak izgleda neravno onako


Nesvidja mi se samo sto su pogrebna kola ispred bolje da si stavio iza nelici bas nije pregledno xD .. Inace nije lose

Samo tako nastavi xD